Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:15:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите ремонти  (Прочетена 216517 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #30 -: януари 31, 2008, 14:12:46 »

emily, според мен по-добре е строителя да ви направи промените. Той си познава най-добре сградата и може да използва от наличните им материали по строежа. Поне така си мисля аз .... Иначе се плаща, да, но колко, още не са ни казали. Според нашия, ще платим не повече от 1000 лева за изграждане на нова стена, смяна на интериорна врата, премахване на част от друга стена, преместено осветление и във WCто една завъртулка .. но да видим дали ще е така. Дано съм ти помогнала поне в ориентира за цената  Wink   
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 31, 2008, 16:24:36 »

Мерси Katitka помогна ми.  give_rose
Тепърва ще трбява да говорим, а за цената и промените които казваш ми се струва приемливо.
При нас ще е може би премахване на 1-2 стени и изместване на врата, но както казах, първо ще има разговори, а после ще преценяваме.
Дори още не сме преценили и как точно ще е  sad  crazy
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 05, 2008, 11:08:57 »

Момичета незнам дали тук е мястото,но имам едно питане ако случайно някоя от вас се е сблъсквала с това.Та значи решихме с милото че на стената между кухнята и спалнята ще направим свод за да ги свържвм и да стане голяма всекидневна,а питането ми е че тъй като блока е банелен дали ще има някакъв проблем ако се кърти ние пак ще заведем човек който разбира,но аз пак да си питам ако знаете нещо по въпроса give_rose give_rose
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #33 -: февруари 05, 2008, 11:11:46 »

В такъв случай мисля че трябва да се иска разрешение от общината...така съм чувала.Защото не се знае стената която искате да махате каква е по важност.
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 05, 2008, 11:15:03 »

Здрасти dafni  - доколкото знам ако не е носеща стена няма проблем - Но все пак се посъветвейтвайте  с някой компетентен по този въпрос..Ние в къщи съединихме килера с хола и се получи кухненски бокс с хол smile получи се добре - поне според мен де - но при панелите е доста по трудно самото събаряне на стената smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 05, 2008, 11:25:08 »

Здрасти dafni  - доколкото знам ако не е носеща стена няма проблем - Но все пак се посъветвейтвайте  с някой компетентен по този въпрос..Ние в къщи съединихме килера с хола и се получи кухненски бокс с хол smile получи се добре - поне според мен де - но при панелите е доста по трудно самото събаряне на стената smile
В такъв случай мисля че трябва да се иска разрешение от общината...така съм чувала.Защото не се знае стената която искате да махате каква е по важност.
Охх благодаря ви милички ще трябва да пораспитам тук там да видим какво ще се прави good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 06, 2008, 13:12:17 »

ДОБРЕ ДОШЛИ в нашият дом !!!! това е входната ни врата, която все още не е сменена и чакаме новата !!!! smile

сега сме в коридора и се вижда пак входната врата и килера, където ще има плъзгаща врата

от коридора отиваме в детската стая

ето я и детската !!!!! дограмата е сменена и от тук прекарвахме ВиК към дневната !!!! ще се прави замаска и слага ламиниран паркет и детски тапети !!!!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 06, 2008, 13:14:35 »

отиваме към дневната (от ляво се вижда и част от вратата на детската )


на тази стена има едно черно кръгче, оттам ще тръгва барплота, където ще бъде кухненския бокс, а преди него ще сложим холовата гарнитура


ето го и прозореца, вижда се къде сме избили стена и сме изградили едната тераса smile


тук е пак прозореца и вратата към терасата !!! smile


това е стената, на която преди вратата ще бъде разположена модулната секция с телевизора и дивидито smile тук се вижда и старата дограма, на която със свеки играхме Х и 0 хи хи хи smile вратите и дограмата са облепени с хартиено тиксо и найлони за да не се цапат с вар и мазилка 
« Последна редакция: февруари 06, 2008, 13:25:27 от Ели . » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 06, 2008, 13:20:39 »

отиваме към спалнята


ето го прозореца, на лявата стена ще бъде спалнята ни


тук на тази стена , на която са почти всички купени придобивки ще бъде гардероба
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 06, 2008, 13:24:13 »

и остана Банята

ето и вратата , която е свалена в момента


а това е от страната на вратата прозореца !!! smile в десния ъгъл ще бъде душ-кабината , а на лявата стена ще бъде мивка с шкаф, свалени са вече всички стари плочки, прекарано е ВиК-то и ще се започва със замаската



това е предната част на паравана, където ще бъде кукуто


а тук задната , тези трби ще се скрият с водоустойчив гипс-картон и там ще бъде бойлера



ТОВА БЕШЕ НАШИЯТ ДОМ !!!!!! smile като приключим с ремонта ще видите крайния резултат smile
« Последна редакция: февруари 06, 2008, 13:27:27 от Ели . » Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 06, 2008, 13:35:49 »

Ели браво  Bravo :bravo:на вас супер апартаментче си имате просторен и съм сигурна че като го завършите ще страхотен girl_wink обаче като гледам още колко работа ви чакаа pardon а вие колко време го правите ремонта Girl_hide
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 06, 2008, 13:38:11 »

ами реално ремонта е почнат август месец, един месец се прави само покрива, още един терасата, една седмица изолация, дограма, врати !!!! хванахме много студена зима, изчаквахме, в момента правят банята , че после няма да има майстори, заминават за морето !!!! smile и се бавим много, ч еповечето неща ги правят свекъра,  мъжът ми и баща ми и паралелно с това и работят и всичко става толкова бавноооооооооооо  girl_impossible girl_impossible
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 06, 2008, 13:51:24 »

ами реално ремонта е почнат август месец, един месец се прави само покрива, още един терасата, една седмица изолация, дограма, врати !!!! хванахме много студена зима, изчаквахме, в момента правят банята , че после няма да има майстори, заминават за морето !!!! smile и се бавим много, ч еповечето неща ги правят свекъра,  мъжът ми и баща ми и паралелно с това и работят и всичко става толкова бавноооооооооооо  girl_impossible girl_impossible
Божееее това си е доста време :girl_impossible:ама така е като работят мъжа ти и свекър ти и затова става по бавно,но от друга страна пък ще спестите някой лев за майстори girl_wink и все пак някога ще стане,пожелавам ти да е по скоро Girl_hide
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 06, 2008, 14:54:42 »

ами то декември не се е работело там заради студа, но така наистина не някой лев ами стотици спестяваме smile
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 06, 2008, 17:03:28 »

Ели, пожелавам ви много успех с ремонта!!!Апартаментчето ви ще стане кукла-сигурна съм!!!Изглежда доста голам!Колко квадрата е? Bravo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines