Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:33:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТАКЪВ Е ЖИВОТЪТ - СВАТБАТА  (Прочетена 21786 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 19, 2009, 14:40:56 »

И мен ме кефи най-много тази мацка, ама разревания съпруг ми идва в повече  blum Вижда се, че много я обича де - това не го отричам.
А, роклята е супер  good не помня обаче да са казвали от къде е  nea
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 19, 2009, 14:58:34 »

Наде на мен тези са ми любимата двойка, направоооо се разтапям при вида на тая мацка и пича дето простоо в погледа му имаше толкова много любов, аз не съм виждала друг такъв мъж  good И как я пипаше през воала, не смееше да я докосне  heart А за роклята .. ще проверя , да не сте решили да се жените?  Girl_hide
Не-е,първо жилището и образованието,после сватба,но искам такъв модел рокля и ми се иска да знам кой е дизайнера,то ми харесва само горната част<долната си я представям малко по пищна и набрана> blush и ще съм ви благодарна ако някой знае на кого е ,или поне ако има снимка pleasantry
Бубка,вярно в повече идва,ама аз се  cray също,после се разревах и на словото на другата булка cray и накрая превключих канала,че ми дойде в повече  cray .
Активен
2802
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34


Красота ще спаси света!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 19, 2009, 15:09:27 »

Разгледах сайта на приказен ден, но нещо не ми вдъхна доверие като цени и услуги?!?!?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 19, 2009, 15:10:10 »

Ооо и аз си поплаках на тоя епизод  blum  cray
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 19, 2009, 15:11:31 »

И с право,във форума има тема за агенцията,а аз знам че мацката с прекрасна рокля се е съгласила да участва-именно ,за да стимулира агенцията да си свърши работата blush.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 20, 2009, 01:36:43 »

Въпреки, че съм гледала предаването и предния път като го излъчваха, сега пак ми е интересно да го гледам и много им се радвам на младоженците!  yahoo
На мен тази агентката ми е много лигава и е с едни такива очи, дето въобще не ми вдъхват доверие  pardon Не мога обаче да коментирам работата й, тъй като не съм ги ползвала лично.  pardon
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #36 -: януари 21, 2009, 15:24:38 »

И на мен мацката, която коментирате, ми хареса много - и роклята, и прическата. А предаването е много хубаво, това за бебетата - още повече  smile
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 20, 2009, 14:45:28 »

OOOх,аз на бебетата колко съм плакала!Предаванията на БТВ можете да ги гледате на запис и през btv.bg.
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 01, 2009, 22:38:35 »

А някой знае ли на какъв принцип избират двойките, които да снимат?
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 02, 2009, 12:35:13 »

Някой да знае роклята на мацката от събота<с разревания съпруг> на кой дизайнер е,че ми е любима още от по миналата година когато излъчваха предаването blush

В епизода казват, че е шита по модел на Проновиас. Т.е. явно не е от Проновиас, а шивачка я шие по снимка от тения каталог. Размахват каталог на Проновиас през цялото време в ателието, ако се загледате внимателно. Къде е това ателие обаче - не знам. Ама такъв модел съм видяла много рокли и в българските магазини. Просто потърсете.

На другите булки, дето дават, че им шият роклите, е все в Романтика.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 02, 2009, 13:05:49 »

А, на едната мацка беше на Аля Милушева роклята - спомням си, защото казаха, че струва 13 000 лв и го запомних  pardon
Но не на тази с разревания съпруг, а една, която идваше от Лондон на проби, с къса коса на черта черна беше. Брейй, какво описание вкарах  blush
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #41 -: април 03, 2009, 10:26:44 »

Били,

Бях чела едно интервю с авторката на предаването и тя каза, че когато снимали примерно бебетата, просто отишли в Шейново и си харесали няколко майки от опашката за прегледи, които им направили впечатление. Каза също, че имало разни баби и т.н., които писали до БТВ да снимат техните внуци или сватбите на дъщерите им. Малко са на случаен признак май, но търсят контрастите. Така че смятам, че няма как да им се пише да снимат определен човек.

Между другото, няма ли вече да пускат нови серии...

Бубка,

На мен тази от Лондон ми беше една от най-антипатичните... голяма важнотия, голямо нещо...
« Последна редакция: април 03, 2009, 10:32:23 от Denitsa » Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 04, 2009, 11:41:16 »

Дени,много се страхувах да го кажа.Тя беше едно доказателство,че и в рокля за 13 000 човек си личи.Непрекъснато ходеше прегърбена,поне една прическа можеше да си направи за сватбата ,да я напръскат с лак и готово-косата и стърчеше отвсякъде.Направиха най-скучното и скъпо  тържество.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines