Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 12:35:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: най-красивата или най-щастливата:-)  (Прочетена 77736 пъти)
 
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 29, 2007, 09:08:47 »

Напълно съм съгласна, че на този ден можем да бъдем и най-красивите и най-щастливите.
 Поне смея да твърдя, че аз бях. blush blush blush
 През целия ден дори и за момент на съм се притеснявала, че ако направя нещо по-диво  goody goody :goody:ще ми са развали прическата, ще ми падне “коронката” / аз бях със диадема / или ще ми стане нещо на роклята. Между другото толкова много я настъпваха, че имах чувството, че ще си остана без полата. Цяла вечер в ресторанта не съм седнала за повече от десетина минути. Dance2 Party time  Или пък ако целуна някой, или някой ме целуне ще ми се развали грима.  *KISSED*Без червило си останах още вкъщи – някакси го изядох, незнам и аз как – но въобще не ми пукаше.
Важното беше, че аз се чувствах щастлива и моят съпруг не сваляше очи от мен.  Flower
 
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 29, 2007, 09:27:10 »

Дано всички бъдещи булки бъдат безкрайно щастливи на своя Голям ден give_rose,защото точно това е момента,за който си мечтае всяко момиче!!!А за това,че при някои има повече суета съм съгласна донякъде,но си мисля,че това е само първите няколко минути просто,защото не сме свикнали/поне повечето от нас/ да се виждаме по този начин!!!А след това отминава и вече не ти пука нито за прическата,нито за грима,нито за нещо друго ...просто се забавляваш от сърце и душа! :partytime:Та нали именно за това мечтаем и се подготвяме месеци наред!!!
Хей красиви и щастливи булки,бъдете Най-Усмихнатите на своя сватбен ден!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 29, 2007, 09:27:45 »

Напълно съм съгласна, че на този ден можем да бъдем и най-красивите и най-щастливите.
 Поне смея да твърдя, че аз бях. blush blush blush
 През целия ден дори и за момент на съм се притеснявала, че ако направя нещо по-диво  goody goody :goody:ще ми са развали прическата, ще ми падне “коронката” / аз бях със диадема / или ще ми стане нещо на роклята. Между другото толкова много я настъпваха, че имах чувството, че ще си остана без полата. Цяла вечер в ресторанта не съм седнала за повече от десетина минути. Dance2 Party time  Или пък ако целуна някой, или някой ме целуне ще ми се развали грима.  *KISSED*Без червило си останах още вкъщи – някакси го изядох, незнам и аз как – но въобще не ми пукаше.
Важното беше, че аз се чувствах щастлива и моят съпруг не сваляше очи от мен.  Flower
 
точно така трябва да се почуства всеки от нас !!! виждам, че сте семейство от 5 дни !!! честито !!! smile
« Последна редакция: май 29, 2007, 10:34:02 от maria_lakova » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 29, 2007, 10:31:05 »

Наистина е много важно да се съчетае на този ден и красотата и щастието. Аз като си избирах рокля много ми хареса една с много дълъг шлейф отзад, но  като се замислих аз на едно хоро няма да мога да се хвана понеже ще ме настъпват и няма да ми е удобно. Затова ще си избера удобна рокля, няма да си слагам изкуствена коса, нито много грим. Ще се отдам максимално на веселите, защото този ден трябва да е най-прекрасният в живота ми Bravo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 29, 2007, 11:30:51 »

Абсолютно по същата причина избрах по-лек вариант за моята рокля. Не ми се ще да стоя като препарирана само и само са съм красива. Мисля, че този ефект може да се постигне и без да се лишаваме от движение.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 29, 2007, 14:19:32 »

в тази връзка бях на една сватба дето булката беше с шлейф 3 м, а беше висока 1.50 то тва нещо се изгуби в плат! тъкмо затова на моята не и искам обръчи и шлейфове и ръкави и каквото и било да ме дразни! ако аз се чувствам щастлива и красива останалото няма значение!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 29, 2007, 14:21:24 »

в тази връзка бях на една сватба дето булката беше с шлейф 3 м, а беше висока 1.50 то тва нещо се изгуби в плат! тъкмо затова на моята не и искам обръчи и шлейфове и ръкави и каквото и било да ме дразни! ако аз се чувствам щастлива и красива останалото няма значение!

на 100% съгласна
за да съм красива, трябва така да се чувствам
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 30, 2007, 09:20:07 »

Именно това,според мен прави една жена красива-излъчването й,усмивката й,настроението й,защото красотата е много субективно понятие!!!За едни си най-красивата,а за други не,затова трябва да се чувстваме красиви,за да изглеждаме така!!!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 31, 2007, 15:13:15 »

Може и да прозвучи като клише, но ако една булка се чувства щастлива , тя непременно ще изглежда много красива.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 31, 2007, 15:16:33 »

мири, точно си го казала
красотата е излъчване give_rose
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 31, 2007, 15:24:00 »

100% съм съгласна с теб  ivaiva !!!Затова какъв е извода-бъдете щастливи и се усмехвайте мнооооооооооооооооооооооого широко!!! DANCE
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 31, 2007, 16:30:14 »

мдааам
дори и нещо да не е на 100% както сте си го представяли - да бъдем усмихнати girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #42 -: юли 24, 2007, 05:58:28 »

Аз нали съм си "скромна," tease бях най-красивата и най-щастливата булка на нашия сватбен ден.  Всичко беше така както съм го мечтала--но не и за сметка на комфорта--роклята, обувките, прическата--всичко беше избрано в мой симплистичен стил--така всяка минута от сватбата бях самата себе си.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 26, 2007, 09:51:02 »

и аз като didibaby за мен си и за нас си си бяхме и най-красивите и най-щастливите !!! smile то лошо-наше няма така че  DANCE DANCE
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 26, 2007, 09:52:53 »

И ние бяхме така. От момента, в който ми направиха прическата и си облякох роклята се чувствах като принцеса. И в допълнение после с файтона и като минавахме и мятахме на хората беше страхотно изживяване. Наистина  в този момент се чувствах като царска особа yahoo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines