Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:48:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: най-красивата или най-щастливата:-)  (Прочетена 77306 пъти)
 
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #15 -: декември 13, 2006, 15:07:38 »

Ицо, не трябва всички булки да ги слагаш под един знаменател. Верно има и такива, които описваш, но смятам, че са единици. В днешно време при толкова изобилна информация ми се струва, че такива комични ситуации биха могли да се избегнат girl_wink А и както виждам тук се публикуват толкова стилни рокли, обувки, чанти и аксесоари, че всеки може да отбележи какъв прекрасен стил и вкус имат момичетата от форума  girl_wink Girl_hide
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 18, 2006, 23:48:52 »

аз мисля че бях най-щастлива,за най-красива незнам другите ще кажат,но важното е че за моето мило бях LOVING
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #17 -: декември 19, 2006, 10:34:02 »

аз мисля че бях най-щастлива,за най-красива незнам другите ще кажат,но важното е че за моето мило бях LOVING
То общо взето това е смисъла. Какво значение има какво ще каже някой?? Хорските усти никога немогат да бъдат затворени... Blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 20, 2006, 22:46:44 »

аз мисля че бях най-щастлива,за най-красива незнам другите ще кажат,но важното е че за моето мило бях LOVING
То общо взето това е смисъла. Какво значение има какво ще каже някой?? Хорските усти никога немогат да бъдат затворени... Blush

Точно така си е!!! girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 27, 2006, 20:53:12 »

Разбира се че за него си най-красивата.Ами те просто онемяват.Губят звук и картина и за тях си принцеса от приказките.При мен разликата беше фрапантна защото аз се обличам спортно и любимия не е свикнал да ме вижда така елегантна!
Иначе че сме най-щастливите това е без коментар!Така е! yahoo yahoo yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 16, 2007, 20:07:06 »

Разбира се че за него си най-красивата.Ами те просто онемяват.Губят звук и картина и за тях си принцеса от приказките.

Много хубаво си го казала!!! Така е , милите онемяват, колкото и да не искат да показват емоция!!!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 06, 2007, 19:09:04 »

на моя сватбен ден се чувствах като най-красивата и като най-щастливата *YAHOO*никога няма да забравя това усещане.......
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 06, 2007, 20:27:35 »

на моя сватбен ден се чувствах като най-красивата и като най-щастливата *YAHOO*никога няма да забравя това усещане.......
Ами това е най-важното-как се чувстваш.А за него винаги си най-красивата!Другият момент е че всъщност мисля че трудно ще се открие грозна булка!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 07, 2007, 06:21:28 »


Ами това е най-важното-как се чувстваш.А за него винаги си най-красивата!Другият момент е че всъщност мисля че трудно ще се открие грозна булка!
абсолютно съм съгласна, fiibi, грозна булка няма  good Всяка една е красива, дори само заради пламъка в очите и усмивката, която грее на лицето й  smile
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #24 -: май 26, 2007, 18:33:34 »

Със сигурност всяка една булка се чувства най-красивата и най-щастливата,но аз каквато съм чувствителна може би ще бъда и най-ревливата Girl_hide,/разбира се от вълнение и  радост/ Dance
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 26, 2007, 18:49:16 »

Аз например много ще държа да изглеждам перфектно на този ден, за да осъществя детската си мечта да съм приказна принцеса (то човек като ми види ника prin4ipessa и може да се досети), но аз по принцип съм абсолютна откачалка по характер  и скачам и се радвам като малко дете на всичко което ми се случва и мисля, че приказния ми тоалет, приказната ми прическа и приказният ми грим няма да ми попречат да се радвам на сватбения си ден както малко дете се радва на рождения си ден. Ще танцувам, ще целувам всички, ще крещя от радост и ще бъда дива и красива!  witch
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 28, 2007, 15:57:15 »

Ох и аз така искам-нищо да не проваля настроенето ми,3емоциите ,но като знам,че на всяко събитие много важно за мен аз винаги се разстройвам-все някой ми лази по нервите и очаква от мен и неочакваното,само заради това незная каква ще бъда.Със сигурност ще бъда адски щастлива затова,че ще бъда с моя любим heart
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 28, 2007, 18:16:35 »

хей, BEBO_SN,
опитай се да се абстрахираш от дразнители - трябва да си щастлив и да изживееш мига girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 28, 2007, 22:08:55 »

Благодаря ти мила и аз така мисля да направя,както моята свекърва казва "днес няма да се ядосвам-не ми пука от нищо и никой" danceg blum
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 29, 2007, 00:08:06 »

"днес няма да се ядосвам-не ми пука от нищо и никой" danceg blum

Аз това мото мисля да си го запиша вечерта преди сватбата на огледалото, за да може сутринта като се събудя и отида да си измия очите това да е първото нещо което ще видя. Или може като се прибера в България да си го повтарям всеки път преди да се чуя или видя със свекървата. Дано ми помогне!  yahoo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines