Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:19:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Училища и курсове за бременни  (Прочетена 55133 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 18, 2008, 17:26:14 »

аз съм съгласна и за сега съм свободна и бих отишла с удоволствие
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 19, 2008, 13:14:52 »

ОХ незнам къде да го сложа това
http://www.myfelicitas.com/parentmain/parentmain.htm
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 21, 2008, 11:15:25 »

Нека кажа на всички Варненски мамчета........

В Окръжна болница 2 пъти в месеца се провежда училище за бременни!Води го старшата акушерка на родилното Силвия Русева! Лекциите са в средата и края на месеца,а часа е15:00 ! Всяка една от лекциите засяга различни теми като например :

-условията в родилното отделение на Окръжна
-Безболезнено раждане и техники на дишане
-Първи грижи за новороденото
-Кърмене (сега на 27 март)

Таксата е 4 лв.,плаща се на регистратурата в Спешния център !!!
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 21, 2008, 11:30:03 »

Направо ви завиждам благородно.А аз тук в Бургас намерих на едно място, където правят училище за бременни, 70лв е пълен курс лекции, около 8 бр, 40лв е половин по избор твой, да посетиш нали каквото те онтересува, а иначе ако ходиш на парче без абонамент плащаш по 10лв на лекция.Ама като четох описанията , нещо не ме трогнаха много.Та се чудя сега, дали да търся още или да си ходя там, не е болка за умиране де, ама .... и аз незнам какво ама   blum blum blum
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 24, 2008, 14:25:18 »

Софийски мами, аз пак напомням за утре. Хайде да си направим една импровизирана среща в рамките на една добра кауза http://www.300bebeta.info/index.php?page=idea&sub=idea8

Аз ще бъда там, други желаещи?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #65 -: април 10, 2008, 09:21:42 »

Мили бременни момичета, попаднах на една статия, която ми се струва доста полезна за вас. Ето я и нея:

Среща за разясняване правата на бременните жени

На 13 април 2008 г. в “Еспресо бар”, ЦУМ, София, 2 етаж, от 12 до 14 ч. ще се състои среща за разясняване правата на бременните жени.

Напълно безплатно букмейкърската къща предоставя на всички присъстващи възможността лично да се консултират за правата на жените по време на бременността. Поканените консултанти са специалисти от Националната здравноосигурителна каса (НЗОК), лекари и юристи. Това са: д-р Галя Йорданова – директор “Методология и контрол на извънболничната медицинска помощ” в НЗОК, д-р Роза Митрева – общопрактикуващ лекар, член на Националното сдружение на общопрактикуващите лекари в България, д-р Николай Богданов – акушер-гинеколог в 17-то ДКЦ в София и Ангел Ангелов – главен юрисконсулт на “Еврофутбол”.

Всеки от гостите ще получи информационната брошура за правата на здравноосигурените бъдещи майки “Аз ще ставам майка”, която съдържа данни за прегледите и изследванията, които са заплатени от НЗОК по програмата “Майчино здравеопазване”; периодите, през които те трябва да бъдат направени; допълнителните изследвания и процедури, покрити от НЗОК в случай на рискова бременност и/или усложнения и др.

Безплатно ще се раздават и дневник-календара за бъдещите родители “Ние чакаме бебе”, който представя систематизирано и достъпно информация за 40-те гестационни седмици на бременността.

В срещата могат да участват всички желаещи, като не се изисква предварително записване.

Инициативата е в рамките на кампанията “Ние чакаме бебе” на “Еврофутбол”, която е част от мащабния социален проект “Печелиш и помагаш”.

Сред предстоящите инициативи по кампанията са училища за бременни в градовете: Плевен – 12 април, Добрич – 18 април, Шумен – 19 април, Търговище – 20 април, Хасково – 20 април и Русе – 26 април.

На 16 април във Варна ще се проведе хепънинг на тема “Най-голямото мерене на кореми”. Началният час е 10:30, а мястото е ПФОЕ МОЛ Варна, ет. 2.
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 10, 2008, 09:26:49 »

Мамчета вижте какво ще има в София http://www.bforum-bg.com/?inc=page&id=243&s_id=1&lang=bg
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 10, 2008, 09:35:11 »

Мамчета вижте какво ще има в София http://www.bforum-bg.com/?inc=page&id=243&s_id=1&lang=bg
Това много ми хареса, а и може би ще съм в болничен и ще мога да отида да видя за какво става въпрос, но ще бъде много хубаво ако се съберем няколко мами - хем да се видим, хем да понаучим някои неща!  blush Само дано не забравя като наближи времето!  pardon Мисля, че ще е доста интересно и полезно, защото ще има участие на различни фирми и различни теми за обсъждане! Благодаря на amya , че го сподели с нас!  give_rose
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 10, 2008, 09:35:26 »

И аз прочетох за това в един сайт за мамита Bravo Дано устискаме до тогава pardon
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 10, 2008, 10:17:49 »

Аз вече ще съм с голямо коремче, но съм там ако има желаещи може да сформираме групичка  Wink
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 10, 2008, 11:26:38 »

и аз се присъединявам към желаещите!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 10, 2008, 11:57:11 »

Мамчета вижте какво ще има в София http://www.bforum-bg.com/?inc=page&id=243&s_id=1&lang=bg
Това много ми хареса, а и може би ще съм в болничен и ще мога да отида да видя за какво става въпрос, но ще бъде много хубаво ако се съберем няколко мами - хем да се видим, хем да понаучим някои неща!  blush Само дано не забравя като наближи времето!  pardon Мисля, че ще е доста интересно и полезно, защото ще има участие на различни фирми и различни теми за обсъждане! Благодаря на amya , че го сподели с нас!  give_rose

Ооооо, това е много интересно!!! good
Може и ние с Косьо да дойдем, мисля, че ще е полезно!!! Wink

И аз благодаря на amya, че го сподели  give_rose
 
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 10, 2008, 14:46:09 »

И аз се включвам към желаещите!
Да се съберем и отидем заедно всички  Bravo
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 10, 2008, 18:03:57 »

И ние се присъединяваме ние тогава ще сме в деветия месец angry
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 12, 2008, 14:09:33 »

Ние тъкмо ще нагазим водите на 7-мия месец, ще се радвам да се присъединим към бременлинската хайка!  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines