Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:38:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 216702 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 06, 2008, 21:10:14 »

Супер е danceg :danceg:да те питам гледам,че сте със скрито казанче,трудно ли го направихте и по-скъпо ли излиза blushот обикновеното казанче  blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 06, 2008, 21:15:02 »

по-скъпо е,но не е фатално скъпо - например казанчето излиза около 180 лв.Милото го сложи за един ден.Монтажа не е сложен,но ние направихме стеничка от гипсокартон,за да скрием тръбите и водомера и се получи добре.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 06, 2008, 21:22:35 »

Браво Фийбс , супер е станало , поздравления за милото ти!!! Направо е баш майстор ,, златни ръце има като гледам  Bravo Bravo Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 06, 2008, 21:31:14 »

Браво Фийбс , супер е станало , поздравления за милото ти!!! Направо е баш майстор ,, златни ръце има като гледам  Bravo Bravo Bravo
Единственият майстор,който е влизал вкъщи е шпакловчикът и никой друг.Всичко са правили сами милото и баща ми.Инсталации - ел и ВиК,гранитогрес,измазване тук там,врати,каси ,плочки ,абе всичко те.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #94 -: април 06, 2008, 23:45:37 »

Поздравления, fiibi, за съпруга и бащата и златните им ръце! Банята ви е с много свежи цветове - много ми хареса. Другото нещо, в което се влюбих е скритото казанче! Как ви е хрумнала идеята само! good
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 07, 2008, 07:54:17 »

Фийбс всичко е страхотноооооо yahoo yahoo много красиво шаренко и веселяшко е станало всичко поздравления и на майсторите give_rose аз се чудя къде се изгуби а ти къде си била калпазанке  tease tease вие сте почти готови браво  Bravo Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 07, 2008, 07:57:40 »

Фийбс много яко е станало !!!!! smile плочките в банята са страхотни, при нас фугина е същия с плочката. но ние имаме душ-кабина и няма да ми се мокри много много !!! а за тапетите ако не беше казала, нямаше да разберем, дъската ви много ме кефи и ние сме с намерение да купим някаква такава сладурска !!!! smile а хармоникатана килерчето е същата като нашата, само че ние още не сме я сложили !!!!!!! и стои много хубаво !!!! smile хайде скоро да се нанясаме в новите жилища !!!!! smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 07, 2008, 09:30:44 »

Момичета колко време правихте ремонт на жилището.Как смятате ламинат в две стая боядисване и правене на баня която е на тапи колко време отнема.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 07, 2008, 09:40:56 »

Гучи, мила, зависи най-вече от финансите и свободното ви време, ако се снабдите с всичките парички по ремонта предварително и майсторите също са ви ангажирани предварително дори за 2-3 седмици ще свършите. Ние се забавихме 2 м. някъде точно защото нямахме време за да си правим сами или да висим на главата на майсторите и нямахме всичките парички накуп. И така си правехме нещата поетапно, но вече смея да твърдя че сме готови, до 20-ти живот и здраве да монтират и кухнята и мислиим 1-ви май да посрещнем там  yahoo
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 07, 2008, 09:42:41 »

Ели, Фийби поздравления момичета - стискам палци скоро да сте в новите си гнезденца Bravo

Gucci, при нас поставяне на ламинат на 100кв.м отне под 4 часа, боядисването на стените с латекс - една седмица, защото аз исках няколко пъти да повторят- 3-4 и чакахме всеки пласт да изсъхне по около ден и банята от нищо в готов вариант (тук имахме малко проблеми с майстора) - горе -долу около 10-ина дни...

успех и на теб мила, но имай предвид, че поне нашите планове се "прекроиха" няколко пъти  diablo заради непредвидени неща (разбирай майстори diablo) и отложихме нанасянето два пъти с около по месец и половина. shok
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 07, 2008, 10:47:03 »

Момичета благодаря за бързите отговори.Нашите неща ще ги прави баща ми за банята.Много е добър в тези неща а и милото.Мислим евентуално да си вземем отпуска.За банята сме се насочили към тези ПВЦ пласкостите за баня душ кабина мивка тоалетна и на пода теракот.Иначе ламинат мислим да си вземем от фирма която си го реди.А за боядисванетон а стените колко време чакате да съхнат и колко време проветрявате след това.
ами ние май ще правим нещата по етапно и на първо време ще направим спалнята и банята.Мисля че те са най належащи за да се нанесем.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 21, 2008, 15:39:05 »

не съм снимала, но снимки ще има след напълното приключване на апартамента !!!!!  good
иначе за една седмица с милото налепихме тапетите в спалнята и плоскостите на тавана !! отказахме се да циклим, а ще слагаме нов ламинат тази седмица, тъй като в хола не ни харесва как стана (за съжаление там така ще си остане). сглобихме с милото душ-кабината в банята и наредихме хънтъра с луничките, фиксирахме и шкафа с мивката и батерията !!!! довършиха окончателно кухнята, само трябва да боядисаме малката стеничка , вчера ни докараха холовата гарнитура и е станала страхотна !!!! и имаше много ама много търкане и чистене на цименти и боя, направо нокти нямам !!!!!! smile сглобихме си  снощи секцийката в хола, много е сладка за съжаление са забравили да ни дадат панти и дръжки и днес ще ходим да купуваме !!! остава ни да направим спалнята ламината и первази и сглобяваме спалнята, да боядисаме коридора, да сложим первази на тавана и по да в хола, на хънтъра в банята и последно боядисваме коридора и сме готови - ДАНО Е СКОРО  yahoo yahoo
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 22, 2008, 14:27:04 »

 :bravo:Ели, поздравление!!! Почти сте готови  yahoo
ние започнахме вече ремонтааааа, така ми се искаше до сватбата да се нанесем, но няма да успеем...
пълно е с майстори и ремонта започна преди 1 седмица Girl_hide
нямам търпение вече, нооо ще трябва да изчакаме малко... smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 22, 2008, 14:32:48 »

Фийбс, станало е страхотно!  Bravo Поздравления на мъжката част на семейството. За тапетите в тоалетната аз умирам за тях. И сега на половината ни баня има тапети - разбира се там където не се мокри. Не мисля, че някой ще те освирка за тях. Все пак вие ще си живеете там. Поздравления!!! good
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 09, 2008, 08:21:56 »

Искам да ви покажа какво направихме до тук с едната стая,тя ще е всекидневна от едната страна кухня от другата меката мебел Girl_hide това е полуготовата стая,от вчера започнаха да сглобяват кухнята Yes


* Picture 019.jpg (36.93 KB, 640x480 - видяно 364 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines