Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:16:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши  (Прочетена 224369 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: август 12, 2007, 10:44:48 »

Ооо,благодаря ви,радвам се,че ви харесва!А обикновена казах в смисъл,че ми се струва,че ги има във всеки магазин crazy ,но наистина е хубава,и на мен орнаментите й ми харесват,а и съвсем не е скъпа-само 15лв pardon
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: август 12, 2007, 17:44:35 »

Днес харесахме едни на Mikasa (немога да не го напиша на латиница) за 116лв  двете ама жестоки но още се чудим дали да си ги вземем  Girl_sing
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: август 14, 2007, 10:00:42 »

Днес харесахме едни на Mikasa (немога да не го напиша на латиница) за 116лв  двете ама жестоки но още се чудим дали да си ги вземем  Girl_sing

Аз понеже не съм много суеверна смятам, че често ще използваме нашите чаши и няма да стоят само за украса. Пихме вече от тях (освен на сватбата на 7-ми юли)  на 7-ми август - на 1 месец от сватбата същото розово шампанско, което бях взела за ресторанта. Много хубаво шампанско -италианско. Взех го от Елемаг в Лозенец и беше много евтино 11 лв.
Извинямай, че отскочих от темата.  blush
Та мисълта ми беше, че ако решите, че можете да си позволите чашите - купувайте ги - няма да съжалявате.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: август 14, 2007, 16:21:20 »

Сватбата е на 01.09, а още не съм купила чаши(кума съм) Girl_hide .... Бях харесала едни,далго време ги гледах само през витрината...един ден..., ако аз..., бих искала такива... И като ме поканиха за кума хукнах натам. Честно да ви кажа попари ми се ентусиъзма ...320лв. Че това е повече от ролята на булката Oh my .... Сестрата на любимото обаче каза че ще ми ги купи на мен, ако взема братчето й laugh
мисля, че е доста висока цената
моята кума вече купи чаши, като бяхме в Асеновград за роклята, страхотни са и са само 30 лв.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: август 15, 2007, 07:58:11 »

и нашите бяха 35лв и определено много ми харесват blum Взехме ги от сватбения център  smile А 320лв мисля, че са прекалено много пари за едни чаши - аз лично не бих ги дала, но всеки се преценява pardon
Активен
Unicorn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Безумно щастлива www.momentofpeace.net


« Отговор #290 -: август 23, 2007, 10:10:16 »

Привет на всички бъдещи булки и вече минали под венчилото  Sunshine
Тъй като и на мен ми предстои този приказен ден, се ровя вече месец тук и най-накрая се регистрирах, за да се включа по-активно.
Вчера обикаляхме 3 часа за чаши и просто се отчаях  Плачещо момиче. Искам нещо изчистено, тук мярнах подобни чаши, но това което е по сватбените магазини не са моите чаши  Cray. Някой наясно ли е къде да потърся за кристални чаши, примерно на бохемия, но не типа гравирани самите чаши, а изчистени?
Свещите поне си ги харесахме, тези дни ще отида да ги поръчам.
Малко по малко ще почна и снимките да качвам, на вече подготвените нещица smile
Приемам съвети, и успех на всички smile
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: август 23, 2007, 10:21:54 »

Привет на всички бъдещи булки и вече минали под венчилото  Sunshine
Тъй като и на мен ми предстои този приказен ден, се ровя вече месец тук и най-накрая се регистрирах, за да се включа по-активно.
...

това са нашите чаши

от един магазин за френски кристали на Христо Ботев, струват 40лв... и аз исках изчистени, там има и по 70,116.. но ние решихме че няма смисъл да даваме толкова кинти, а и тия са кристални са супер яки..  good Успех !
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #292 -: август 23, 2007, 10:40:49 »

Привет на всички бъдещи булки и вече минали под венчилото  Sunshine
Тъй като и на мен ми предстои този приказен ден, се ровя вече месец тук и най-накрая се регистрирах, за да се включа по-активно.
Вчера обикаляхме 3 часа за чаши и просто се отчаях  Плачещо момиче. Искам нещо изчистено, тук мярнах подобни чаши, но това което е по сватбените магазини не са моите чаши  Cray. Някой наясно ли е къде да потърся за кристални чаши, примерно на бохемия, но не типа гравирани самите чаши, а изчистени?
Свещите поне си ги харесахме, тези дни ще отида да ги поръчам.
Малко по малко ще почна и снимките да качвам, на вече подготвените нещица smile
Приемам съвети, и успех на всички smile
присъединявам се към отзива на мадаринка - и нашите са оттам и добавям единият от магазините за чаши и сувенири на четвъртия етаж на ЦУМ - там има италиански кристал и не са страшно скъпи! ние купихме на кума тузарски чаши за уиски и водка от там (той искаше!)!
Активен
Unicorn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Безумно щастлива www.momentofpeace.net


« Отговор #293 -: август 23, 2007, 11:26:02 »

Чудейки се днес и аз се сетих за 2 магазина на Ботев, и сега като видях и тези чаши със сигурност ще отида и до там. Някой дали знае на ул. 6-ти септември (до градинката на кристал) дали още се намира магазин на Бохемия все пак ?
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: август 23, 2007, 16:49:33 »

незнам дали съм споделяла досега, но в SofiaCityCenter има огромен магазин на Pasabahche.
Магазина наистина е голям и има богато разнообразие на всякакви видове чаши - според мен си струва да се разгледа.
А обслужването е като в Европейска Турция smile никой не те притеснява, винаги има човек наблизо с когото да се консултираш и всички са премерено приветливи.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #295 -: август 23, 2007, 19:33:48 »

Ние си купихме чашите от София, съвсем изчистени в едно много скъпо магазинче в енда уличка от Витошка, май че беше около Дика. Дадохме към 280 лв! И след като им мина всичко, аз бутнах едната и я счупих  Cray И в крайна сметка останаха снимките и някакъв спомен! Не си заслужава... купете си едни по-обикновенни и не ги мислете много  kiss2
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: август 23, 2007, 22:40:00 »

Нашите чаши ги купиха кумовете и затова немага да кажа колко струват точно, но и ние като Rou без да искаме счупихме столчето на едната чаша ,но добре че вече всичко беше минало и много много не се притесних  smile smile
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #297 -: август 24, 2007, 08:23:50 »

незнам за другите магазини,но този на Ботев е мн готин.....който влезе веднъж си тръгва с чаши...мноо красиви чаши има там.......и ивтини и скъпи-всичките са мн стилни!
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #298 -: август 24, 2007, 21:12:36 »

Нашите чашки ги купих заедно с роклята, бяха в същия цвят в комплект с шампанското, панделата и сърцето за халките. Честно казано симпатични са, но не си ги харесвам кой знае колко, но за една глътка и после цял живот да тикам по шкафовете, не ми се дават пари. Като се замисля този комплект е единственото сладникаво нещо в сватбата.
А за мое удоволствие смятам да си купя комплект красиви кристални чаши за шампанско или по скоро за вино. Има доста красиви от 70 лв до 320лв. Искаше ми се в ресторанта с кумовете да пием от тях, но няма как да отида и кажа на управителя, така че сефтето ще им бъде в по-късен момент.

Може ли един малко глубав въпрос: сватбените чаши са две, но не трябва ли да предвидя и за кумовете. Нали всички наздравици са и с тях. Съжалявам ако глупав въпрос, обаче се оказа, че съм пълен невежа. Слава богу, че го има интернета!!! yahoo yahoo yahoo yahoo 
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: август 25, 2007, 14:50:10 »

Аз не съм чувала че трябва и за кумовете, но ...... всеки си го прави както иска  smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines