Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:12:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: най-красивата или най-щастливата:-)  (Прочетена 77317 пъти)
 
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #105 -: ноември 15, 2011, 11:15:40 »

Определено щастието е на първо място и то най-много краси човека.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: ноември 17, 2011, 10:25:16 »

Всички булки са щастливи и красиви, НО най-красивата е една независимо дали се чустваме, че това сме ние. Обктивно погледнато красотата е общоприет модел и малко се вписват в него! Затова наблегнете на щастието, най-красивата няма да бъдем - може само да се опитаме :о)
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #107 -: ноември 17, 2011, 10:36:14 »

Скоро не ми е попадало друго такова мнение, с което да съм толкова НЕсъгласна   girl_impossible Красотата е всичко друго, но не и обективно понятие, още по-малко "общоприет модел". Оттук не съществува и такова нещо като "най-красива" - за различни хора различни неща и различни хора са красиви. Да не говорим пък колко е продукт на времето и обществото, в което живеем - смени само едно от тях и понятията за красота коренно се променят. Разбирането за красива жена е едно в западните цивилизации и съвсем различно за азиатските и мюсюлманските култури, да речем. Ако стесним още повече кръга, различните мъже харесват и съвсем различни типове жени, така че не може изобщо да става дума за универсални критерии.
Като цяло, заглавието на темата е доста странно поставено - съюзът "или" предполага, че наличието на едното изключва наличието на другото. 
Активен
kamiy
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #108 -: октомври 20, 2017, 14:27:29 »

За мен е логично да се чувстваш и по двата начина - постарала си се да изглеждаш добре и се свързваш със сродната си душа  yahoo Какво по-хубаво!!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines