Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:43:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 215539 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #15 -: януари 24, 2008, 15:43:10 »

При нас се получи весело ... пуснахме искане за преустройства до строителя, от където ни ни казаха, че ще изпълнят всичко след АКТ 15, а едно от нещата ни бяхо отказали ...  и какво става, отиваме един ден до апартамента да си го видим и "Ооо Божееее  Oh my ...", всички преустройства на линия  crazy дори и това, което не позволиха  yahoo и ние се изкефихме много  yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 24, 2008, 20:23:24 »

Ванче, много хубава тема  Bravo
Маги, супер е станало, ще чакаме крайния вариант  good
Ваня, за гардероба мога да ти предложа с плъзгащи врати, и вътре като се направят етажерките, ще стане точно като будоар  girl_wink  smile
Ох и мен ме чака такова нещо и не ми се мисли направо, вие поне напредвате, а ние тепърва ще са кабели, парно и др.подобни дупки преди останалото  huhhuh.gif

В събота мебелната фирма ще идва за размери за плъзгащи се врати,а днес мъжлето почнало тоалетната.Тя е отчайваща направо.Много се зарадвах като каза,че е купил всички материали за ВиК и даже вградено казанче.
Иначе Еми аз мисля точно така да го направя с плъзгащи се врати и етажерки.Разбира се ще има място и за закачалки.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 26, 2008, 21:53:11 »

Сега се оказа,че мебелната фирма няма да идва,защото моя любим мъж и баща ми сами щели да направят въпросните врати.Жалко ,че не мога да се включа с друго развитие в ремонтните дейности,защото май само на почивки го ударихме тия дни..............
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #18 -: януари 26, 2008, 22:08:18 »

Иначе Еми аз мисля точно така да го направя с плъзгащи се врати и етажерки.Разбира се ще има място и за закачалки.

fiibi, това е чудесна идея за дрешника. В нашата спалня имаме такъв дрешник - една част е за съпруга, другата за мен.

Пускам един сайт с идеи как да се разположат закачалките и етажерките в дрешника (също така има и опция за дизайн на собствен дрешник):
http://www.easyclosets.com/showroom.aspx?t=0&fi=-1&fe=-1&p=1
« Последна редакция: януари 26, 2008, 22:17:33 от didibaby » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 26, 2008, 22:52:41 »

Диди искрено ти благодаря за идеите.Със сигурност ще се възползвам от тях.Даже ги показах на милото.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 29, 2008, 16:52:25 »

Днес ще ни дойде обзавеждането за хола е поне част от него  много се радвам надявам се само да е точния модел които си поръчахме довечера ще ви го снимам и ще къча снимките  smile
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 29, 2008, 20:45:50 »

ето и обещаната снимка ,само че още не ни е дошла новата стъклена масичка и за сега сме още със старата  smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 30, 2008, 09:11:35 »

Маги браво много е хубава холовата свежа,а тъмния цвят идеално пасва с цвета на стаята и паркета Bravo Bravo добър избор със здраве да си я ползвате smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 30, 2008, 10:04:30 »

Браво на всички момичета напреднали в ремонтите им и тези, които свършват! give_rose
 А на нас тепърва ни предстои да оправяме стаята ни и коридорът ни! От две седмици имахме такъв теч, че в 05.00 часа в понеделник ни падна половината таван, постоянно попивах течовете в коридора и стаята и най-накрая вчера се събраха пари и дойде една фирма да смени щранговете! Но сега тепърва имаме да оправяме и да шпакловаме стаята, стените и таванът - направо не ми се мисли!  cray
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 30, 2008, 10:26:37 »

Браво на всички момичета напреднали в ремонтите им и тези, които свършват! give_rose
 А на нас тепърва ни предстои да оправяме стаята ни и коридорът ни! От две седмици имахме такъв теч, че в 05.00 часа в понеделник ни падна половината таван, постоянно попивах течовете в коридора и стаята и най-накрая вчера се събраха пари и дойде една фирма да смени щранговете! Но сега тепърва имаме да оправяме и да шпакловаме стаята, стените и таванът - направо не ми се мисли!  cray
Мила и ние сме натова дередже с ремонта тепърва ще опрвяме апартамента,дограми.радиатори,шпакловки,ламинати и цялата баня от основи ужас  tease O_Oще лудна ама трябва да се направи така че ще си помагаме със съвети и ще си даваме кураж взаимно give_rose :girl_wink:Иначе успех с ремонта и на вас Wink
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 30, 2008, 10:29:48 »

Благодаря ти dafni! @}->--Разбира се че ще си помагаме!  yahoo Ние преди 2 години правихме основен ремонт, но не ни останаха парички, за да оправим коридора и оттогава все така, но сега като ще се прави стаята, ще посъберем и ще пооправим и коридора! Много ми се иска да си сложа един хубав голям гардероб в коридора, в който да си слагам всякакви неща, на които другаде не мога да намеря място - като стълба, прахосмукачка и т.н. Снимков материал може би до края на седмицата! Успех и на вас!  give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 30, 2008, 10:32:51 »

сега виждам темичката !!!! smile снощи пак бяхме в апартамента и пак забравих да го снимам !!! smile а вече е променена цялата конструкция !!! smile

днес започват ВиК-то в банята ни и после плочкииии !!! smile вече сме избрали само трябва да ги поръчаме !!!!  smile довечера ще гледам да снимам, ФИйбс и ние изглеждаме така smile

иначе до сега сме направили следното: сменихме дограмата, изградихме едната тераса, сляхме WC и банята да станат едно цяло помещение, сложихме интериорни врати, чакаме входната врата !!!! smile повечето неща са ни купени или поръчани и соатава само да чакаме майсторите да си свършат работата smile снимков материал утре smile
« Последна редакция: януари 30, 2008, 10:34:39 от Ели . » Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 30, 2008, 10:43:13 »

При нас се получи весело ... пуснахме искане за преустройства до строителя, от където ни ни казаха, че ще изпълнят всичко след АКТ 15, а едно от нещата ни бяхо отказали ...  и какво става, отиваме един ден до апартамента да си го видим и "Ооо Божееее  Oh my ...", всички преустройства на линия  crazy дори и това, което не позволиха  yahoo и ние се изкефихме много  yahoo
Кати, извинявай за глупавия въпрос, но как го направихте това искане, и точно какво представлява. Благодаря ти предварително!

Фийбс, успех с тоалетната а и гардероба ще стане, според мен това ще е от лесните неща  good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #28 -: януари 30, 2008, 10:53:43 »

emily, строителя ни има готови бланки в офиса им. Наименовали са ги точно така: "Искане за преустройства" и се описва всичко, което искате да промените по точки с описание и прилагаш скица на апартамента с новите промени за да се виждат къде точно са те. Ако няма при вас такава бланка, съвсем импровизирано можете да си направите такава. Пишете кой апартамент сте, вход, блок .... имена /собственици/ според нотариалния акт и си описвате подробно всичко, което искате да промените. Ако не го обясних ясно, пиши ми на лични, ще помагам  Wink   
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 31, 2008, 13:18:32 »

Кати, благодаря ти  give_rose, изясни ми се  good
 Ние дори се познаваме със строителя /мъжа ми по-скоро/ и мисля че и да му обясним какво искаме, може би ще се получи.
Просто се чудим дали да е от строителя или да наемем други майстори.
И заради допълнителните неща,които сте искали, сигурно заплащането е било по-високо?!? или се лъжа.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines