Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:57:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 216695 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 11, 2008, 10:42:40 »

Ето ги и снимките:Пак със застраховката,че не сме почистили все още.Чакаме да свършим с терасите и започвам с голямото чистене girl_wink





Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 11, 2008, 16:29:18 »

Фийби мила много ви е хубава банята поздравления Bravo :bravo:между другото нашите плочки за банята са абсолютно същите само че вместо сини нашите са зелени  give_rose give_rose и чакаме снимки на целия апартамнет smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 11, 2008, 20:15:12 »

момичета виждам,че напредвате с ремонтите Bravo
аз имам нужда от съвет и помощ huhhuh.gif
в момента си обзавеждаме спалня  за сега стените са бели,но искам да има нещо по тях(само на едната) нещо като това,но  незнам как се прави girl_impossible и другото за което се чудя:значи пердета ни са бели на черни рози а зевесите черни на бели рози (те си вървяха комплект),шалтето на леглото е същото като завесите,скрина ни е с огледални черни чекмеджета, леглото ни е  тапицирано с чена кожа(чакаме го вече цял месец да ни го доставят дано стане вече тази седмица angry) и много искам такава огледално черна стена,но да не стана много черно girl_impossible  и така ако някой знае как стават тези стени моля помагайте
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 11, 2008, 20:20:03 »

Защо не питаш в Бриколаж или Практикер blush Иначе ако има бяло фолио режеш цветята по шаблон и така го лепиш *THUMBS*ако намериш бяло фолио де,а фона е лесен-има черни тапети good,иначе за тъмното-пробвай с осветлението нещо да направиш скрити лампи  и няма да е толкова тъмно и ще чакам снимки,че и аз искам такава *db*а и друго може да я боядисаш в черно и да викнеш някой художник да ти го направи good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 11, 2008, 20:24:09 »

Маслинка има такива тапети.Незнам дали тапет или латекс ще имате по стените.ето ти едно сайтче
http://tapeti.avtorbg.com/tapeti_floral.html
ако сте с латекс правиш ги от тънко фолио има такова и лепиш.става много красиво.виждала съм бял фон с черни рози и е много готино
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 11, 2008, 20:37:06 »

ау че сте бързи  give_rose
това с фолиото ми хареса,май ще пробваме да видим,иначе сме намерили тапет с абсолютно същите рози като на завесите,но не е бял а мръсно бял(мислихем да прокараме една лента по средата на стаята и тавана също,да стане нещо като това
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=218523&photo=12          
,но симо мисли че понеже фона на тапета е мръсно бял няма да стой хубаво.
остава ми фолиото да режем розички и листенца tease
« Последна редакция: май 11, 2008, 20:38:39 от maslinka » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #126 -: май 12, 2008, 13:40:56 »

Фийби, цветовете на банята са много свежи!!!  Bravo

Даф, и вашата дневна е супер! Мои приятели имат същите цветове в дневния тракт и е страхотно  good

Ето ви едно линкче http://www.misiamoiatdom.com/ тук има много полезна информация за "великите ремонти". Могат да се гледат и предаванията, в които наистина подробно и нагледно се обяснява и показва как се прави всичко. Дано ви е полезно!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 12, 2008, 14:59:32 »

Маслинка има в бриколажа гумени валяци с различни форми !!! те са точно за този вариант като на снимката !!!! smile а иначе, за цветята мога да ти предложа да то направят шаблон на картон и ти с бял латекс да боядисаш върху черна стена , черни тапети не ви препоръчвам, на мен не михаресва как стана, нашата черна стена, сега седи като избеляла, отделно, че има петна уж от безцветното лепило, на червената стена няма петна само на черната, а атапетите и лепилото са една и съща материя и марка !!!
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 12, 2008, 15:09:34 »

Ели, може ли малко повече инфо за тези валяци ....аз много съм търсила варианти за такъв ефект и досега само тапети, фризове  и стикери съм виждала .

Явно не съм попадала на тези валяци  pardon
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 12, 2008, 15:21:37 »

Ели, може ли малко повече инфо за тези валяци ....аз много съм търсила варианти за такъв ефект и досега само тапети, фризове  и стикери съм виждала .

Явно не съм попадала на тези валяци  pardon

съвсем слючайно се натъкнахме на тях в бриколажа в Стара загора и бяха гумени с релеф, имаше най-различни фигури, цветя, листа !!!!
Ние сега ще боядисваме коридора, но ще се стараем да постигнем друг ефект с друг валяк, един на парцали, първо се нанасяло бял латекс, после с четка цветен и веднага с валяка нагоре-надолу и после наляво-надясно, не знам какво ще стане , ще ви покажа !!!! smile ние мислим в два цвята !!!! smile
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 12, 2008, 15:26:06 »

Благодаря ....надявам се да ги има и в София ....

Виждала съм този ефект , за който говориш ... много е интересно- дано ви се получи хубаво  .... и ще чакаме да пуснеш снимки  Wink
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #131 -: май 14, 2008, 02:23:18 »

фииби,понеже виждам,че мъжа ти е баш маистор искам дате питам как точно се слагат плочките.на нас ни предстои да слагаме на терасата където в момента е мозайка и в банята и в тоалетната където са плочки сега.ако можеш стъпка по стъпка да ми обясниш ще е супер!
благодаря  предварително! blush
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 14, 2008, 09:38:39 »

почвам от банята :

вратата на банята с цяло огледало ,
 вратата на банята отвътре  ,
душ-кабина и моноблок ,
душ-кабина вътре ,
 шкаф и огледало вижда се и малкото прозорче ,
хънтъра с луничките и вентилатора над душ-кабината ,
шкафчето с мивката на видима ,
 огледалото
« Последна редакция: май 14, 2008, 09:41:10 от Ели . » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #133 -: май 14, 2008, 09:43:04 »

Ели, продължавай нататък Wink До тук е много гот  Bravo Bravo Bravo поздравления  Bravo С много любов и удоволствие да си я ползвате хубавата баня  Bravo Фризчетата са много свежарски  girl_wink и много идейно да си сложите вентилация над душ кабината, а и отделно лунички да светят над нея докато се къпете. Много гот, бравост!!!!!!!!

Искам да те попитам за хънтъра, как се води като модел или както там се води и колко парички е приблизително? И коя фирма го предлага?
« Последна редакция: май 14, 2008, 09:45:57 от Katitka » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 14, 2008, 09:46:59 »

ето и хола !!!! с кухненския бокс:
вратата (всички интериорни врати са ни такива) алуминиева дограма със маторано стъкло в цвят златен дъб
,
бара
,
хола с масата и килима, виждат се табуретките, а дивана е завит с чаршаф

климатика, аз го облицовах така, че нещо не ме кефише
,
абсорбера, но не е скрита тръбата, милото още не го довършил и готварската печка
,
хънтъра, това е терасата, която вкарвахме и ни остана хънтър от банята, мисля, че не стана лошо, вижда се и дограмата малко
,
абажура и тавана в хола, със стереопорените плоскости е правен,
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines