Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:33:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко време трябва да се пази албума преди да се напълни?
1 седмица - 6 (13.3%)
1 месец - 9 (20%)
3 месеца - 14 (31.1%)
6 месеца - 8 (17.8%)
Да не се трият - 8 (17.8%)
Общ брой гласове: 45

Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неактивни албуми  (Прочетена 49861 пъти)
 
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« -: ноември 04, 2006, 14:43:35 »

Има много албуми в които няма нито снимки, нито текст. Нищо. shok
Вече почнахме да се замисляме да премахваме тези неактивни албуми.
Колко време трябва да оставим за попълване на албумите преди да ги трием?
А трябва ли да ги трием изобщо?

За сега си мислим да премахваме албуми, в които няма попълнено нищо освен задължителната за направата на албум информация. И не е потърсена помощ за качването на такава във форума или директно към нас /все пак може да се случи някой да не може да оправи албума си/.

Чудно ми е да разбера с каква цел е направен албума и после не е попълнен. Ако някой сподели ще съм много благодарен.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 05, 2006, 17:18:02 »

наистина е така  Админ,че има много празни албуми.аз съм "ЗА" да се трият такива,но от друга страна те може да бъдат запълнени след датата на сватбата(както е моят).аз съм сложила 2 снимки в него и след сватбата на 16.12. ще го попълня.
Активен
aci i bibi
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 06, 2006, 02:17:48 »

Здравейте и от мен!Реших да се включа по темата,защото и моят албум не е активен.Опитах всевъзможни начини да си кача снимките,но абсолютно нищо не се получава!Предполагам,че правя нещо не както трябва и за това е така!Разбира се и аз не искам хората да влязат в моя сватбен албум и да гледат НИщО!Много е глупаво просто.За това ви моля да ми кажете как да си кача снимките или изобщо как да унищожа този албум!Предполагам,че и други хора имат такъв проблем и за това има неактивни албуми.Моля Ви,кажете как да си кача снимките?
Активен
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 06, 2006, 14:05:11 »

наистина е така  Админ,че има много празни албуми.аз съм "ЗА" да се трият такива,но от друга страна те може да бъдат запълнени след датата на сватбата(както е моят).аз съм сложила 2 снимки в него и след сватбата на 16.12. ще го попълня.

Ти поне си сложила снимки, може би и текст, не съм проверявал. Но има хора, които не са качили нито една снимка, нито са написали една дума в предоставените полета.
За тях обсъждаме санкции.

Здравейте и от мен!Реших да се включа по темата,защото и моят албум не е активен.Опитах всевъзможни начини да си кача снимките,но абсолютно нищо не се получава!Предполагам,че правя нещо не както трябва и за това е така!Разбира се и аз не искам хората да влязат в моя сватбен албум и да гледат НИщО!Много е глупаво просто.За това ви моля да ми кажете как да си кача снимките или изобщо как да унищожа този албум!Предполагам,че и други хора имат такъв проблем и за това има неактивни албуми.Моля Ви,кажете как да си кача снимките?

Явно не сме го направили достатъчно интуитивно. Затова в момента правим нагледни уроци как да се използва системата. Ръководство на потребителя. Надявам се до края на седмицата да го публикуваме.

Един призив към всички, които има каквито и да било проблеми с албумите, форума, сайта или в последствие с новите услуги.

Не се колебайте да питате!

Не си мислете, че ще се отнесем с пренебрежение или подигравка. Никой не е роден научен. Правим всичко възможно да отговаряме в най-кратки срокове на всяко запитване, което постъпва при нас, под формата на e-mail, запитване във форума, телефон или даже скайп /на страницата за контакти/.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 06, 2006, 14:51:43 »

да аз имам снимки и писано dance
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 07, 2006, 16:11:49 »

На мен идеята за албума мнооого ми харесва smile Много по-различно от е от всеки друг сайт, на който можеш да качиш и съхраняваш снимки  good Страхотна идея сте реализирали, още веднъж браво!  hiphip
Аз самата съм от ентусиастите, които са създали свой албум доста преди сватбата, но така всички форумци или гости ще могат да ни видят преди и след  това. Имам четири снимки в албума си и много им се радвам. Толкова е романтично да разглеждаш бъдещия си сватбен албум  LOVING
Мисля, че тези, които си правят албуми, но не слагат нищо в тях са го направили по погрешка и трябва да се трият. Най-малкото... винаги може да си направиш нов албум, когато вече има с какво да го напълниш...

http://album.svatbata.bg/tzyfo_itta
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 10, 2006, 00:32:44 »

Здраейте, аз съм една от тези с неактивните албуми  Wink
Проблемът е в това, че не мога да си кача снимките. Май са твърде големи като размер. Можете ли да ми кажете как да им намаля размера с каква програма или нещо такова?
Много ще съм благодарна, защото наистина искам да си създам албум  Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 10, 2006, 12:17:06 »

Здраейте, аз съм една от тези с неактивните албуми  Wink
Проблемът е в това, че не мога да си кача снимките. Май са твърде големи като размер. Можете ли да ми кажете как да им намаля размера с каква програма или нещо такова?
Много ще съм благодарна, защото наистина искам да си създам албум  Wink

Ако си с XP влизаш в Microsoft Office Picture Manager - Picture - Compress Picture - отдясно отбелязваш  web page и ОК и после всички снимки които си вкарала ще стана като за интернет страница около 20-30 кб.Успех! good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 10, 2006, 19:53:08 »

Много благодаря за помощта  good
Направих го и скоро очаквайте снимки   yahoo
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 11, 2006, 00:21:50 »

Тема за преоразмеряване на снимки:
http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=550.msg8048#msg8048
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 11, 2006, 15:48:50 »

Аз също съм "ЗА" да се трият неактивните албуми и мисля, че 1 месец след сватбата е напълно достатъчен, за да се попълни албума. good
Нашата сватба беше на 17.09.2006г. и на 04.10.2006г., албумът ни беше готов!!! Wink good hiphip И разпращах линка, за да ни видят приятели и познати!!! Blush pardon girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 11, 2006, 21:09:43 »

И аз мисля като Bulechka_TS!Въпрос на желание е все пак да се организираш.Един месец е предостатъчен!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 11, 2006, 23:42:34 »

И аз мисля като Bulechka_TS!Въпрос на желание е все пак да се организираш.Един месец е предостатъчен!

Благодаря, fiibi_bg!  kiss2

Наистина е така! Имах голямо желание да си попълня албума!!! girl_in_love LOVING Сядаш Computer и действаш и си спомняш всички прекрасни мигове от незабравимия ден!!!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #13 -: януари 26, 2007, 10:52:33 »

Цитат от Админа
Чудно ми е да разбера с каква цел е направен албума и после не е попълнен. Ако някой сподели ще съм много благодарен.
Според мене това са неуспешно направени аблуми,някой се е учил и цъкал с мишката и така,и е най-добре след като няма снимки да се изтрият.Който желае ще си направи нов и активен.
delete и не му мисли много
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 26, 2007, 22:49:36 »

... delete и не му мисли много

Подкреееееепям с две ръце!!! good good
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines