Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 23:23:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честита сватба на fiibi_bg  (Прочетена 21171 пъти)
 
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #30 -: ноември 20, 2006, 12:42:26 »

Цитат
И струва само 110 лв.Вярвате ли?
не, не вярвам, само 110лв, уау  Girl_hide
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #31 -: ноември 20, 2006, 13:31:09 »

Ми защо не-моята е подобна и във Варна струваше 180 лв.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 20, 2006, 14:46:05 »

и на мен ми хареса много роклята,и  Oh my ... наистина ли е толкова? аз вече разгледах албума,оставих си там мнението ,но мога и даго повторя.
БЪДЕТЕ ЖИВИ,ЗДРАВИ и МНОГО ЩАСТЛИВИ!!!   просточко,но от цялото ми сърце.просто се ОБИчАЙ ТЕ. CHEERS
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 20, 2006, 15:48:18 »

ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!  CHEERS

 heartПожелавам ви с всеки изминал ден да бъдете все по-влюбени и все по-щастливи! heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 27, 2006, 14:50:54 »

Никога не съм вярвала ,че ще е така,но сега след сватбата съм по-щастлива отвсякога.Постоянно гледам снимки,изпращам снимки и чета в книгата за гости и ми става едно такова мило,мило  heart.За някои сигурно е глупаво! pleasantry
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #35 -: декември 07, 2006, 13:53:06 »

Фиби,изобщо не е глупаво Reading,просто си сантиментална Flower,и аз така.... girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 12, 2006, 20:25:11 »

Ох,съвсем забравих,че тук трябва да напиша как е минал нашият сватбен ден.
Ами ето така:Станах около 8 ч. и започнахме с прическата.Фризьорката честно да ви кажа едвам я изтърпях защото започнах да не мога да стоя на едно място.тя обаче беше много търпелива за което й благодаря разбира се и мисля че успя да сътвори идеалната за дължината на косата ми прическа.Гримирах се и се облиакох общо взето бързичко с помощта на мама.Започнаха да идват приятелите и напрежението падна.Моето момче се появи с колоритния ни кум и устата кума и след доста пазарене с най-добрите приятели и братчето се озова при мен.Татко най-лесно сдаде фронта,но той се поддаде на емоциите.След като онемя от "съвършенната" ми красота /така е само за него разбира се/ вдигнахме по няяяколко наздравици и излязохме отвкъщи!Снимки,снимки и оттам отидохме във Велико Търново само с кумовете и се подписахме в гражданското.Нямаше специални ритуали.Даже се наложи аз да кажа на младоженеца :"А сега можете да целунете булката!"И после пак снимки снимки.Оказа се че доста бързо са ни оженили в гражданското та имахме доста време до църквата и отидохме на кафе само четиримата и малката шаферка разбира се и фотографа и камерата.И много приятно беше.После отидохме в църквата,където имаше страхотен хор а отчето беше много забавен.По време на всички изказвания от рода да слушам мъжа си и да съм покорна жена,аз го гледах недоверчиво,а той съучастнически ми намигаше.Голям смях падна.А на моя любим короната му беше мног голяма и през цялото време и горкия мног се притесняваше.Ех накрая отчето като ни изведе и вече му светна пред очите
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 12, 2006, 20:46:15 »

В ресторанта:
Имам една приятелка,която толкова добре посрещна и настани всичките гости,че незнам защо имаше сватбоводеща! :girl_wink:По-голямото парче от питката беше за мен разбира се.И колкото седнахме отначало това беше.Това си ни беше и яденето-половин салата.Защото след това имаше толкова  любов заедно  Party time Acquaintance че свят да ти се завие.Букет не хвърлях защото имахме само една мома и направо й    го подаръх.Даже стана много спонтанно защото бях забравила за нея и в движение се сетих.Тя много се трогна.Ди джея пускаше страхотна музика,такава каквато ни харесва и много хорца.Направиха и една игра с балони която беше много забавна и всички гости много се посмяха с моя властен характер и с неговата доброта.
Дойде ред и на  Torte и падна голямо цапане.А накрая и диджея като каза:"Я сега се почистете с езици"!Леле голям срам!Хвърлихме и жартиера гоялм смях и там падна,че двама направо се сбиха за него.Има яка снимка. :girl_wink:Наложи се да удължим тържеството и да доплатим,защото гостите си седяха а и ние разбира се на никой не казахме докога трябва да стои.Получи се добре!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 12, 2006, 20:54:25 »

След ресторанта:
Изпратихме всички гости и след ама мноооооооооооооооооого бърз душ излязохме на вечерна разходка във Велико Търново.Беше много красиво из стария град.Всичките ни приятели нощуваха в хотела където беше сватбата и ние там имахме подарък-младоженски апартамент! *YAHOO*И псоле разбира се на дискотека цяла нощ,но вече по дънки и маратонки.За мен това беше най-прекрасния ден в живота ми,мисля че и за мъжлето беше такъв!За нощта няма да разказвам! give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 11, 2007, 09:56:02 »

Ееех на този ден преди 4 месеца бях най-щастливата жена на света.
Момичета днес стават 4 месеца от сватбата! yahoo girl_in_love heart
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 11, 2007, 11:56:41 »

4 месеца....... *THUMBS*до моята остава 1 месец и вече ме хвана предсватбена треска :Pлелеееееееее не остана
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 11, 2007, 12:06:53 »

много искам да ти разгледам снимките,ако ги има в албума ще ми кажеш ли как да ги намеря.прочетох това,което си написала за сватбата-голямо вълнение е било yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 12, 2007, 00:43:04 »

много искам да ти разгледам снимките,ако ги има в албума ще ми кажеш ли как да ги намеря.прочетох това,което си написала за сватбата-голямо вълнение е било yahoo
Ето тук

http://album.svatbata.bg/ivanovi11
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 12, 2007, 13:06:52 »

благодаря fiibi DANCE
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 12, 2007, 14:33:57 »

честито и от мен с малко закъснение,Фийби!!!
пак ще бъдеш най-щастлива,скоро ....girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines