Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:03:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 216676 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 09, 2008, 08:23:16 »

от другата страна как изглежда


* Picture 008.jpg (32.67 KB, 640x480 - видяно 336 пъти.)
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 09, 2008, 08:23:39 »

...


* Picture 009.jpg (34.73 KB, 640x480 - видяно 395 пъти.)
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 09, 2008, 08:24:34 »

ИЗглежда супер свежо , цветовете на стените са много приятни , сега чакаме снимки с мебелировката  girl_wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #108 -: май 09, 2008, 08:27:56 »

dafni85 и на мен много ми харесват цветовете  Bravo Bravo Bravo много е свежарско  Wink Ще чакаме продължението в снимки пак  smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 09, 2008, 08:48:49 »

Мдаааа ще показвам обещавам Wink good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 09, 2008, 09:08:58 »

Еха ето от кого ще крада идейки.Нашата всекидневна ще бъде в същите цветове.Много ми харесва.Мила а защо зад кухнята не е боядисано.
Аз да питам Ели мила как се закрепва и фиксира душ кабината и има ли плочки зад нея.Вчера с милото се чудихме как се закрепя.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 09, 2008, 09:18:09 »

Мерси мила радвам се че ви харесва blush ако нещо се сетиш питай аз съм пълна с идеи Wink а зад кухнята не е боядисано защото няма смисъл там ще е гърба на кухнята,шкафчета и няма нужда всичко ще се скрие blum
За банята мога да ти кажа че зад душкабината има плочки,но зависи и от самата душ кабина някои са с гръб,за закрепването не съм много сигурна,но мился че под коритото се слагат тукли за да се повдигне и отстрани се слагат плочките но не съм много сигурна pardon pardon
А сега ще ви покажа в какво състояние е другата част на апартамента и какво още ни чака girl_impossible Girl_hide
 





Няма да коментирам вие сами виждате каква е БОМБА ама ще се справим
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 09, 2008, 09:30:42 »

Дафни при нас е същото разликата е само че няма да къртим щото няма какво  funnytooth funnytooth funnytooth
А още не сме почнали дажи.А душ кабината която сме харесали е с гръбче.Дано се справим с монтирането и.Дафи извинявай от кой град беше и къде си поръчахте кухнята.И с каква боя като марка и разцветка боядисвахте.На колко ръце я минавахте колко я чакахте да съхне.Ние още се чудим за банята дали с ПВЦ плоскости или с плочки.
ние нямаме да къртим но трябва да шпакловаме всичко.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 09, 2008, 09:40:44 »

Така аз съм от Пещера/далечко съм от теб/ и кухнята я поръчахме от един познат дурводелец тези дни ще стане готова и ще ви я покажа.Така за пранжевия цвят взехме готов латекс на Дкоратор цвета от каталога е Праскова,за жълтото си купихме бял латекс/препоръчвам ти марка Дисповит/и жълт оцветител и цвета ние си го направихме може и по бледо или по наситено жълто зависи какво ти хареса,така тавана и стените минахме по 3 пъти и един съвет тази готовата боя е доста гъста разредете я с вода да покрие по хубаво и да няма черти,горе долу чакахме 2-3 часа да изсъхне,за банята вие трябва да си решите сами  *THUMBS*ааа стените много ли са криви,нашите са криви и навсякъде слагаме гипскартон girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 09, 2008, 09:43:42 »

момичета, да ви се оплача - тъкмо от две седмици живеем в новия дом и тъкмо когато си мислехме, че сме приключили с ремоните вече, забелязахме че боята от едната стена в коридора се лющи, точно откъдето минават тръбите за водата в банята, и няма друго обяснение освен някакъв теч в самата стена  angry и сега какво като има гаранция от строителя -не знам колко години беше - ше му чакаме кефа месец-два докато го поправи ли? да му се невиди и ново да си купиш пак не е гаранция какво ще се случи... Кога ли ще приключим с тия "велики ремонти" ??? bad
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 09, 2008, 09:46:55 »

Фани миличка няма ли как да му дадете малко зор на този строител.Мила ако знаеш колко много чакам снимки от теб на жилището.Селвет каза че е станало много сладурско и квадратите са колкто нашите някъде.
А с ремонтите няма значение ново или старо винаги има ремонти и изненади.
Дафни аз се чудя дали да не си вземем латекс и после да го оцветяваме до нюанса който искаме.Ами стените не са криви и ние няма да слагаме гипсокартон само шпакловаме и боядисваме.
« Последна редакция: май 09, 2008, 09:52:55 от gucci » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 09, 2008, 09:53:11 »

Благодаря, мила за съчуствието, ние няма и да го чакаме най-вероятно, ще си го направим самички, уж проблема не е голям дано наистина се окаже такъв, надяваме се да мине със смяна на няколко плочки в банята след като се отстрани повредата и евентуално пребоядисване на коридора. А за снимки съм замислила до седмица две когато ще си имаме гардероб и ще можем да махнем кашоните от средата на хола и като сложим ъгълчето там да ви пусна снимчици - а ти си можеш винаги да си крадеш идейки и да питаш ако нещо те интересува! Вече имаме известен опит ще помагаме  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 09, 2008, 10:52:03 »

Момичета и ние запончахме великия ремонт :!Оххх каква мизерия мръзотия боклуци!!$дни къртене на плочки и стени с мазилка дебела по 6-7санта :girl_impossible:Изкъртихме банята да тухла!!Сваляхме една лира за парното и като се почна един теч от там!Олеле майко трма мъже държат маркуча да се източи водата а от налягането елате и вижте какво става!!Страшна работа!После не разбра че са объркали тръбите за топла и студена вода айде сменяй тръби/и пак майстора беше изкъпан shok/направо не ми се говори!!навсякъде и къщи е по два пръста прах!!Как ще чистим не зная!Отказахме се да сменяме теракота майстора каза че има начин да се подобри та ще видим!!А кога ще разбиват плочките в кухнята не зная и там ще се цапа още! :girl_impossible:Момичета това ремонта е страшно гадна работа!!Аз понеже в нас не съм праивла баня и сега за пръв път ми се случва такова нещо!!После как ще се чисти не ми е ясно!Навсякъде са нахвърляни пакети с дрехи книги и каквито боклици се сетиш аз съм казала на мъж ми че на свеки нещата дето няма къде да ги държим или да си взима или да ги хвърля в нас няма да е склад както до сега!! }:->Охх оплаках ви се съжалявам blush
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 09, 2008, 15:34:48 »

Еха ето от кого ще крада идейки.Нашата всекидневна ще бъде в същите цветове.Много ми харесва.Мила а защо зад кухнята не е боядисано.
Аз да питам Ели мила как се закрепва и фиксира душ кабината и има ли плочки зад нея.Вчера с милото се чудихме как се закрепя.

Гери нашата душ-кабина е на Интер-керамик Монтана и няма грън монтира се директно на плочките !!!! сглобихме я с милото, като първо нивелирахме коритото и после свързахме сифона, отгоре се слага една рамка, която се закрепя отстрани с дюбели в стените и после сложихме стъклата !!!! голяма изграчка си беше, с нали сме мераклий, все едно коснтруктор лего редим ! ако те интересува още нещо пиши !!!!

Дафни, всекидневната ви е станала прекрасна !!!!!!! и с тези цветове е много свежо и светло !!!! smile чакаме да видим кухнята !!! а за другите стаи и боклука не се притеснявай - ще стане лека по лека всичко !!!! smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 11, 2008, 08:55:37 »

Хайде и аз да се отчета докъде стигнахме:

Банята е завършена и всичко друго май.Остават терасите - днес ще им слагаме силиконова цветна мазилка,боядисване,циклене и лакиране на паркет и вратите,които май най-много ни притесняват.Всичко друго са дребни,довършителни работи.Може да се опитам днес да поснимам малко и да ви пусна снимчици.Нямам вече търпение с този ремонт,а милото пък иска да гледа европейското там,така че ще кажа само дано.........
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines