Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:21:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 216682 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 26, 2008, 14:04:25 »

Ели ами мило аз не съм чувала за тази италянска мазилка blush crazy и незнам какво да ти кажа за нея,но ако коридора ти е с гипскартон няма нужда от шпакловка,преди латекса един грунт и си готова ;)вие вашия лепихте ли го илии с конструкция го правихте
ААА клео браво на вас а между другото ставаме 2 на които баните ще са като на Росистела и ние ще слагаме същите плочки blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 26, 2008, 14:08:25 »

аз лично мисля че е много свежо и светло и.......абе много ми харесва ние ще слагаме и окачен таван с лунички/милото пак се опъва-събирали се хлебарки къщичка си правели crazy/
а вие от къде мислите да ги купувате плочките/ако е от София да ми кажеш някой магазин/че ние видяхме на едно място правоъгълни три цвята от един и същи модел-зелени оранж и бяло но фризове нещо не видяхме nea
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 26, 2008, 14:15:23 »

аз лично мисля че е много свежо и светло и.......абе много ми харесва ние ще слагаме и окачен таван с лунички/милото пак се опъва-събирали се хлебарки къщичка си правели crazy/
а вие от къде мислите да ги купувате плочките/ако е от София да ми кажеш някой магазин/че ние видяхме на едно място правоъгълни три цвята от един и същи модел-зелени оранж и бяло но фризове нещо не видяхме nea
Мила ние също ще слагаме окачен таван с лунички,а за плочки ще купуваме от Пловдив,София ни идва малко далечко  tease препоръчвам ти този сайт има доста интересни неща също и за банята www.napravisam.bg разгледай има много полезна информация всичко свързано с ремонт,надявам се да съм била полезна give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 26, 2008, 14:18:46 »

благодаря ти много  @}->--ние тепърва чертаем и рисуваме къде да бъде единя цвят от къде да започава другия колкони от третия ли да има къде да са фризовете 8Pчовек ще каже че живота ни зависи от това...ще разгледам сайта и се надявам да си намерим и подходящите плочки *YAHOO*ако Роси прочете случайно да сподели от къде ги е взела ако не я притеснявам  blush
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 26, 2008, 14:29:25 »

Нашите плочки са испански и ги взехме от фирма "Валда". Плочките са сини и бели, с големи фризове цветя и малки фризове, които образуват ивица. Всехме си сини плочките, тъй като вратичките на парната баня са сини. Wink
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 26, 2008, 14:35:36 »

сладурки имам въпрос blum Имаме чисто нов апартамент в София и искаме да го дадем под наем за офис. Какуж ремент трябва да направим? През коя агенция да преминем?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 26, 2008, 15:12:00 »

Dafni милото искаше да е хубава шпакловката върху гипсокартона и вече е направена, а тази мазилка се отказахме /аз докато ви питам / да я правим, че майстора се опъва нещо и ще бъде обикновен латекс !!! smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 31, 2008, 10:55:29 »

ето и нещо като отчет !!!! smile кухнята е почти сглобена и с това едната ни стая вече е готова !!! детската и терасата ни беше пълна с какъв ли не боклук, е разчистихме го в неделя и преместихме целия багаж от спалнята в детската, разчистихме и спалнята, махнахме старите кабели и разкопахме каналите за новите кабели по инсталацията, пак изчистихмеи сега остава да се прекарат кабелите измазват се дупките и слагаме тапетите и таванните плоскости и викаме хората да циклят вдете стаи !!!! в банята остава да се нареди хънтъра и сложи бойлера и вратичките на душ-кабината !!! ами вече му се вижда май краяяяя !!!! детската май ще я работим след като се нанесем, че вече нямаме търпение !!!!! smile охх така се кефя ?

Фийбс вие не свършихте ли вече?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 31, 2008, 10:59:01 »

Оф ние много се ядосваме с нашия майстор дето ни лепи теракота. Моя мъж нещо не му харесва, въпреки че аз не виждам нищо особено обезпокоително. Има сега тук-там косури, ама кво да се прави. Иначе в неделя сигурно ще сложим ламината и в спалнята и сме готови с подовете, боядисването и остава да мислим обзавеждане.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 05, 2008, 14:12:49 »

Леле момичета,толкова се канех да нямам пердета и да заложа на вертикалните щори,но днес влязох в един магазин и много си харесах перденца от синя органза за спалнята.Поръчах и едно семпло корнизче и мисля,че ще се получи много добре.Все пак тези пердета са за спалнята и ще внесат мисля много романтика в обстановката.
Иначе като цяло ремонта е на следният етап
кухня-готова
тоалетна-готова
баня-лепим плочки
тераси-остават изолация и мазилка
остават боядисване,циклене и малко теракот в антрето и едно малко коридорче,вратите-шкурене и боядисване.
мебелите-поръчани
Ами надявам се че до месец сме там.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #85 -: април 05, 2008, 19:19:34 »

Хей, Фийбс, вижда му се краят на големите ремонти! Дано следващия месец да сте в новия дом.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 06, 2008, 20:44:46 »

Ето и снимките
Зелената стая - засега празна,един ден живот и здраве детска.



страхотният изглед след като махнахме остъклението на терасите - красота и усещане за свобода.




Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 06, 2008, 20:47:06 »

банята - голям зор видя милото,обаче е категоричен че няма да пусне майстор да влезе вкъщи.


Разбира се още не е фугирано,за което имам големи колебания и по-точно какъв да бъде цвета на фугиращата смес.
Големи дилеми

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 06, 2008, 20:49:49 »

Тоалетната - знам ,че някои ще ем освиркат ,но избрахме да бъде с тапети.Страхотни са,евтини,а и е отделно от банята ,така че не мисля че ще се мокри много.Всъщност тапетите са руски,полипропиленови за баня.


Вратата на килерчето-сгъваема


И накрая да кажа - ще чистя като свърши всичко.Засега чистенето се заключава в изхвърляне на боклуци.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 06, 2008, 20:52:12 »

И не на последно място - никакви вратии не сме слагали все още.Те по принцип са малко,но сега готови помещения не изглеждат завършени  най-вече заради вратите.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines