Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:28:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Училища и курсове за бременни  (Прочетена 55108 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 13, 2008, 10:02:56 »

Аз мисля като мина 12-13 г.с. да почна да ходя на йога за бременни ето тук:

http://www.natalyoga.net/where_and_when.html
Мисля, че и Harmonia ходеше на същото място, та тя може да сподели повече информация.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 13, 2008, 10:59:25 »

Да, и аз ходя там всяка сряда и неделя. Курсът е направо страхотен, а освен това отвреме на време се организират различни семинари (придружени с аюрведическа кухня blum blush - много е вкусна), които са много полезни и релаксиращи, а има и отделна програма за татковците give_rose Ако някой се интересува за нещо по-конкретно, съм насреща...
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 13, 2008, 11:03:38 »

Ами аз имам въпроси към това как протича едно занятие например, откога е подходящо да се ходи, ти чувстваш ли някакво конкретно въздействие от йогата върху себе си? Знам, че преподавателката е невероятен човек.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 13, 2008, 11:22:21 »

А моят въпрос е каква е цената?? give_rose
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 13, 2008, 11:29:16 »

Ами аз имам въпроси към това как протича едно занятие например, откога е подходящо да се ходи, ти чувстваш ли някакво конкретно въздействие от йогата върху себе си? Знам, че преподавателката е невероятен човек.

Аз започнах да ходя от март месец, защото Роси тъкмо се върна след като роди и стартира курса за бременни. Тогава бях в 23 г.с., но има мами които са съвсем в начолото на бременността си и се чувстват много добре. По отношение на въздействието на курса върху мен (изключвам психологическата страна, която е много силна), чисто физически е страшно тонизиращо и болките в гърба ми определено отшумяха. Иначе занятията в курса (който междувпрочем свърши преди Великден и сега е само на свободна практика) протичаха по следния начин:
1. релаксация/медитация/визуализация с работа с положителните утвърждения за себе си и за бебето
2. дихателни практики
3. различни асани (физически упражнения)
4. релаксация/медитация/визуализация и контакт с бебето

Клео, курса беше 10 посещения - 2 пъти седмично - 60 лева. Сега свободните посещения са по 7 лв.

Аз между другото утре съм на практика там от 17.45 на свободно посещение и това ще ми е първот след края на курса, защото по празниците изкарахме и втората ни медена седмичка и нямаше как да отида. Така че в четвъртък ще мога да кажа по-подробно как протича едно посещение.
Активен
anery99
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #80 -: май 31, 2008, 16:12:11 »

Тук има линкове към  училищата за бременни........ good

http://bremennost.start.bg/

Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 15, 2008, 23:14:34 »

Аз да питам има ли желаещи за лекция на 17.06 (вторник) от 9,30 в пицария "Мис Каприз" до "Плиска"? Темата ще е "Първи грижи за новороденото у дома". Аз се каня да отида, но ще ми бъде приятно, ако има някой познат, пък и после можем да си побъбрим по женски.  blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 16, 2008, 14:20:31 »

Аз бих отишла но заспивам в 5.30 сутринта и няма как да стана толкова рано!! girl_impossible
Миме после да разказваш!!
Аз исках да питам или по-точно да помоля-някой знае ли кога са дните на отворени врати в родилните домове?? give_rose @}->--Не съм ходила до сега а ми се иска да ида и да видя какво ще кажат!! blush
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 16, 2008, 14:41:47 »

Аз да питам има ли желаещи за лекция на 17.06 (вторник) от 9,30 в пицария "Мис Каприз" до "Плиска"? Темата ще е "Първи грижи за новороденото у дома". Аз се каня да отида, но ще ми бъде приятно, ако има някой познат, пък и после можем да си побъбрим по женски.  blush

Привет,
аз съм се записала. Ако искаш може да се чакаме преди това малко по-рано (да речем към 9:10 - тъкмо ще изпием по еднно чайче/кафенце Wink ), защото дамата ми каза, че имат прекалено много записани момичета...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 16, 2008, 17:08:43 »

Аз исках да питам или по-точно да помоля-някой знае ли кога са дните на отворени врати в родилните домове?? give_rose @}->--Не съм ходила до сега а ми се иска да ида и да видя какво ще кажат!! blush
Аз съм писала линк в темата "С "9 месеца" на училище", но и тук ще го пусна!  good
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=6559
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 30, 2008, 16:40:43 »

Някоя мама посещавала ли е центъра за настоящи и бъдещи родители на Диди Димова в МБАЛ "Св. София"? Знам, че Диди Димова е акушер-психолог, специализирала е в САЩ и Англия музикотерапия, трансцедентална медитация, техника на безболезнено раждане, водно раждане и източна медицина, което на мен лично ми звучи много добре.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 26, 2012, 14:47:01 »

От 2008 някоя мама ли не е споделяла опит от тези училища за бременни?
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 17, 2012, 17:09:49 »

За Варна може ли да споделите впечатления от курсове по йога за бременни?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines