Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:00:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 216712 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 28, 2008, 12:16:46 »

 Bravo Bravo Bravo Bravo Гери, вие водите класацията по "Най-скоростен ремонт" !!!!! smile всичко ще стане чудесно !! спалнята е много хубава и коридора !!!!! абе всичко !!!! smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #241 -: юли 28, 2008, 12:58:34 »

Определено много бързо се справяте!  Bravo за свежите цветове. А ако покажеш още снимки, ще си златна  give_rose
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #242 -: юли 28, 2008, 14:48:43 »

Момичета, дайте съвети за душ - кабината- какво да гледаме, дали да е с гръб или без гръб /ама на мен без гръб ми харесва повече, прелива се с помещението/ и каквото се сетите...откъде, колко пари и така нататък
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 28, 2008, 14:53:59 »

За кой град става въпрос.Въпреки че ние не сме с душ кабина огледахме доста различни.Според мен с гръб е по лесна за поддръжка.И двете са практични.Гледай размерите.Хубаво е да има място вътре.Гледай механизмите и вратичките да се затварят хубаво и да не клопат.Има едни с магнитчета те са по скъпи но по хубави защото се затварят плътно.Иначе разновидности и цени колкото искаш.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юли 28, 2008, 14:56:07 »

Нашата е с размери 90/90!Овална,без гръб и корито!Прозрачна защото не се губи големината на банята ако е тъпмна банята изглежда още по-малка/зависи колко е голяма твоята разбира се!Стъклото е 6мм други екстри не са ни трябвали!!560лв беше съвсем обикновена!!Тов за София good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юли 28, 2008, 15:01:54 »

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=248167&pid=5903755&lp=-40

нашата е ето тук, (ако иска парола 123456) !!!!! smile

струваше близо 400 лв. от Алати пловдив - на промоция, но отдавна на Интеркерамик е българска, 6 мм стъкло, овал с коритото и с магнитчета !!!! с матирани стъкла !!! smile

значи има си предимства ако е цяла или се слага на стените !!!!
тази която се захваща към стените, после трябва да се мине навсякъде с прозрачен силикон, тъй като водата минава от всякъде !!!!:) за подръжка мисля, че няма значение !!!!

лично ако сега трябва ние да го направим, бихме си направили коритото от плочки , да повдигнем един 'ръб' и да сложим само стъклата, по-лесно ще стане да са квадратни !!!! тъй като си имахме проблеми със сифона
« Последна редакция: юли 28, 2008, 15:06:13 от Ели . » Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #246 -: юли 28, 2008, 18:18:56 »

Благодаря много- да, за София става въпрос. Банята не е особено голяма, по-скоро малка. Днес гледах няколко модела в един магазин, бяха без гръб, няколко варианта на стъкло и размер, отделно се продава панела- душ или масажни екстри- което е другата чуденка, но реално не държим да е с масажен панел. Тоест кабината плюс коритото /тези дето гледах бяха с корито заедно/ бяха около 400-500 лв, отделно водния панел някъде 300-400. Нормални цени ли ви се виждат за София?
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 29, 2008, 09:00:11 »

Ние също сме решили да си търсим само стъклен параван - ще си направим само прагче и ще сложим стъклената преграда .... може ли тези от вас, които могат да споделят конкретни магазини, от където може да се поръча такъв параван с наш размер  give_rose

Клео, до колкото разбрах вие сте с такъв тип кабина ...вие от къде я купихте ?
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: септември 05, 2008, 14:34:54 »

Ние също сме решили да си търсим само стъклен параван - ще си направим само прагче и ще сложим стъклената преграда .... може ли тези от вас, които могат да споделят конкретни магазини, от където може да се поръча такъв параван с наш размер  give_rose

Клео, до колкото разбрах вие сте с такъв тип кабина ...вие от къде я купихте ?
Ние поръчахме от фирма Кристиян Нейко такива паравани и за двете бани, понеже аз не исках да са душ кабини! това им е сайта http://kristian-neiko.com/bg/?go=about girl_wink
Още не са готови и нз как работят, надявам се добре, скоро ще видим! pardon
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: октомври 10, 2008, 08:15:44 »

искам да си се хопвало-оплача,

почнахме ремонт, наехме си фирма, която да ремонтира, вчера почнаха и като се върнах от работа .... хем бях се настроила за мърсотията, но ... да, имаше яко прах, най-вече по стълбището, това ме притесни, да не мрънкат съседите, но най-лошото бе, че са счупили бутонът на асансьора за един от етажите;

иначе, останаха им само 2 стени (не цели) да бутат и да изкъртят плочките, които ще сменяме;

после с свършва с големите мърсотии, които да цапат и по стълбите;

ние пък ще трябва да поръчаме врата, плочки нови, паркет .... направо нещо взех да се плаша ...

но после ще пусна снимчици на отремонтираната част (което всъщност май ще е целият апартамент....)
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: октомври 10, 2008, 15:47:54 »

Дени, а какви цени ви казаха и те ли ще ги монтират ?
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: октомври 10, 2008, 22:02:03 »

и аз, сега вкъщи все едно е паднала бомба, ако успея утре и снимки ще покажа ....

съборени стени, наилони..... да не говорим за прахта от тухлите ....

вече 2 дни цяла бригада не могат да изкъртят тия стени ...
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: октомври 13, 2008, 14:44:16 »

Яна спокойно, това е нещо нормално с майсторите. Имам чувството, че нарочно цапат тези хора. От последните, които бяха в къщи направо ми се гадеше. Май не е тук мястото, но... съжелявам, ако на някой му стане гадно. Всеки ден миех и чистех тоалетната. Не знам как успяваха, но вечер я намирах по-зле и от обществена. Ужас ви казвам! Чудя се тези хора и у тях си ли така правят?  diablo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: октомври 13, 2008, 15:31:15 »

Светли,

при мен също е така, 5 човека, но не е по-зле от обществена;

искрено се нодявам днес да свършат с къртенето, вече 4 дни .... и пак има да се кърти;

ако успея, довечера ще пусна снимки да видите за какво ви говоря ...
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: октомври 14, 2008, 12:16:33 »

Дени, а какви цени ви казаха и те ли ще ги монтират ?
доста скъпичко излиза, цената е с монтаж, около 1500лв. мсичко huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines