Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:49:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: най-красивата или най-щастливата:-)  (Прочетена 77319 пъти)
 
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 15, 2009, 11:08:16 »

по принцип на сватбата си бях най-щастливата, защото се омъжвам за любовта на живота си. но в последствие доста от гостите ми казаха, че съм била и най-красивата  blush , така, че май и двете  DANCE
Активен
Katerina76
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Катя и Янко


« Отговор #91 -: септември 22, 2009, 23:32:00 »

Доста интересен въпрос ,както е казано в един мой много любим филм "Усещане за жена" -Kрасотата на жената не е в дрехите,
които носи, фигурата, която има или в начина, по който си сресва косата.
Красотата на жената трябва да бъде в нейните очи!
Така,че момичета вие всеки един ден може да бъдете красиви постоянно ,естествено важно е как ще изглеждате на сватбите си ,но според мен не прекаляваите с изкуствените работи заложете на естественото и най-вече насладете се изцяло на сватбения си ден бъдете щастливи и се забавляваите ,това е най-важното ,защото сватбеното тържество е като миг,минава страшо бързо и остава след това само хубавия спомен от преживяните емоции,а не спомена колко красиви са били ноктите ,прическата,роклята или обувките с които сме били.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 23, 2009, 09:21:54 »

 Bravo atsuki , много точно си го казала мила.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #93 -: септември 30, 2009, 13:50:40 »

Наистина интересна тема и много стойностно изказване.Бъдете такива каквито сте, погрижете се за вашия външен вид, но бъдете естественни, и не забравяйте, че преди всичко трябва да се чувствате удобно.Защото има и такива от вас, грабнати от манията че са център на вниманието си съсипват хубавия ден , и забравят че трябва да им е удобно и да се веселят.
Активен
tera
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #94 -: декември 22, 2009, 01:42:00 »

Е здравейте,аз съм омъжена от почти 10 години,но не съм чак толкова стара на 28 години съм, имаме и дъщеря на почти 8 е тя,но за това не искам да говоря, а за моят сладък и мил съпруг....Който закъсня за нашата сватба с 40 минути и аз обляна в сълзи,отпраших към банята с 100гр уиски blum...и когато той сладкият ми мъж реши да се появи,аз бях бясня,треперех от нерви въпреки изпият алкохол в гадната баня ииии,почнах да се смея,но не защото съм пила,а от радост,че този наивен сладък глупак,който обожавам най-накрая дойде....еееее СВАТБАТА НИ БЕШЕ СУПЕР,И ЗА ВСИЧКИ ВАС БЪДЕЩИ БУЛКИ,ПОМНЕТЕ ТОВА Е ВАШИЯТ ДЕН И ИМАТЕ ВТОРИ,КОГАТО ДОЙДЕ МАЛКОТО СЪЩЕСТВО,ТО ЩЕ ЗАТВОРИ КРЪГА,ОБИЧАЙТЕ СЕ И СЕ МРАЗЕТЕ ,ТОВА Е ЖИВОТА! tease
Активен
meryy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 29, 2010, 07:43:49 »

според мен това да си булка е една от бленуваните мечти на всяко момиче така че смятам че всяка булка е и най-красивата и най-щастливата в този прекрасен ден
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 19, 2010, 20:40:34 »

И аз като някои съфорумки смятам, че красотата на жената е в нейното излъчване! А при булките то определено е още по-пленяващо! Освен това обаче, смятам, че ако една жена не е свикнала много или въобще с разкрасяването, по-меко казано, е доста смешно да се натруфи като коледна елха и да не може да се движи. Хубаво е да си останем със своя си стил, такива каквито сме, и тогава ще бъдем истински красиви!  girl_wink
Активен
mimoza11114
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #97 -: ноември 03, 2010, 22:48:39 »

Aз мисля, че когато си красива, тогава си щастлива. ЕДното върви до другото ръка за ръка.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 22, 2010, 18:25:47 »

Aз мисля, че когато си красива, тогава си щастлива. ЕДното върви до другото ръка за ръка.
Не е ли обратното?!  smile
Активен
Nikol89
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #99 -: декември 23, 2010, 10:10:58 »

Аз бих залoжила на забавлението. Никога не съм искала огромни рокли, с които дори в колата не може да се влезе. На моята сватба бях със семпла рокля и не много грим. Заложих на бижутата, които бяха акцент в тоалета ми. Не мисля, че това да бъдеш с ужасно високи токчета и неудобен тоалет ще ти помогне да се веселиш. Е разбира се това е лично мое мнение  smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #100 -: декември 25, 2010, 19:06:54 »

Според мен изборът на визия и тоалет за сватбения ден зависи много от самата булка. Аз например не се гримирам - единственото, което си слагам е спирала и малко гланц, така че предпочитам и гримът ми за сватбата да не е много силен, а по-скоро да подчертава чертите ми. Също така не си падам и по роклите тип "принцеса" и искам да съм с по-изчистен модел.
Като цяло, ако булката се чувства щастлива на сватбения си ден, то тя несъмнено е и най-красивата!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #101 -: декември 27, 2010, 11:40:44 »

Ако съм най-щастливата ще съм и най-красивата!  yahoo
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 14, 2011, 14:35:17 »

И аз точно това щях да кажа Mariaid ,взе ми думите от устата blush
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 17, 2011, 10:19:06 »

И аз съм на мнение,че самата емоция от това,че сме булки ще бъде много важна за външния ни вид на сватбата Сватбаааа Сигурна съм,че на деня направо ще грея от щастие butterfly butterfly bouncinggirl Sunshine, а вкомбинация с грима, прическата, роклята - всички ще се чувстваме принцеси  autumn
Също така и според мен не трябва да се прекалява обаче. blush
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 26, 2011, 09:26:47 »

Аз съм на същото мнение бях с семпла рокля грим който подчертаваше очите ми но не и тежък и бях и щастлива и красива защото това беше моят ден и всички коментари след това бяха такива и до сега се говорят като се видя с познати.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines