Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:45:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: най-красивата или най-щастливата:-)  (Прочетена 77316 пъти)
 
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 28, 2007, 18:44:37 »

Аз незнам дали има булка ,която да е щастлива и да не е красива или обратното!
Всяко едно момиче си мечтае да се види булка и като дойде този момент излъчването на щастие заради сбъдната мечта е толкова красиво!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 04, 2007, 22:56:49 »

Аз незнам дали има булка ,която да е щастлива и да не е красива или обратното!
Всяко едно момиче си мечтае да се види булка и като дойде този момент излъчването на щастие заради сбъдната мечта е толкова красиво!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love

Bravo Bravo Bravo Много хубаво и точно си го казала!!! Bravo girl_in_love
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 17, 2007, 13:13:45 »

Аз мисля че ако се съчетаят двете неща ще е най-добре Wink

Не използвайте 4 и 6 за букви!
« Последна редакция: август 17, 2007, 13:17:08 от maria_lakova » Активен
icokurpata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


« Отговор #48 -: септември 20, 2007, 13:31:46 »

Уха- не бях влизал доста отдавна по форумите а то тук се заформил доста интересен и интелигентен диалог:-) Супер - напълно съм съгласен с мнението че човек когато е усмихнат и щастлив , то тогава е и най-красив :-) Все така заразителни с усмивките си бъдете и педи и след сватбите си :-) А аз ще се радвам ако мога да запечатвам тези мигове /малко реклама/
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 30, 2007, 17:32:09 »

Ами аз какво още мога да кажа, което вече не е казано, освен, че темата е най-добре да бъде с "и" вместо с "или". Няма булка, която да е само красива, или само щастлива, то едното върви неразделно с другото, ръка под ръка. Всеки човек е красив когато е щастлив и обратно, така че няма смисъл да коментирам друго.  smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 30, 2007, 17:58:17 »

щом сме булки няма как да не сме щастливи и от там логично е че няма начин да не сме красиви човек е такъв какъвто се усеща @}->--ако ми стягат обувките на всички снимки ще съм с измъчена муцунка и човек ще каже че насила ме женят ако роклята не ми е удобна в ресторанта няма да мога да седна от страх че хей сега ще се нацепи по мен и пак момента с външния вид е на лице така че за да сме спокойни и красиви трябва да сме щастливи и да ни е удобно :DANCE:грозна булка и грозно бебе няма всяка е принцеса за себе си и за милото и за роднините няма човек който да каже "уфф не ми харесва роклята ти или нещо друго" но има хора и те ще те питат "мила какво има намръщена си изглеждаш притеснена това е твоя ден а ти изглеждаш така изтормозена"и те ще го кажат ако го видят няма да си замълчат *THUMBS*и ние какво "ами стягат ми обувките миглите ми избодоха очите(опа от там и сълзички се появяват)косата ми май ще се разпадне роклята ми я тясна ако седна ще се сцепи"тогава вече булката не е щастлива и за останалите не е и красива.мили момичета сбъднете мечтите си бъдете прелестни и свободни в този ден направете си го невероятно щастив и красив от вас само зависи give_rose
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #51 -: ноември 18, 2007, 13:41:31 »

 Съгласна съм ,че красотата и щастието трябва да вървят ръка за ръка.  heart heart heart
Но май не винаги е така. По-важно е да сме щастливи. Красотата е относително понятие.
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #52 -: ноември 18, 2007, 14:19:39 »

Когато си щастлива, няма как да не си красива.Когато човек е влюбен, доволен, успял в нещо самото му излъчване е друго.Имам чувството,че в такива моменти на мен дори ми се променя мирогледа. В положителен аспект разбира се @}->--Не мога да кажа, че физиката не е от значение, напротив.А в настоящото комерсиално време е за съжаление май водещо.Група психолози са правили експеримент с бебета и жени, разделени на красиви и некрасиви /да не кажа грозни/Оказало се че децата много по-бързо свикват с жените които попадат в групата на красивите.Незнам обаче какъв е критерия на тези учени за красота и некрасота.Защото мойто разбиране за красота, не е твойто..Така че красотата и парите в тоз живот са преходни и не трябва да се залага само на тях.Даже и да си красив пак трябва да търсиш начин да обогатяваш душата. Но ако си и красив и физически и духовно, еее колко добре звучи
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #53 -: ноември 18, 2007, 14:29:23 »

Има разлика между това да си красив и да се чувстваш красив. Дали това ,че си красива те кара да се чувстваш  щастлива или щастието те кара да се чувстваш красива?
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #54 -: ноември 18, 2007, 14:39:22 »

Еее, Aniii8, много философски  си настроена.  *crazy*Сложен въпрос е това за мен. Някой път съм щастлива щото съм красива, друг път обратното, как да кажа?Като се изясня сама със себе си ще ти пиша на лични DANCE
Активен
anni1981
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 08, 2008, 10:35:00 »

 след  толкова много приготовленияр си струва накрая да се чустваш най-най във всяко едно отношение girl_wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 08, 2008, 10:40:50 »

А понякога си задаваш въпросът, за какво бяха всичките тези усилия, нерви и т.н. и нужно ли ни беше всичко това? Аз лично познавам и такива случаи.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #57 -: май 08, 2008, 22:31:00 »

Красотата е относително понятие  pleasantry А и нали сте чували приказката, че няма грозни жени, има само слепи мъже Wink Разбира се, че булките са щастливи и вътрешното щастие се отразява директно на външния вид - човек сияе и определено е по-красив (дори ако по нечии стандарти не е). Не забравяйте да се усмихвате красиво и да гълтате коремите, ей  tease
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 13, 2008, 13:10:48 »

Преди година и половина се омъжи моя приятелка. Това момиче го виждах почти всеки ден преди сватбата, винаги е била усмихната и красива. Но на сватбения си ден беше направо ослепителна. Усмихната както винаги, но с по-различно излъчване. Нямаше силен грим, изкуствени мигли или коси и все пак изглеждаше великолепно. Така, че и аз съм на мнение, че когато се чувстваме истински щастливи това е изписано на лицето ни и ние сияем. Определено има и булки, които прекаляват малко с аксесоарите, но щом това ги кара да се чувстват щастливи и красиви - няма лошо! Това е личен празник и всеки е свободен да си го направи както душата му желае!
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #59 -: май 22, 2008, 09:24:57 »

Най-красивата може би... Все пак, има един ден, в който можем да се чувстваме принцеси.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines