Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:07:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: най-красивата или най-щастливата:-)  (Прочетена 77300 пъти)
 
icokurpata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


« -: ноември 03, 2006, 09:15:20 »

Мили булки, предлагам ви тази тема, която е провокирана от наблюденията ми през тази година. Заснех доста сватби на приятели, познати и непознати хора тази година и забелязах следното: Повечето булки на този ден осъществяват мечтата си да са поне един ден принцеси, което разбира се е прекрасно, но... обличайки се с шармантни рокли, гримирайки се обилно, слагайки си изкуствени коси, мигли и какви ли не други аксесоари, те наистина изглеждат прекрасно но...не са те самите, не могат да се отпуснат и танцуват, не могат да се усмихнат, не могат да целунат който пожелаят, не могат да ги целунат тях, искат да захвърлят обувките си но не смеят, искат да се хванат на хорото но..едната ръка им държи роклята а другата коронката на главата и...често се получават доста комични да не кажа и гротескни ситуации.
Та питането ми е следното - кое за вас е по-важното, да сте един ден принцеса или на този ден да се отпуснете и да се повеселите както душата ви го желае:-)
Убеден съм, че ще има достаразлични мнения тук, както се и надявам че това ми писание ще помогне на някоя от вас да избере най-подходящият тоалет за сватбата си :-)
Активен
irena_romeo2002
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #1 -: ноември 03, 2006, 09:54:38 »

 Здравей,icokurpata!

Това наистина е интересен въпрос. Според мен най-важното е как се чувстваш. Моята сватба беше на 16 септември и беше невероятно изживяване. Аз се чувствах едновременно и най-красивата и най-щастлива. Дните преди самата сватба бях много изнервена и притеснена около всички приготовления, но си бях казала, че на самата сватба ще ме вълнува единствено и само любимият до мен.
   През целият ден бяхме страшно усмихнати и в невероятно настроение, никой друг не беше важен. В ресторанта танцувахме през цялото време и се получи голям купон. Аз лично смятам, че е по- важно да човек да бъде себе си и да изживее този момент по най- добрия начин. yahoo любов заедно
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #2 -: ноември 03, 2006, 11:11:57 »

Та питането ми е следното - кое за вас е по-важното, да сте един ден принцеса или на този ден да се отпуснете и да се повеселите както душата ви го желае:-)
А защо трябва да избираме? Аз лично се чувствах и най-красивата, и най-щастливата!  yahoo yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 03, 2006, 11:46:53 »

Аз също се чувствах най-красивата и най-щастливата!!! бах естествена, без перуки, изкуствени мигли и мн. грим!!! Танцувах, без да се притеснявам!!! Бях и като принцеса, но нито роклята, нито воала или нещ друго ми пречеха да се хващам на хората или да вилнея из дансинга, танцувайки рок!!! Аз намерих идеални я баланс между двете!!!  heart CHEERS girl_in_love
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #4 -: ноември 04, 2006, 10:36:07 »

 :danceg:Абсолютно съм съгласна с всички ви досега  pleasantry
И аз се чувствах по абсолютно същия начин girl_in_love
Бяхме адски щастливи, диви и красиви Dance Curtsey LOVING
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #5 -: ноември 06, 2006, 11:53:00 »

Разбира се, че е така.
Право на избор на всяка жена е външният и вид. Това, че някои прекаляват е техен избор и е свързано с тяхното виждане на нещата.
Мен не ми се вижда нормално точно на сватбата да няма специална подготовка във външният вид, както всеки ден, момента е специален все пак. Curtsey

Но тази ситуация .едната ръка им държи роклята а другата коронката на главата Искам да я видя, определено ситуацията е била доста комична.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 06, 2006, 20:24:51 »

Разбира се , че всяка жена трябва да бъде осоообенно красива в сватбения си  ден! :girl_wink:И подготовката за това е една от най-приятните емоции!Но и аз не разбирам тези толкова претруфени булки на които основното им занимание по време на сватбата е да се грижат за аксесоарите си ,а не за приятното си прекарване!!! Makeup tuktuk olele
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 06, 2006, 20:34:38 »

Разбира се , че всяка жена трябва да бъде осоообенно красива в сватбения си  ден! :girl_wink:И подготовката за това е една от най-приятните емоции!Но и аз не разбирам тези толкова претруфени булки на които основното им занимание по време на сватбата е да се грижат за аксесоарите си ,а не за приятното си прекарване!!! Makeup tuktuk olele
зависи какво разбират под "приятно прякарване",за едни това е да си най-красива,а за други да си най-щастлива. това е! pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 06, 2006, 20:40:49 »

Да всичко пак стига до парите.Просто повечето хора явно са щастливи когато демонстрират финансово благополучие! :womanfuy:Просто както и да изглежда булката винаги е щастлива.Е разбира се ако не я женят насила Wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 06, 2006, 20:45:06 »

Е разбира се ако не я женят насила Wink
lol ROFL lol ROFL
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #10 -: ноември 07, 2006, 16:15:26 »

Ама естествено, че и двете-що за избор!!
На жена с малко вкус и мозък в главата не мисля, че би и се налагало да прави такъв компромис, никой и да не си го помисля даже, това е денят, в който празнувате вашата любов, а не сеирджийница!
С малко внимание и предварително обмисляне на детайлите може всичко да се изпипа така, че да носи радост, а не да пречи!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 07, 2006, 20:30:16 »

Ама естествено, че и двете-що за избор!!
На жена с малко вкус и мозък в главата не мисля, че би и се налагало да прави такъв компромис, никой и да не си го помисля даже, това е денят, в който празнувате вашата любов, а не сеирджийница!
С малко внимание и предварително обмисляне на детайлите може всичко да се изпипа така, че да носи радост, а не да пречи!
Е,да не забравяме че има жени със странен вкус и малко акъл ,така че човек може да види много неща!!! blum
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #12 -: ноември 08, 2006, 08:48:56 »

Ооо, има определено  tease tease tease
Но ние тук нали не сме от тях и можем само да им се дивим   diablo diablo
Хубаво е ако можем да гледаме все пак малко над нещата и да спазваме принципа, че всяка булка е хубава, поне аз де, че нещо май понякога съм голям скрипел и все нещо не ми харесва  mega_chok
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 08, 2006, 11:05:21 »

Истината е ,че всяка булка е красива ,защото щастието ,което носи в себе си я прави такава.Така че всички булки са си красиви и щастливи! Curtsey
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 04, 2006, 20:31:03 »

Истината е ,че всяка булка е красива ,защото щастието ,което носи в себе си я прави такава.Така че всички булки са си красиви и щастливи! Curtsey

Абсолютно съм съгласна!!! good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines