Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 18:30:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба в магазин  (Прочетена 11175 пъти)
 
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« -: ноември 06, 2006, 11:46:32 »

Става въпрос за сватбата в МОЛ-а вчера.
Сватба сред природата, в планината, на морето, но в търговски комплекс.  crazy
Аз не бих искала сватбата ми да бъде в търговски комплекс - или казано магазин girl_wink
Може би е маркетингов трик, незная.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #1 -: ноември 06, 2006, 12:13:20 »

Мия, абсолютно си права, рекламен трик е, базиран на изключителна показност! Но пък се радвам само на едно: най-накрая някой започна да разчупва ритуала. И аз не бих се омъжила в търговски център, но пък е време да спрем да бъдем толкова консервативни. Нали?
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #2 -: ноември 06, 2006, 12:17:10 »

Определено споделям мнението ти за разчупване на ритуала.
Започнах да си мечтая за сватба на открито.
Незная дали ще стане, но ми се струва много добра идея.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #3 -: ноември 06, 2006, 12:49:11 »

Защо пък да не стане. Просто трябва да се поизръсиш малко повечко и да замъкнеш попа и ритуалното лице на една полянка и така....  Решили ли сте датата?
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #4 -: ноември 06, 2006, 12:55:49 »

То е ясно, че ще има изръсване. Въпроса е колко ще бъде, ще проуча и ще се похваля.

Решили ли сте датата?
Все още не за съжаление, 2007 със сигурност  Dance

Активен
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #5 -: ноември 06, 2006, 13:12:18 »

и аз съм за изнесения ритуал- във връзка с разчупването на нещата от една страна, а друга мисля че удобството ще бъде по- голямо.........Така че сподели този тип такси ако ги разбереш!Ще ми бъдеш полезна, а може би и  на други двойки! heart
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #6 -: ноември 06, 2006, 13:20:22 »

Това вече съм го проверила: искат 97лв. за провеждане на ритуала от общината, а пък с попа е въпрос на пазарлък. Ако си намерите някой симпатяга от църква в покрайнините на София или от близката провинция, то подозирам, че можете да минете с 50лв....? За последната сума не съм сигурна. Но така или иначе, за ритуалната зала ти прибират набързо 60лв. без да им мигне окото, пред самата зала на деня булката се крие по храстите, за да не се засече с предната, претупват ви за 10 мин. после след 5 минути изгонват всички, кой минал да поздрави, поздравил. Който се е помайвал, да си честити отвън! diablo stop

Нещо отвратително. Като ще го спазваме ритуала, поне да е като хората angry
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #7 -: ноември 06, 2006, 13:22:55 »

Забравих: за себе си съм решила да отида с кумувете (и с младоженеца, разбира се), през седмицата, да си подпишем тихо-мълком. Така или иначе това е формалност.

Брака пред Господ е много по-важен от това мързелите в общината да знаят, че живея с еди кой си. beating
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 06, 2006, 14:56:49 »

и ние така направихме подписахме се през седмицата,имахме само няколко свидетеля.нямаше кой да ни притеснява наистина и беше страхотно щеви кача снимки  goodyahoo dance
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #9 -: ноември 06, 2006, 15:48:12 »

Ураааа! Давай Пиколина, искаме да гледаме! hiphip give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 06, 2006, 20:37:48 »

И ние така!Само ние и кумувете само че няколко часа преди църквата!А гостите ни ще дойдат всички в църквата!И без това както казвате момичета,ритуала отдавна вече не е такъв какъвто трябва да бъде! Yes
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #11 -: ноември 07, 2006, 10:42:11 »

Така е най-добре да ви кажа. А и на гостите не им е толкова интересно, все едно и също. Само в църквата и ресторанта е чудесно, ако може човек да си позволи да изнесе ритуала някъде на вън е супер - природа, шатрички, шведска маса, украса.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #12 -: ноември 07, 2006, 12:08:29 »

Да, да, да! Градинка, може на моята вила..... Там ще се изсипят всички гости, храната ще е готова предварително, ще сложа една дъъъъълга шведска маса, денсинг имаме огромен. А и вилата ми е много голяма, и е близо до София....! А и знаете ли какъв сценарий съм си измислила......

Намерила съм от една фирма специална булченска шатра и украса, попа ще дойде там, ще се венчаем под шатрата, столовете ще са бели, с украсени цветя, които ще описват пътя, масите ще бъдат в украса, светлини навсякъде и само усмивки..... и пиене де!  drinks И знаете ли още какво: ще трябва да платя за тази красота само 250лв. Ха сега кажете къде в София ще ви посрещнат така и за тия пари? Обичам практичното! pardon
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #13 -: ноември 08, 2006, 16:31:12 »

Супер, много добра идея Sheila далече от градските условия. А за цената нямам думи, от къде намери тази фирма?
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #14 -: ноември 08, 2006, 17:00:59 »

Ами цената си е нормална. Просто като отидете в ресторанта (в малко по-скъпите) ресторанти) и в цената ви се калкулира и украсата, от там си викат фирмата за украса, плащат им с отстъпка за обем и така. Дочух, че в Шератон напр. правят така. Иначе от фирмата ми казаха, че мога и да се пазаря за по-малко пари.... Обичам да се пазаря! angry beating Ако искаш телефони ще ти дам. Моите първоначални впечатления са много добри.... Или да не казвам голяма дума, но ми изглеждат коректни. Даже ме консултираха цялостно за празника Oh my ...

Май че все още има хора, които работят, поставяйки заплащането на първо място, но го съчетават с професионализъм... Дано не съм се излъгала, но моя приятелелка вече ги ползва и беше много доволна. Те ми дадоха идеята и информация за центите за изнесен извън църквата и ритуалната сватбен ден.... и т.н. и т.н. Спирам до тук, за да не се скарат колегите, че лея само рекламни слова pardon
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines