Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:55:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 216674 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 04, 2008, 13:04:11 »

Момичета искам да попитам за Пловдив какви са цените на кнауф/незнам дали го написах правилно/ blush решихме с милото да направим стените с това защото ще се спести от къртене и шпакловка,а стените са доста криви някои ако знае как върви квадрата ще съм благодарна за да си направим груба сметка колко ще излезне girl_wink благодаря предварително give_rose give_rose

Дафни с гипсокартон ще се изправят и нашите стени в коридора, но за тази цел се поставят някакви винкели за които да се захване, може и да се лепи не знам кое е по-хубавото, нашите са с винкели и отгоре пак се шпакловат !!! по-лесно е за изправяне на стена !!! smile и си е един вид изолация !!!! smile те се продават на листи 13-14 лв. smile
Eли благодаря ти за инфото нашия гипсокартон ще се лепи  казаха ни че било по хубаво ама аз мисля че както и да се направи няма разлика тя целта е една и съща good Wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 04, 2008, 13:08:02 »

Момичета искам да попитам за Пловдив какви са цените на кнауф/незнам дали го написах правилно/ blush решихме с милото да направим стените с това защото ще се спести от къртене и шпакловка,а стените са доста криви някои ако знае как върви квадрата ще съм благодарна за да си направим груба сметка колко ще излезне girl_wink благодаря предварително give_rose give_rose

Дафни с гипсокартон ще се изправят и нашите стени в коридора, но за тази цел се поставят някакви винкели за които да се захване, може и да се лепи не знам кое е по-хубавото, нашите са с винкели и отгоре пак се шпакловат !!! по-лесно е за изправяне на стена !!! smile и си е един вид изолация !!!! smile те се продават на листи 13-14 лв. smile
Eли благодаря ти за инфото нашия гипсокартон ще се лепи  казаха ни че било по хубаво ама аз мисля че както и да се направи няма разлика тя целта е една и съща good Wink

ей сега питах милото и ми каза, че нашия коридор ще го правим с винкели, за да се изправи по-лесно, че сса много криви стените и щяло да отиде много лепило !!! ?? явно разликата е това !!!! smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 04, 2008, 13:18:15 »

на нашия ремонт май му се вижда края вече!!!! току-що се връщам от апартамента, ходих на оглед след боята  danceg добре са се справили нямам забележки, остана само ламината да сложат и поръчваме кухнята!!!! Зарекли сме се април месец да се нанесем, пък каквото липсва като обзавеждане, ще се купува постепенно... А докато не съм забравила, хола и кухн. бокс са в прасковено-розово, спалнята-синьо(не съобразих, че бебето може да е момиче, коридора-жълто, банята - зелена, терасата -лимонено жълто и розово
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 17, 2008, 13:02:17 »

до ремонтиращите !!!!! smile

как мислите кое е по-правилно, да налепим първо тапетите и после да изциклим паркета !!! въпроса ми е към тези които са циклели, вдига ли се много прах, някой знае ли?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 17, 2008, 13:09:04 »

по принцип машините с които работят фирмите за циклене на паркет в днешно време не са кто от преди години!!!някога се вдигаше страшно много прах при циклене!сега работят по чисто /то е и по-здравословно/но лично моето мнение е, че да прах се вдига и мисля че е по-добре да си изциклите паркета и след това да си лепите тапетите!!фините прашинки се набиват навсякъде и даже да са миещи се тапетите пак няма да се изчистят хубаво!! good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 17, 2008, 13:18:30 »

първо паркета-->после тапетите good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 17, 2008, 13:27:30 »

по принцип машините с които работят фирмите за циклене на паркет в днешно време не са кто от преди години!!!някога се вдигаше страшно много прах при циклене!сега работят по чисто /то е и по-здравословно/но лично моето мнение е, че да прах се вдига и мисля че е по-добре да си изциклите паркета и след това да си лепите тапетите!!фините прашинки се набиват навсякъде и даже да са миещи се тапетите пак няма да се изчистят хубаво!! good

да Клео, но се опасявам, че после като лепим тапетите ще нараним паркета , все пак ще ттрябват стълби и т.н. !!!! и май ще останем на обратния вариант !!! един приятел е дал съвет на мъжа ми да сложим тапетите и след това да изциклят и после с прахосмукачката да минем тапетите, ще се махне целия прах !!! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 17, 2008, 13:31:15 »

ами по принцип винаги можете да сложите нещо на паркета там където ще са стълбите за да не се нарани!! *THUMBS*в крайна сметка ще ги местите само покрай стените не в средата на стаята! ;)вие ще си прецените как е по-добре според вас!!!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 17, 2008, 17:48:13 »

по принцип машините с които работят фирмите за циклене на паркет в днешно време не са кто от преди години!!!някога се вдигаше страшно много прах при циклене!сега работят по чисто /то е и по-здравословно/но лично моето мнение е, че да прах се вдига и мисля че е по-добре да си изциклите паркета и след това да си лепите тапетите!!фините прашинки се набиват навсякъде и даже да са миещи се тапетите пак няма да се изчистят хубаво!! good

Съгласна съм с Клео!!!От първото до последното изречение!А за това дали ще се нарани после паркета - той колкоте се нарани толкова и след това - т.е. нищо му няма, няма какво да се наранява.А ако толкова се притеснявате заради стълбите - слагаш един картон отдолу и готово!

Между другото и ние почваме ремонт вкъщи от утре - баня, тоалетна и кухня! angry angry angry Направо не ми се мисли.......... girl_impossible
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 24, 2008, 14:29:57 »

офф тези ремонти ни убиха направо но поне си заслужава - резултата е налице и двамата с милото сме мн щастливи жалко че нямам снимки преди ремонта за да ви покажа огроооомната разлика.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #70 -: март 24, 2008, 14:34:09 »

MMariana, ще чакам с нетърпение снимките  yahoo както и на Ели   girl_wink

Мога да ви пусна снимки на нашата бърлога както е сега, но за съжаление, ремонта ще стартира след доооооста месеци, противно на очакванията ни  sad

Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 26, 2008, 11:45:15 »

Ели мила какво става с вас докъде стигнахте с ремонтите и тапетите налепихте ли ги вече чакаме снимки и ние лека полека като костенурки я караме едната стая е налепена с гиоскартон и прозореца е замазан сега другите стаи и така охххх кога ще свърши този ремонт Girl_hide
Мариана чакаме и твоите снимки мила,аз също ще снимам но като стане готово girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 26, 2008, 12:30:21 »

ами не ни стигнаха тапетите и сега чакам една ролка за всекидневната !!! коридора ми е готов с гипсокартона и е шпаклован и залепен  теракота чудя се дали да се шпаклова с тази италианската мазилка я кажете нещо по въпроса !!???

между другото донесоха ни част от кухнята и съм много щастлива, че за сега става това което искам !!!  yahoo дано и с другите да няма проблем , имаме много довършителни работи по всекидневната, но са много бутливи а циклене ни чака, но кухнята трябва да се довърши и тогава smile !!!!!

сега идва на ред спалнята, но преди това трябва да преместим целия багаж в детската, която ще правим последна smile имаме още доста !!! smile

другите до къде сте с ремонтите и моля кажете ми нещо за тази лъскава мазилка ???
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 26, 2008, 13:19:39 »

И ние лека полека напредваме с нашия апаратамент. Но ние ще го даваме под наем, а като гледам колко хубаво става, чак ми дожалява да живеят чужди хора вътре, но пък и да стои празен няма файда. Ние първо боядисахме, хола-бледо лилаво, спалнята - бледо розово, коридора - бял, а кухнята светла охра. Сложихме ламинат в хола, сега ни лепят теракота в коридора и кухнята, и сме купили ламинат за спалнята. Чакам някоя промоция на Практикер за да си купим и фаянс за пода на банята. ОООО купих си пердета за целя апаратамент - органза, и щори алуминиеви и корнизи, даже мъжа ми закачи корнизите вчера. Но както боядисахме разбрахме, че топлата вода не е свързана от бянята към кухнята и се наложи малко къртене по пода за да пуснем тръба, но и това мина. И си мисля мебелите от вкъщи да ги занеса на този апарамент, а за удома да си купя нови, в крайна сметка няма да дам на квартирантите нови мебили. Те нашите са си хубави, но вече ми поомръзнаха, така че предпочитам нещо новичко. Ще пусна снимчици сигурно в неделя, като свършат с лепенето на теракота.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 26, 2008, 13:51:31 »

ние започваме ремонта на 20 април  yahoo *YAHOO*идва момчето което ще ни прави банята разгледахме снимки на работата му-смея да кажа че съм особено впечатлена!!!той много хареса това което искам и мисля да правим в банята но трябва да убедя милото за цветовете на плочките/взаимствам от банята на Росистела give_rose give_rose-дано не се убиди/майка ми каза че е много свежо и красиво но милото се опъва нещо та ще видим до къде ще го добутаме ;)след това ще сменяме теракота в коридора и кухнята и после се започва поръчване на спалня гардероб кухня  *YAHOO*нямам търпение
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines