Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:03:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Не се доверявайте на сляпо на прехвалени във форумите услуги  (Прочетена 11649 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: ноември 09, 2006, 09:44:57 »

Искам да ви обърна внимание на точно този проблем. Гледах снимки от прехвален фотограф и то точно в интернет (няма да споменавам име), но той определено си е оставил ръцете. Мисля си, че трябва сами да се уверите за качеството на услугата преди да наемете даден човек. После е късно. Ако нямате възможност да се доверите на агенция (която би трябвало да ви посочи точните хора), тогава се опитайте да се допитате до ваши познати, които имат познания в дадената област или вече са минали по този път.
Също по темата е, че това не е първият случай, а поредният за тази година - от лоши ресторанти до калпави DJ-и).
Съвета ми е - да внимавате и да си отваряте очите  Love girl и да не вярвате на сляпо на това, което се пише.  Money Весела сватба  blum
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #1 -: ноември 15, 2006, 15:45:29 »

Точно така, Тео! Аз ще потвърдя същото специално за дисководещите... В повечето случаи въпросните са хора без работа... защото никой не иска да ги наема! beating angry

Наистина, винаги е хубаво да се искат материали и презентации от подобни "специалисти". Тъй като от не всеки дисководещ се получава професионалист, нали?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 15, 2006, 15:48:21 »

Ами да как така ще наемеш някого без да знаеш как изглеждат резултатите от труда му. :angry:Въпреки че не е гаранция че ще ти покаже собствено произведение.Ама ние нали за това сме тук.Да споделяме!!! good hiphip yahoo
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #3 -: ноември 15, 2006, 15:52:58 »

Макар че и това не е 100протентово сигурен вариант, Фиби... Но е много по-сигурно. Имам предвид, че ако на мен ми харесва напр.дисководещия да приказва простотии в ресторанта, може на теб да не ти е толкова приятно и да искаш "по-стегнато" водене на събитието. Може да ти се прииска да го замеряш с чашата например... beating
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 15, 2006, 15:57:55 »

Е да! Обаче от тук от там може би с препокриване на някои неща ще получиш реална информация! Girl_sing
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #5 -: ноември 15, 2006, 16:03:49 »

да, да, да! Напълно съгласна. Така е!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #6 -: ноември 15, 2006, 17:18:35 »

здравейте,бях изчела всички теми по форума и по специално за роклите от Асеновград.... в началото се окуражих ...но накаря почнах да чета и отрицателни мнения и направо се уплаших...обаче когато си видях резултата,за няколко часа ми ушиха рокля ,реших и аз да "се похваля"....мисля че повечето мнения са искрени ..... hiphip
Активен
pipilota
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #7 -: ноември 15, 2006, 22:55:51 »

И аз мисля, че е задължително да видиш плода от работата на някой, от когото зависи един от важните дни в живота. Но май наистина е мн трудно това да се постигне с водещия. Точно тук е мястото, където можем да си "сферим часовниците", а издънки се случват и на най-добрите.
Но, когато човек има достатъчно информация, тогава може сам да си прецени и да се сърди само на себе си. Плачещо момиче
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 16, 2006, 16:01:24 »

здравейте,бях изчела всички теми по форума и по специално за роклите от Асеновград.... в началото се окуражих ...но накаря почнах да чета и отрицателни мнения и направо се уплаших...обаче когато си видях резултата,за няколко часа ми ушиха рокля ,реших и аз да "се похваля"....мисля че повечето мнения са искрени ..... hiphip

Вярно е това, че много от мненията са искрени. Но има хора, които злоупотребяват точно с това. Освен това едно нещо се харесва на един, но не и на друг... трябва да се проверява по-вече.

Пример за Асеновград - тази година ходих във всички магазини, ателиета и т.н. - 99%.
Има добри неща и евтини и лоши, като на всякъде. Направи ми впечатление, че много от моделите се повтарят, като по една кройка. Най-евтините рокли са от много лоши платове, но това е нормално. За модни тенденции да не говорим. Но имаше и много хубави рокли, хубави платове, интересни и т.н.
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #9 -: декември 07, 2006, 11:15:06 »

Със съжалени констатирам, че в голям процент от случаите рекламата е попресилена.  sad В резултат на това и двете страни остават неудовлетворени, най-вече потребителя. Не ми е ясно едно - не се ли научиха тези търговци, че клиент се печели и запазва с откровеност, лоялност и професионализъм!! После мрънкат, че нямат работа!! Лошото е, че покрай такива търговци "горят" и съвестните... angry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 28, 2007, 23:13:26 »

Със съжалени констатирам, че в голям процент от случаите рекламата е попресилена.  sad В резултат на това и двете страни остават неудовлетворени, най-вече потребителя. Не ми е ясно едно - не се ли научиха тези търговци, че клиент се печели и запазва с откровеност, лоялност и професионализъм!! После мрънкат, че нямат работа!! Лошото е, че покрай такива търговци "горят" и съвестните... angry

Яни, много съм съгласна с теб, така е!!! sad
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 29, 2007, 14:02:53 »

 Съгласна съм с всички вас относно пресилените реклами. По принцип когато съм писала мнения съм гледала да съм обективна и нито веднъж не съм си позволила да излъжа. Надявам се и другите да са били искренни. Но както казва Sheila  на мен ми харесва едно на теб друго, не можем да бъдем сигурни в нищо. За това аз просто проверявам лично. Срещам се с дадения човек и задавам въпросите чйто отговори ме интересуват. Ако не ми допадне нещо просто си тръгвам.
 Така се случи когато избирахме църква. Отидохме в Римски терми, и въпреки всички хвалби на нас не ни хареса там. Просто отидохме в църквата на нашите бъдещи кумове. Знаем я и ни харесва.
 Всичко трябва да се провери преди да се довериш на някого.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 29, 2007, 15:55:43 »

... Всичко трябва да се провери преди да се довериш на някого.

Да, точно така е!!! good А още по-добре, ако някой препоръча нещо и на вас ви харесва!!! Bravo
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #13 -: януари 30, 2007, 18:12:12 »

Мненията във форума могат да се приемат повече като идеи и като начална точка, когато започне организацията на сватбата. Важното е да знаеш откъде да започнеш, а оттам нататък идват и другите идеи и могат да се направят сравненията, за да се избере най-доброто.
Когато започнах с организацията на моята сватба преди 6-7 месеца, започнах първо с местата по препоръки на приятели. Отидох, разгледах, говорих с хората, които предлагаха услугите и така си създадох мнение, и това ми помогна много при взимането на крайните решения.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 30, 2007, 18:21:46 »

Мненията във форума могат да се приемат повече като идеи и като начална точка, когато започне организацията на сватбата. Важното е да знаеш откъде да започнеш, а оттам нататък идват и другите идеи и могат да се направят сравненията, за да се избере най-доброто.
Когато започнах с организацията на моята сватба преди 6-7 месеца, започнах първо с местата по препоръки на приятели. Отидох, разгледах, говорих с хората, които предлагаха услугите и така си създадох мнение, и това ми помогна много при взимането на крайните решения.

Съгласна съм с теб!!! girl_wink good
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines