Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:30:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 215548 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: януари 23, 2008, 09:24:00 »

Имам идея!В тази темички да се обединим всички,които правим ремонти или които имат намерение да правят.Тук да публикуваме снимки на жилищата си преди и след ремонта.Така можем да си даваме идеи,а и когато се сравнява какво е било и какво е станало резултатите ще бъдат още по впечатляващи.Хайде аз съм първа.Много съжалявам ,че не можахме да снимаме жилището в по-ранен етап.сега все пак сме стигнали донякъде.Е вижте и преценете.






Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 23, 2008, 09:33:38 »

Чудесна идея Фибс, ние с милото от днес започваме ремонта на апартамента, дето го купихме лятото, нагласили сме всички материали, но нямаме време, и нашия изглежда по подобен начин, напълно празен Oh my ...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 23, 2008, 09:37:53 »

Ние направо го разфасовахме този апартамент.Засега сме сменили инсталацията,дограмата-сложихме Саламандър,шпакловани са две стаи и сега започват в третата.В едната стая сложихме гипсокартон на тавана.Искам да ви попитам нещо...На едната снимка се вижда,че имаме в спалнята дрешник със едни стъкла отгоре.Искам да ги махна тях,а дрешника да го запазя,защото е от орех и е много функционален.Широк е и милото каза,че ще ми сложи етажерки вътре и ще стане като стаика направо.Супер за което.Идеята ми е,че искам да махна въпросните стъкла и незнам какво да сложа отгоре.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 23, 2008, 09:49:03 »

В нашата фирма сме правили такива неща-само че нямаше нищо отпред-без врата.И като си правите обзавеждане на спалнята,ако е по поръчка ще ви вземат размерите и ще ви затворят горната част с това,което сте си избрали-там където ти е стъклото.Може да се правят и шкафове,които да висят,но на мен не ми изглежда функционално-ще ти трябва стълба сигурно =]Дано да си ме разбрала blush
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 23, 2008, 16:02:31 »

фииби идеята за темата е страхотна и нас ни чака ремонт но март месец.Та сега за гардероба можеш да направиш като шкафчета с вратички и тъй като е доста висок можеш да си пребираш дрехите които не са за сезона/например зимата слагаш там летните неща/ Wink good или пък да си пребираш одеала,юрганчета и такива подобни blum
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 23, 2008, 18:11:49 »

сега ще видим дали пак няма да се виждат  първата снимка
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 23, 2008, 18:12:32 »

същата стая слем малко ремонт
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 23, 2008, 18:14:13 »

и почти довършена чакаме си меката мебел за хола
« Последна редакция: януари 31, 2008, 14:38:58 от maria_lakova » Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 24, 2008, 09:51:17 »

m_a_g_ivs  Bravo мнохо хубаво е станало сега ще чакаме и с новата мека мебел smile
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 24, 2008, 10:04:25 »

Ванче, много хубава тема  Bravo
Маги, супер е станало, ще чакаме крайния вариант  good
Ваня, за гардероба мога да ти предложа с плъзгащи врати, и вътре като се направят етажерките, ще стане точно като будоар  girl_wink  smile
Ох и мен ме чака такова нещо и не ми се мисли направо, вие поне напредвате, а ние тепърва ще са кабели, парно и др.подобни дупки преди останалото  huhhuh.gif
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 24, 2008, 10:20:30 »

Ванче, много хубава тема  Bravo
Маги, супер е станало, ще чакаме крайния вариант  good
Ваня, за гардероба мога да ти предложа с плъзгащи врати, и вътре като се направят етажерките, ще стане точно като будоар  girl_wink  smile
Ох и мен ме чака такова нещо и не ми се мисли направо, вие поне напредвате, а ние тепърва ще са кабели, парно и др.подобни дупки преди останалото  huhhuh.gif
Emily спокойно и нас ни чака същото така че ще се подкрепяме взаимно и ще си даваме идейки Wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 24, 2008, 14:29:31 »

 Bravo за хубава темичка Фииби,ние за съжаление свършихме с ремонта ама нямам никакви снимки от преди,но ние само банята направихме изцяло нова иначе в стаите само мазахме,боядисвахме,сменихме парапети и килимите...общо взето всичко ама нищо фрапантно.
Дано бързо да приключите с вашия ремонт,защото знам какво главоболие е!!!
УСПЕХ good
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 24, 2008, 14:31:48 »

Момичета - ние тази събота - поне така се надявам - приключваме с ремонта (усвояването на терасата) .Получи се много добре , дори повече отколкото очаквах smile в събота ще ви пусна снимчици преди и след:)
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #13 -: януари 24, 2008, 14:36:55 »

Супер темичка  Bravo браво на fiibi_bg   Bravo
Ще снимам и аз при нас как е и ще пусна снимки уикенда. За съжаление, ремонта започваме към лятото, тъй като блока няма АКТ 16, а строителя преди това не дава да се ремонтира  beating за разлика от много други строители, този спазва принципи  beating
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 24, 2008, 15:29:14 »

Супер темичка  Bravo браво на fiibi_bg   Bravo
Ще снимам и аз при нас как е и ще пусна снимки уикенда. За съжаление, ремонта започваме към лятото, тъй като блока няма АКТ 16, а строителя преди това не дава да се ремонтира  beating за разлика от много други строители, този спазва принципи  beating
И ние така но аз доколкото знам трябва да мине Акт 15 и след това може, че и ние стена искаме да бутаме. И се надявам вече да мине, че отнякъде да го подкарваме, само се чудя кое първо ще е  pardon
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines