Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 22:36:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши  (Прочетена 224019 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: октомври 05, 2007, 16:29:05 »

Във Варна намерих едно магазинче за ръчно рисувани и украсявани чаши.Ако някой иска инфо да пита на лични.Baby тебе там те водих ако си спомняш мила.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: октомври 08, 2007, 13:27:31 »

Както обещах показвам какво съм си измайсторила.Тава е комплекта за съвета-всичко мое производство.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: октомври 12, 2007, 17:31:29 »

Най- накрая успях да измисля как да вържа и да претруфя чашите, че то не бе рисунки и чудо ето ги (кажете си мнението, че взех да се притеснявам  crazy)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: октомври 17, 2007, 09:06:22 »

вероника, панделката на бутилката различна ли е от тази на чашите? На мен тази на бутилката ми изглежда по-сива и повече ми се връзва с цвета на чашите. Лично мнение...
Права си мила, но това шампанско ще го ставя за ресторанта, пък и не всикчо трябва да е синьо иксам и бяло  smile
Много се колябаех дали да не сменя чашите, но това, че са супер различни и нестандартни много ми допада
Активен
Evito
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #364 -: ноември 04, 2007, 13:15:56 »

Здравейте момичета,
в петъка ще сключваме граждански брак в германия и немога да си харесам чаши!!  hysteric  ако си купа най-обикновнни чаши за тукашната церемония, а през лятото когато ще правим сватба в БГ си купа от там(БГ където избора е изобилен) други чаши каквито аз си харесам, добре ли ще е да имам два вида чаши? Просто незнам какво да правя, и почвам да изпадам в малък стрес  hysteric!!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: ноември 04, 2007, 14:28:06 »

миличка според няма нищо лошо да си имате 2 чифта чаши,ама щом не си харесваш в Германия където според избора е поече от голям незнам как ще си харесаш в България Wink
ние си купихме едни,аз много не ги харесвах и 3дни преди сватбата си купихме други и старите останаха за кръстниците Wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 04, 2007, 15:21:12 »

Eви това е просто невъзможно миличка. Аз също живея в Германия и преди сватбата си бях харесала поне 3 чифта сватбени чаши и то много оригинални и красиви, даже исках да ги помъквам от Германия по самолетите, но се вразумих защото беше безсмислено. Ако бъдещия ти съпруг е немец просто излез с майка му по магазините или с някоя немска приятелка и тя със сигурност ще може да те заведе по магазини, които предлагат такива неща. Да не говорим, че както сигурно знаеш, тук могат всичко да ти изработят по поръчка. Можеш да си харесаш модел от интернет и да отидеш в някой стъкларски магазин и да ги накараш да ти го изработят. Мисля че навсякъде ще се навият, нали мотото на повечето магазини тук е: "Клиентът е царят!" така че не се притеснявай. Ако искаш пиши ми на лични.  smile
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: декември 10, 2007, 22:00:31 »

Не можах да се сдържа и снимах тези страхотни чаши! Понеже такъв модел съм виждала в нета. Може някоя от бъдещите булки да си ги хареса, не са и много скъпи! Май бяха около 40-50лв. От един софийски магазин са на ул. Раковска имаше и други модели.  Имам визитка с телефон и точен адрес ако иска някой нека ми пише на лични.


* chashi.JPG (69.87 KB, 516x523 - видяно 404 пъти.)
Активен
ofelinka
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: декември 18, 2007, 19:57:59 »

Това са нашите чаши: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4743072 и http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4742677
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #369 -: януари 05, 2008, 07:51:41 »

Моята кума ми счупи едната чаша точно в ресторанта и напражо ми развали настроението чашите бяьа толкова красиви в златисто като роклята ми и много финно на тяь беше написано 2007 с много красиф шриф.Преди сватбата всяка вечер преди да си легна си ги вадех от кутията и им се наслаждавах......направо бях влюбена в тия чаши толкова изчистени семпли и в същото време красиви ........но кумата ми счупи чашата и ми развали комплекта уж щеше да ни купи други но така си и остана ANGRY Плачещо момиче :hysteric:малко ми развалиха настоението на сватбата парво кума не спра да удря короните в черквата после кумата счупи чашата за короните знам че не е на хубаво ....но дано времето да ме опровергае ....и това да се окаже само нелепо поверие
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #370 -: януари 15, 2008, 10:31:46 »

Ето едни интересни чаши , които открих в интернет


* 657.jpg (14.99 KB, 250x250 - видяно 3723 пъти.)
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: февруари 05, 2008, 19:07:10 »

Много ми харесаха чашите на тази фирма http://polinika.com/wedding-bg.html, също и украсеното шампанско! Пускам ви една снимка, за да знаете за какво става въпрос:
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: февруари 05, 2008, 22:52:15 »

danieIa тези за страхотни. Много нежни, обаче в сайта видях че магазина е във Варна  sad Сигурно и в София ще има подобни, дано....
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: февруари 05, 2008, 22:57:12 »

Аз гледах едни в подобна форма на щанд за стъкларии в малкият ЦУМ на Пиротска. Там има много модели на цени между 30 и 40 лв. Другаде не съм гледала така, че не знам много ли е малко ли е. Точно тази форма на чаши много ми допада.
Активен
Tanya
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #374 -: февруари 06, 2008, 11:07:16 »

Здравейте,
Аз и съпругът ми, ще ставаме кумове през май и миналия ден докато се разхождах харесах чаши, тъй като бяха единствени ги купих без да се съветвам с булката. Тук прочетох доста мнения относно "тази изненада" и се притесних,че няма да ги хареса и ще и е неудобно да ми каже и да си купи други ( за което небих се обидила).
Може ли да споделите вашето мнение, ще ви бъда много благодарна.
     


* untitled11.JPG (17.87 KB, 351x556 - видяно 359 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines