Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 16:38:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gergana_and - 16.02.2008г.  (Прочетена 34737 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 26, 2008, 16:07:42 »

Гери много си кратка, я си сядай на дупето и разказвай за булката -ти, младоженеца, украсата, и др ефекти, цветове - като се замисля не знам каква е идеята ти за големия ден  give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 26, 2008, 16:19:21 »

Дааа права е Вероника smile Освен ако не си решила да ни изненадаш направо със снимки smile Аз имах предвид в кой ресторант?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 26, 2008, 16:26:13 »

яяяя да не се хващаш за главата заради ранния час ние като бяхме от 10 в ритуалната  girl_impossible girl_impossible :girl_impossible:по настояване на свеки добре че живея на 100 метра от нея!изобщо да не се притесняваш ще бъдеш спокойна и прекрасна булка сигурна съм!срам не срам ще ти кажа че не го усетих как мина времето по подготовката за твоята сватба сякаш излетя като един миг  Girl_hide хайде да пускаш вече снимки на пробната прическа че нямам търпение вече  give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 27, 2008, 18:06:33 »

Роклята е прекрасна Гери!  Bravo Не се и съмнявам че ще си прекрасна булка!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 27, 2008, 18:33:30 »

Гери , наистина роклята е чудна , семпла и изчистена , браво  Bravo Ще бъдеш една прекрасна булка  give_rose
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #20 -: януари 28, 2008, 18:12:03 »

Здравейте, момичета! Съжалявам, че чак сега ви отговарям ама в събота ми се скараха, че много дремя пред компа, а в неделя нещо беше много скапан интернета и нямах нерви да го чакам.
Ресторанта е Галант по пътя за Панчарево.
Аз вече съм облечена. На младоженеца трябва да му купим само обувки.
Предстои купуване на чашите, а кумата ми е обещала виното и украсата за него, така че това ще е изненада и за мен самата.  smile
За украсата още не съм говорила със Дидка, но сигурно ще е нещо семпло.
Нямам конкретна тема на сватбата, въпреки че ще се опитам да преобладават сърцата, доколкото е възможно. Подаръците ни са две преплетени сърца с имената ни на тях.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 28, 2008, 23:29:03 »

Еее значи почти сте готови вече! Как е настроението?  smile
Спомням си ние под какво напрежение бяхме дните преди сватбата, изпълнени със смесени чувства - притеснени как ще мине всичко и в същото време радостни!
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 01, 2008, 12:35:58 »

ааа мила аз ще те испреваря нашата е на 9.02. и честно да си кажа...хич не ми е нервно.Каквото трябва съм направила!Макар да съм убедена,че ще съм в транс на самия ден,засега запазвам самообладание!
« Последна редакция: февруари 01, 2008, 16:32:13 от ivana » Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #23 -: февруари 01, 2008, 13:01:24 »

Тъкмо се бях зарадвала, че тази година аз ще съм първа, но.... много се радвам за вас и Ви желая най-прекрасния ден.  smile
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 01, 2008, 18:32:05 »

Не бях видяла тази тема. Много се радвам, че вече почват сватбите. От както пиша активно във форума, това ще е първата. Стискам палци всичко да е наред и подготовката последните дни да върви гладко и безпроблемно! Good luck
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #25 -: февруари 01, 2008, 18:40:13 »

Гери, малко остана и предполагам сте готови вече с подготовката, но все пак, ако ти излезе питанка или дилема, насреща сме  good Възползвай се максимално от нас  DANCE
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #26 -: февруари 01, 2008, 20:48:13 »

Момичета в момента съм с страхотен грим. Мнооого по готин е от първият, който направих. Няма как да ви го покажа, защото дадохме фотоапарата на сестра ми.  smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 01, 2008, 20:50:43 »

Момичета в момента съм с страхотен грим. Мнооого по готин е от първият, който направих. Няма как да ви го покажа, защото дадохме фотоапарата на сестра ми.  smile
Гери само ни дразниш сега, покажи ни го този хубав грим - снимай се с уеб камера поне  smile
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 05, 2008, 12:47:27 »

Гери моля те кажи как се чувстваш, на мен също ми наближава датичката, но от работа нямам време да се зарадвам искренно, нервна ли си , радостна ли си, какво точно чувстваш?
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #29 -: февруари 05, 2008, 14:36:30 »

Какво да ти кажа Алекс, въпреки че остават две седмици до сватбата имам чувството че има много време и все още ми е спокойно за разлика от хората около мен.  smile Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines