Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:02:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 216675 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 24, 2008, 13:07:19 »

Ели, страхотно е! Много ми хареса с това червено в хола! Сигурно се радваш всеки един момент, в който си вкъщи!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 24, 2008, 13:47:22 »

Ели, страхотно е! Много ми хареса с това червено в хола! Сигурно се радваш всеки един момент, в който си вкъщи!

хи хи свиква се, даже мисля за промени, ама милото не иска и да чуе !!!! smile
благодаря ви !! smile

Piconila тази стая, май скоро няма да се оправи, такъв мързел ни налегна, че нищо не си побарва !!!! а пък милото е спокоен, че живот и здраве ще има 9 месеца да я прави ххи х иих lol
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 24, 2008, 13:50:16 »

И аз да кажа ,ЧЕСТИТО, готино е и свежо такова. А за детската-за къде да бързате.Сега имате един огроооооооооооооооооомен гардероб и дрешник а натурилник и ако не се наложи, нека си стои така докато има какво друго мърдащо и ревящо да сложите в стаята  good good good
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 24, 2008, 18:48:51 »

Piconila тази стая, май скоро няма да се оправи, такъв мързел ни налегна, че нищо не си побарва !!!! а пък милото е спокоен, че живот и здраве ще има 9 месеца да я прави ххи х иих lol

Абе за мързела ви разбирам,наисина като видиш крайният резултат и после вече нио не ти се похваща,ама за 9-те месеца,смо мога да ти кажа че ще минат много бързо,ние сега започнахме да оправяме едната стая,че й излезе мухъл и вече месец се пинкаме и имаме поне още 2 седмици работа по нея girl_impossible
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #199 -: юни 24, 2008, 20:13:16 »

ФИИбИ,ние също правихме ремонт и си купихме същата секция като вашата,но вратичките и са кремави!супер е станало във вас иначе!поздравления!
 Bravo Bravo Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 24, 2008, 20:28:07 »

Ели изглежда страхотно Oh my ...
страшно много ми харесва  Bravo.вече съм убедена че бъдещият ни хол ще е червен  blum
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 24, 2008, 21:02:05 »

Елинце, страхотно е станало. Хола е един път  Bravo Bravo Bravo

Да ви питам нещо. Даниел има една вила, която ще се продава някога в бъдещето, но не е ясно кога и аз реших че можем да я постегнем лекичко и да си ходим там уикендите докато я продадат. И без друго не се знае кога ще се продава а къщата като не се поддържа се руши. Даниел още не знае за идеята ми защото е в командировка и аз реших да направя проучване кое колко струва, за да мога като му кажа идеята ми, да знам и приблизително колко ще ни излезе.

Най-спешно е да се пререди покрива и да се викне водопроводчик, защото има някаква спукана тръба. Някоя от вас има ли идея колко струва пренареждането. А за водопроводчика сигурно не може да се каже колко ще струва, трябва да се види точно какъв е проблема, нали? Аааа, и трябва да се оправи двора, че е буренясал ужасно, но не вярвам за това да ни вземат много пари. Ако имате някакви идеи, пмагайте моляяяяяяяяяяя  give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юни 24, 2008, 21:05:05 »

misskapriss в нашия апартамент сменяха на цяло водната инсталация,мисля че беше около 1000лв.
за една тръба можеби ще е мъничко smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 25, 2008, 07:49:42 »

за пренареждане на покрива взимат различно !!!!! но си е скъпичко, зависи от квадратура и т.н. , свекито го прави на пазарлък и излезна за 60 кв. покрив с претърсване, пренареждане към 2000 лв., а  ако има и за сменяне на керемиди към 2 лв. е сугурно вече керемидката, абе скъпичко си излиза !!!!

за ВиК също е скъпо, зависи какъв е проблема, ако се знае коя тръбва е спукана, тя просто ще се смени готово !!!! в банята специално, която ни е 6 кв. само ВиК-то с материалите ни излезна 1000 лв., и то сменяне на старо ВиК, ако е само една тръба към 100 лв. ще те оправят !!!!! но все пак в различните градове различно и е най-добре да се пазариш в готов вариант, не на квадрат !!!!
а за двора - наемаш няколко ромчета и за 50-100 лв. ще го оправят !!!! ако те интересува нещо друго питай !!!!! smile

а цените поскъпват с всеки изминал ден
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 25, 2008, 08:38:51 »

Мерси за подробната информация  give_rose Доста парички са, но все трябва да се свърши това нали? Ще видя в Пловдив как вървят цените. Като почнем сериозния ремонт пак ще питам. За сега правя само проучване.
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #205 -: юни 25, 2008, 16:11:26 »

Здравейте, момичета!!!
Ели, Фийби, Маслинка, страхотно сте се справили, много добър вкус към детайлите, на мен изобщо не ми идват отвътре тези неща...
Ние започваме ремонт на спалнята, тя е супер мъничка, ама трябва и един бебчо да съберем вътре, трудно ще е,ама се надявам да стане добре, дограма сме поръчали вече. Следващият етап е шпакловка, че са ужасно грапави стените и тавана. Можете ли да ми препоръчате някой майстор за шпакловане за София.
Много мерси предварително!!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 25, 2008, 16:18:00 »

Здравейте
Довечера ще се опитам да ви пусна снимки за отчайващото положение на нашия апартамент и после ще ви пусна какво се е получило накрая.
Мис Каприз да ти кажа това с канализацията зависи колко е оляма канализацията.На нас сега за сменяне на тръбите и местене на канализацията от едната в другата стая ни искат 200лв някъде.

BIBI_SZ и нашите стени се нуждаят от шпакловка и са доста грапави.

Да ви се оплача не мога да си намеря параван за баня.харесахме един ама като ми казаха цената и  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... 1600лв за едно стъкло като преграда и душа.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #207 -: юни 25, 2008, 16:21:41 »

gucci, проверихте ли в Практикер и Бриколаж за паравани? Там има със сигурност и не са скъпи.

BIBI_SZ
, по-добре се опитайте да шпакловате сами. Не е толкова трудно. Съберете мъжете и нека действат. Иначе знам, че взимат по 4 лева на квадрат за труд, но не мога да ти препоръчам някой конкретно  pleasantry Обикновено "майсторите" искат после и латекса те да нанасят ... за да им се върже светката. 
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юни 25, 2008, 16:30:46 »

Проверихме за паравани но има само душ кабини.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 25, 2008, 22:06:55 »

gucci нашият параван е 160 лв.Ако искаш стъкло пък може да опиташ като си купите само стъкло-триплексово и го хванете със държачи.Стъклото ще струва около 300 лв.Ние не взехме стъкло ,защото е много трудно за поддръжка.Винаги ще става на капки ,а и с вашата варовита вода и на петна освен на капки!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines