Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 20, 2024, 13:30:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши  (Прочетена 218620 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: август 25, 2007, 16:23:38 »

Може ли един малко глубав въпрос: сватбените чаши са две, но не трябва ли да предвидя и за кумовете. Нали всички наздравици са и с тях. Съжалявам ако глупав въпрос, обаче се оказа, че съм пълен невежа. Слава богу, че го има интернета!!! yahoo yahoo yahoo yahoo 
Така или иначе в ресторанта дават чаши на всички, така че не с притеснявай  good
По принцип при посрещането, когато се пие шампанско си дават чаши от ресторанта, а не пиете от вашите май (поне при нас беше така), а после вече си сипвате в тях  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: август 26, 2007, 10:05:17 »

а в ритуалната пък си пием само ние двамата нали така?кумовете пият с нас чак в ресторанта и те там ще дадат чаши и на 4ма ни???а после може да си пием от нашите си или е по добре да ги приберем мен ме е страх да не се счупи някоя особено че ще минаваме за наздраве с всеки гост и някой подпийнал вече приятел може да "ожени"хубавите ни чаши hysteric а те кумовете като разберат че и те ще пият от чаши ще се юрнат да купуват и за тях си и ще ги убия вече beating
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #302 -: август 26, 2007, 15:15:19 »

Не  то из си купих две чаши за ритуалната, но след мислех да се откажа от ритуалната зала и да преместя ритуала в в една галерия, където правят ритуал и като гледах снимки видях подредени шампанското с четири украсени чаши -две по две комплект, но все пак за младоженците и за кумовете, та затова питам. Честно казано миналата година ставахме кумове, но толкова бях притеснена тогав, че ми като в мъгла и нямам никакъв спомен точно как беше организацията.
Активен
Unicorn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Безумно щастлива www.momentofpeace.net


« Отговор #303 -: август 28, 2007, 15:16:55 »

Поне аз което знам, е че в ритуаната зала пията само младоженците. При посрещането в ресторанта пият И кумовете, но ниекой не пие в сваятбените чаши на младоженците. Поне аз не съм виждала до сега такова нещо. А и по пресни спомени от миналия месец - 2 сватби ,и преди седмица - още една - нямаше купувани чаши за кумовете.
А колкото до нашите чаши, утре ще ходим с кумата да ги купим smile. Важното е, че харесахме нашите чаши, че се бях отчаяла  Girl_sing
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #304 -: август 29, 2007, 12:49:35 »

присъединявам се към отзива на мадаринка - и нашите са оттам и добавям единият от магазините за чаши и сувенири на четвъртия етаж на ЦУМ - там има италиански кристал и не са страшно скъпи! ние купихме на кума тузарски чаши за уиски и водка от там (той искаше!)!
Мерси за полезното инфо- туко-що си купих от там кристални чаши - изчистени и оригинални все пак и даже по-евтини от шарениите стъкла, които са по всички сватбени магазини. Имаше и по-скъпи разбира се, но най-много 38 за една чаша  good но моите бяха по-евтини, а много красиви - италиански кристал (магазина е официален вносител и затова не са скъпи). Така че ако мога да съм честна цени от 200-300 лв за ритуални чаши ми се вижда напълно безсмислено изхвърляне- по добре ги дайте за нещо, което си заслужава..
Активен
Unicorn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Безумно щастлива www.momentofpeace.net


« Отговор #305 -: август 29, 2007, 13:24:32 »

@pipilota75: магазина на който говорите е на последния етаж с ескалаторите в дясната част, точно преди витите стълби - вече ги гледах и аз поне не си намерих там моите чаши  hysteric. Но за сметка на това си намерих други, които днес с кумата ще ходим да купим, и след като направя и тяхната окраса, ще ги покажа smile
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: август 29, 2007, 13:55:07 »

Здравейте,
аз си купих вече чаши за залата-ще ги кача тези дни ,но не съм си намерила за църквата.Кажете от къде мога да си намеря метална или имитация на метална чаша за църквата.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: август 29, 2007, 13:57:17 »

Ами в почти всички сватбени магазинчета продават едни ,които се водят от пушено стъкло , но прилича на метал и са много ефектни!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: август 29, 2007, 13:59:35 »

и аз за такава се чудех или тип бокал (кумата умира за такива часи били много величествени и нензма си кви си малко се превъзнесе)нооо още не съм ходила нямам време всееее hysteric
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: август 29, 2007, 14:11:53 »

и аз за такава се чудех или тип бокал (кумата умира за такива часи били много величествени и нензма си кви си малко се превъзнесе)нооо още не съм ходила нямам време всееее hysteric
Ако става въпрос за тези от пушенето стъкло , за които писах по-горе , мисля че кумата ти ги е определила съвсем точно!Наистина изглеждат величествени и това е точната дума!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: август 29, 2007, 14:42:50 »

ами аз ходих в сватбен център София,като си мислех,че там ще намеря най-голям избор,но такива нямаше,да не говориме,че всичките чаши за църквата са под всякаква критика,а от другите трябва доста да поровиш та да си харесаш.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: август 29, 2007, 14:53:18 »

Ами разходи се из Пиротска където е пълно със сватбени магазини и няма начин да не намериш!
В интерес на истината сега като се замислих и аз като ходих в сватбения център / това беше през месец март тази година/ и тогава нямаше!
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: август 29, 2007, 15:08:59 »

Моята кума миналата седмица е ходила в Сватбения център и каза, че имало голямо разнообразие от чаши, даже ги е харесала, но искаше да знае украсата към тях, какъв цвят да бъде. Каза, че там ще ни гравира и с имената ни  girl_in_love
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: август 29, 2007, 15:43:02 »

Здравейте момичета. Вече и аз мога да се похваля поне с една чаша smile. Купих тази за църквата. Тя е такава каквато си я представях...... DANCE
Снимка има в галерията ми защото не успях да я намаля.
Активен
pppolito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: август 30, 2007, 19:59:25 »

 малко трудно ги качих , но ..............


* 4a6ite.JPG (82.47 KB, 564x800 - видяно 328 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines