Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:35:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gergana_and - 16.02.2008г.  (Прочетена 34612 пъти)
 
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« -: януари 25, 2008, 15:46:39 »

 :weddingday:наближава и твоя ден! yahoo
първата сватба на 2008г.  Bravo yahoo heart
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 25, 2008, 16:05:44 »

Хайде Гери с теб сме  good ! Казвай как си? Вълнуваш ли се? "Ухапа" ли те предсватбената треска?
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 25, 2008, 22:45:40 »

Колко е хубаво че Гери вече си има темичка! Bravo Хайде момиче разказвай тук за всичко!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 25, 2008, 23:22:40 »

Гери наистина не останало време. Успех момиче, с теб сме  give_rose give_rose give_rose Сигурна съм че те очаква един от най-вълнуващите и прекрасни дни в твоя живот  weddingday
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 26, 2008, 12:09:55 »

Оха,сигурно си много развълнувана вече,колкото повече приближава вашия ден!Тука споделяй своите вълнения,да ни кажеш и нас какво ни очаква. danceg
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #5 -: януари 26, 2008, 12:12:52 »

Момичета ужасно ме разчувствахте  cray! Многоооооооооооооо Ви благодаря за темичката.  cray Чак сега я видях, за което се извинявам. Ей сега се връщам да разказвам!
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #6 -: януари 26, 2008, 12:30:30 »

Ами от къде да започна? Вярно е, че важните неща вече са направени, с изключение на моите изследвания още не съм ги направила, но тази седмица вече няма измъкване.  blush Иначе вече нямам търпение да дойде и да свърши, честно. Искам да имам възможност да си почина без да мисля това е направено онова не е, и така нататък. Кажете какво искате да ви разкажа още. А довечера като се прибере милото ще пусна и снимки от пробните прически. Както знаете и грим направих, който на мен много ми хареса, но ще видим как ще го сместим в графика за деня на сватбата, защото с този час 11.00 часа в ритуалната направо си скрих шапката.  smile
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 26, 2008, 14:34:56 »

Е само толкова ли?!  smile
Сватбата дневна ли ще е? Това с 11.00 часа направо ми се струва убийствено  shok.  Дано да успееш с всичко, но предполагам си се уговорила с фризьор и гримьор и каквото там си замислила. smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 26, 2008, 14:48:12 »

Гери, вие много бързате явно да станете семейство, още в 11ч. heart heart heart Аз не си спомням да съм видяла нещо друго освен роклята ти, така че каквото и да разкажеш или покажеш все ще ми е интересно. Изнервено ли ти е, как се чувстваш? Всичко ли е готово, има ли още нещо което трябва да се направи и т.н.? Всичко по ред  give_rose give_rose give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 26, 2008, 14:49:51 »

Роклята ли?  Oh my ... Къде, къде аз не съм я видяла, кажте къде да търся - предполага в темата за роклите?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 26, 2008, 14:53:31 »

Да, в темата за роклите и е много красива Bravo Виж няколко странички назад smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 26, 2008, 15:06:32 »

Благодаря misskapriss
Виядах я (незнам защо така съм изтръвала и Катето е снимала и не е казала  crazy
Гери много ми харесва роклята е супер - аз обожавам по изчистените роклета  yahoo Виждам че не е права  Wink Страхотно е всичко, но ако ще имаш връхна дрешка ръкавиците ще те претруфят, но пък ако ти самата си мечтала да си с ръкавици - бъди така както ти желяеш ти си булката и трябва да бъдеш такава каквато желаеш - а аз съм сигурна че ще си прелестна  Bravo
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #12 -: януари 26, 2008, 15:40:06 »

Гери, вие много бързате явно да станете семейство, още в 11ч. heart heart heart Аз не си спомням да съм видяла нещо друго освен роклята ти, така че каквото и да разкажеш или покажеш все ще ми е интересно. Изнервено ли ти е, как се чувстваш? Всичко ли е готово, има ли още нещо което трябва да се направи и т.н.? Всичко по ред  give_rose give_rose give_rose
Имам публикувани снимки на грима и в темата и в галерията, мило.  smile
Верче, Катето беше така добричка да ги публикува, защото трябваше да се намалят.
Часът е такъв, защото мислехме, че родителите му ще си ходят вечерта, а сега това не е съвсем сигурно, ама вече свикнах с идеята.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 26, 2008, 15:49:37 »

Гери ако беше споделила по -рано съображенията си за ранният час щяхме да ти кажем че родителите му със сигурност няма да си тръгнат още същата вечер sarcastic
А за ресторанта всичко наред ли е ? А за църквата ? И къде ще е сватбата? Извинявай ако вече си го писала...
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #14 -: януари 26, 2008, 16:05:03 »

Вержи, църква няма да има, с ресторанта поне засега всичко е наред, ритуалната зала е "Хиподрума", тук в София ще е сватбата, ако това имаш предвид.  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines