Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 04:21:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши  (Прочетена 214880 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 10, 2008, 15:58:45 »

Gery79, тези вторите са страхотни. Аз харесвам ето тези ,но незнам как биха могли да се украсят


Ани,не мисля че за чашите коити си харесала е нужна украса.Една сатенена панделка в червено или бордо да ги свърже заедно  и това е.Мисля че ефекта на чашите които си харесала е сърчитцето и ако ги украсиш то ще се загуби или ще стане много притруфено.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: февруари 11, 2008, 09:02:18 »

Mim4ok чашите ви са много красиви !!!!! smile - честито
Гери вторите чаши са ми слабост тъй като щях да купувам тях - бяха около 120 лв. и ми казаха, че долната част била ковано желязо, но не ги купих тъй като бяха последни и едната чаша беше спукана, но са страхотни и много нежни !!!! smile

Ани аз мисля като гери, че с една панделка в долната част на столчето и са готови чашките, сърчицето много ги отваря !!!!!! smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 11, 2008, 11:03:17 »

Оф да ви се оплача.Всичките ония чаши дето ви ги бях пуснала матиас не хареса ни една.Обаче забелейете той какво си харесал. В Швеция има една фирма и се казва Orrefors.Tе правят ръчно всичките си продукти.Та и там има сватбени чаши един модел. Мнохо хубава и стилна линия и на столчето вътре едно нежно пръстенче с диаманти.И аз ги харесвам ама как да дам 3 пъти повече пари за тях. Те и на мен ми харесват пък и тък момичетата казват че чашите са тия които остават от всички приготовления. Само ме е страх ако се счупят но то има такъв риск със всичко а и от магазина казват че ако се случи поне оставате с диамантен пръстен след това  Bravo


* Champagne flute.jpg (17 KB, 282x282 - видяно 3459 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: февруари 11, 2008, 11:03:53 »

и една от по-близичко


* champagne flute_closeup.jpg (16.41 KB, 200x625 - видяно 400 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: февруари 11, 2008, 16:57:45 »

А сега се оказа 4е на пръстен4ето било гравирано на латински- Amor Vincit Omnia "Love conquers all" - Любожта побейдава всичко- супееер готино yahoo
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: февруари 23, 2008, 20:27:53 »

Ние днес си купихме чаши. Не го бях планирала, според мен е много рано, но ги видях на витрината на един магазин, който не е за сватбени неща. Това бяха единственият вид ритуални чаши, които предлагат. Много ги харесах - изчистени, без рисунки. Не знаех дали след няколко месеца пак ще ги има и затова ги купихме. Ето ги в кутията, когато почна да ги украсявам ще ги извадя и ще ги снимам пак:

Купих си и бонбонки за късметчетата. Вече остава само да намеря време да ги направя преди милото да е намерило бонбонки Wink
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: февруари 23, 2008, 22:46:05 »

дам..и аз си мисля да гравираме имената си на чашите нещо такова..например


* LR_G847W_Large.jpg (13.15 KB, 204x300 - видяно 3417 пъти.)
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 23, 2008, 23:26:55 »

Ето и нашите чаши от сватбата  smile smile smile
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: февруари 23, 2008, 23:27:52 »

и още една снимчица
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 24, 2008, 13:24:09 »

И аз имам вече чаши, но ще ви помоля да ги видите в галерията ми/нещо не мога да се справя с качването/ и да ми дадете идея, каква панделка трябва да им се сложи и дали въобще трябва?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: февруари 24, 2008, 13:32:34 »

Аз бих има сложила тънка панделка в същата светова гама, в която са изрисувани чашите.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 24, 2008, 20:24:12 »

Милички,а защо чашата за църквата в повечето случаи е метална?Всъщност от какво е направена-от сребро ли?Има ли някаква традиция или поверие в тази връзка?
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #402 -: февруари 24, 2008, 21:08:09 »

Милички,а защо чашата за църквата в повечето случаи е метална?Всъщност от какво е направена-от сребро ли?Има ли някаква традиция или поверие в тази връзка?
magica1983 ,чашата ,която е показала m_a_g_i_vs не е метална ,а стъклена! Когато ние кумувахме,нашите приятели имаха същата и в началото и аз помислих ,че е метална,но когато я взех да я разгледам бях изненадана ,че е от стъкло!
между другото,аз като си запазвах църквата и жената ми написа какво трябва да си набавим за ритуала! Беше пропуснала да напише чаша и аз и казах,при което тя ми отговори-ааааа,не ! Не ви трябва чаша,ние си имаме..........!  huhhuh.gif Сега не знам да купувам ли чаша за църквата, тази,която имат те някаква обща ли е.....  sad
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: февруари 24, 2008, 23:03:38 »

на нас от църквата ни казаха да си купим чаша..............,но нашата чаша не е метална...........в магазините продават различни видове чаши за църква-всичко опира до вкус и личен избор............в някой църкви си имат техни чаши и не е необходимо да се копува......
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: февруари 25, 2008, 09:16:32 »

и аз си мислех че тези чаши са метални но като я купихме видях че е стъклена.ние не сме питали дали в църквата си имат чаша(предполагам че във всяка църква имат такава)направо си я харесахме купихме си я и в деня на сватбата я занесохме и никой не ни я върна .Пък и после ти остава за спомен.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines