Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:21:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 215567 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 06, 2008, 22:11:38 »

Ели пожелавам ти успех с ремонта!То и ние така гледаме каквото можем сами да направим,че някои пари са си направо "грешен" разход....
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 07, 2008, 08:53:59 »

Ели успех с ремонта  good А домът ви наистина изглежда доста голям! То и нашият е толкова кажи речи - тристаен /хол, спалня, детска, кухня отделно, баня и тоалетна отделно и две тераси/...
Имате още доста работа, но полека-лека ще стане. Виждам, че сменяте ел. и ВиК инсталация, което също е много важно и ни го направихме...няма как, не може да се разчита на старите...
След време ще ни пуснеш и снимчици на вече готовия апартамент  yahoo и ще се радваме заедно с теб!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 07, 2008, 09:15:01 »

благодаря !!!!!! smile ами 70 кв. м. е нашата бърлога !!!!! smile

Фийбс за качването на 20 торби вар ( х 25 кг.) ни искаха една фирма 360 лв., а милото се разбра с един човек и ги качи за един ден и му даде 20 лв., и има толкова много подобни "измислици" .
summer нямам търпение, ами нямаше да сменяме изнсталация, но решихме преди да почне да се маже да я сменим, че да не стане нещо и като видяхме как старите тръби на водата си минават точно покрай тези на тока направо се схванахме  Oh my ... Oh my ... Oh my ...

а за снимките как няма - той е нашата гордост  girl_wink!!!!! и все пак трябваше да го снимам преди да се изкърти терасата и банята и WC-то !!!!! smile
« Последна редакция: февруари 08, 2008, 17:44:17 от Teo » Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 07, 2008, 15:46:59 »

Ели, успех миличка good, много хубавка ще ви стане къщурката Bravo
ние март месец започваме ремонтче, чакаме гадния АКТ 16 5 месеца вече angry, надявам се март месец да започнем и ние, до сватбата искаме вече да сме си в новата къщурка, но дали ще успеем  nea
много се надявам  Girl_hide
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #49 -: февруари 08, 2008, 11:21:52 »

deni1709, къде ще бъде вашият апартамент? Понеже познавам и други хора, на които им съвпада периода с вашия и те така си чакат 5 месеца ....
Ели, като гледам снимките при вас как е в момента, направо главобол получавам  girl_impossible ..... при мисълта какво ви чака и колко време и нерви ще потрошите ....  girl_impossible но пък резултата ще е най-важен и ще го чакаме с нетърпение тук  girl_wink и до колкото можем, ще помагаме с инфо  Wink Успех миличка  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 08, 2008, 11:40:45 »

Кате вече едно е отметнато, банята е измазана и сега два дни съхнене и в понеделник се почва с плочките !!!! smile и да ти кажа, занас като че ли повечето неща вече са преминали и готови, тъй като най-мръсната работа е направена почти !!!!! smile но така при ПЪЛЕН основен ремонт !!!! smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 08, 2008, 11:51:36 »

eli,
ще стане мила - и аз така като влезех в нас бях сигурна, че няма да стане скоро - но стана, малко по малко
имате доста работа но от приятната част - избиране на цветове и т.н. girl_in_love

аз този момент много го хсаресах - тъп е грубия строеж - бетони тухли angry
хайде стискам палци good
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 08, 2008, 14:14:08 »

Katitka, апартамента ни е в ж.к. "Гоце Делчев" good
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 09, 2008, 15:17:15 »

Момичета искам да ви питам нещо! На пролет сме решили да правим изолация, но имаме роднина майстор и той ни препоръча някаква нова боя, която била страшна. Като се намаже стената и се запечатвала и няма нужда от изолация. Самата боя е доста скъпа, но може да се намажат само външните стени. Обаче аз неща не съм много сигурна, можеби защото е нова технология smile Някой може ли да помага с личен опит?????
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 09, 2008, 15:24:20 »

ох Ели и на нас ни предстои такъв голям то не е ремонт а направо строеж и още не сме го започнали трябва да бутнем покрива и да си направим собствен етаж но кога ли а сега като доиде и бебка пожелаите ми успех
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #55 -: февруари 29, 2008, 13:38:13 »

Ели . ,успех с ремонта,стискам ви палци да го завършите възможно най-бързо  good Като си помисля,че и мен нещо такова ме чака в скоро време......Но е по-хубаво да правим основни ремонти,отколкото да няма какво да ремонтираме  Wink !!!!
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 04, 2008, 10:18:04 »

Нашият ремонт буквално може да се нарече велик smile.В момента се прави кухня, баня, тоалетна, коридор, спални и хол.(сменяне на дограма, врати и всичко останало)Да не говорим, че трябва и да се обзаведе от-до.Апартаментът е стар и работата по него е ужасно много. Ние се нанесохме преди 2 години, но все не стигаха парите.Правихме нещо оттук-оттам, но буквално трябваше да се разруши всичко, и да се почне отначало (както и стана).Сега почти нямаме мебели, навсякъде майстори, на всичкото отгоре и кучето само се вре натам-насам, да не изпусне какво става pardon
Ужас........до кога ще продължи не знам. Навсякъде прах, боклуци, чували, плочки, гипс....................
е, и все пак не се оплаквам blum.  ............като знам после колко хубаво ще станее yahoo yahoo
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 04, 2008, 11:47:38 »

Момичета искам да попитам за Пловдив какви са цените на кнауф/незнам дали го написах правилно/ blush решихме с милото да направим стените с това защото ще се спести от къртене и шпакловка,а стените са доста криви някои ако знае как върви квадрата ще съм благодарна за да си направим груба сметка колко ще излезне girl_wink благодаря предварително give_rose give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 04, 2008, 11:59:56 »

теди и ние сме по същия начин, изграждахме терасата, дограма,  изолация, събаряме на стени, градене на нови, не знам как живеете там, ние добре че не сме се нанесли още !!!!! НО имаме напредък, банята е готова , само трябва да се сложат душ-кабината и моноблока, чакаме шкафа с мивката, но ще почакаме още докато пристигне, иначе в хола бара ни е изграден шпакловат стените и колоните в момента и са направени замаските в трите стаи, ще слагат теракота тези дни в коридора и бокса !!!!! smile остава ни  да поръчаме кухненското и да се сложи ламината в детската, да се залепят тапетите и изцикли паркета в двете стаи
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 04, 2008, 12:05:21 »

Момичета искам да попитам за Пловдив какви са цените на кнауф/незнам дали го написах правилно/ blush решихме с милото да направим стените с това защото ще се спести от къртене и шпакловка,а стените са доста криви някои ако знае как върви квадрата ще съм благодарна за да си направим груба сметка колко ще излезне girl_wink благодаря предварително give_rose give_rose

Дафни с гипсокартон ще се изправят и нашите стени в коридора, но за тази цел се поставят някакви винкели за които да се захване, може и да се лепи не знам кое е по-хубавото, нашите са с винкели и отгоре пак се шпакловат !!! по-лесно е за изправяне на стена !!! smile и си е един вид изолация !!!! smile те се продават на листи 13-14 лв. smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines