Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:23:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сушилня за дрехи от ТОП ШОП ползвал ли е някой  (Прочетена 29368 пъти)
 
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« -: януари 22, 2008, 10:37:21 »

http://www.topshop.bg/index.asp?tn=prod ... &pid=23517
Някой има ли това чудо на техниката и заслужава ли 120лв

Моля споделете, ако го притежавате или ваши познати са го ползвали?
Благодаря на всички предварително!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 22, 2008, 10:46:31 »

според мен не си струва 120лв. Аз постигам същия метод с обикновен сушилник и печка-духалка. Разликата е, че освен че суши дрехите - топли и стаята. А изпаренията от дрехите овлажняват въздуха в стаята.
Иначе предложението на ТопШоп не е лошо като идея, но според мен 120 лв са прекалено много.
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #2 -: януари 22, 2008, 12:29:04 »

В къщи имаме проблем точно с влагата, затова търся решение подобно на това. Просто прекалено се овлажнява въздуха и води до кондез и мухъл. Затова искам да знам изобщо ако някой я е ползжал дали върши работа, харчи ли много ток и т.н. Азпростирам и навън като позволява времето, но сега не могат никога на 100% да изсъхнат навън, винаги ги доизсушавам вътре на подв. сушилник, на парното и пр..., но тази влага ме побърква.

според мен не си струва 120лв. Аз постигам същия метод с обикновен сушилник и печка-духалка. Разликата е, че освен че суши дрехите - топли и стаята. А изпаренията от дрехите овлажняват въздуха в стаята.
Иначе предложението на ТопШоп не е лошо като идея, но според мен 120 лв са прекалено много.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 22, 2008, 14:13:51 »

Аз имам, ползвам я за сушене на вълнени дрехи, тъй като сушилнята много ги мачка. Малко е шумна, но като е в другата стая не се чува. Ток не знам дали харчи много. Ако те интересува нещто конкретно...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 22, 2008, 15:09:20 »

Аз имам, ползвам я за сушене на вълнени дрехи, тъй като сушилнята много ги мачка. Малко е шумна, но като е в другата стая не се чува. Ток не знам дали харчи много. Ако те интересува нещто конкретно...
мачка ли ги huhhuh.gif,аз пък някъде бях чела че някой бил много доволен защото не му с еналагола да ги глади после и тъкмо мислех да си купуваме sad наистина ли са намачкани shok
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 22, 2008, 15:19:10 »

Ами maslinka пералнята и сушилнята са ми 2 в 1 на Аристон  NO, за нищо не става, пере по 5 часа, мачка дрехите  Mad girl. Зехме я щото ни трябваше пералня и сушилня в едно за вграждане, а избора не беше голям. Свеки има също 2 в 1 (не за вграждане) на AEG и е супер, дрехите излизат почти изгладени.
Ако ме питаш за сушилнята от топшоп, тя не мачка дрехите.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 22, 2008, 15:22:29 »

Аз имам, ползвам я за сушене на вълнени дрехи, тъй като сушилнята много ги мачка. Малко е шумна, но като е в другата стая не се чува. Ток не знам дали харчи много. Ако те интересува нещто конкретно...
мачка ли ги huhhuh.gif,аз пък някъде бях чела че някой бил много доволен защото не му с еналагола да ги глади после и тъкмо мислех да си купуваме sad наистина ли са намачкани shok
аз само мога да добавая че зависи на каква програма се суши,ако ги“ пресушите “ нормално е да са измачкани и твърди
аз съм много доволна от сушилнята ни, не помня от кога не съм простирала дрехи... директно от пералнята в сушилнята... с изключение на вълнените и копринените дрехи/ има и такава опция но не рискувам/ незнам MALENA за теб но аз мисля че не е за предпочитане вълнените дрехи в сушилнята
относно шума... не мога да кажа че е шум нещо горе долу като пералнята или по скоро като по силен вентилатор...
е с една дума аз не мога без сушилня... доволна съм
забравих за кажа че е Мiele
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 22, 2008, 15:23:49 »

а не не не за този от топшопа
сигорно всяка сушилня си е различна явно,май по добре да не бързам аз с тази сушилня crazy
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 22, 2008, 15:31:19 »

kami mile e една от най-добрите марки за перални  good, всичко зависи от марката. Малинка сушилнята е много хубаво нещо, аз ти препоръчвам BOSH, AEG или Mille за да нямаш проблеми.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 22, 2008, 15:33:28 »

да maslinka определено е така... не бързай гледай избирай но мога да ти каза само не-Indesit, майка ми имат такава и като я пуснат трябва да не са вкъщи че шумът е нетърпим
ето я нашата


* pi258_lg.jpg (21.44 KB, 315x365 - видяно 16358 пъти.)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 22, 2008, 18:21:29 »

ние с милото нали чакаме бебоче  blushта въпросът ми е дали да вземем сушилня  *crazy*пералнята ни е в мокрото но там е и фризера!колко място заема сушилнята?удобна ли е за бебешки дрешки след като ще се пере нон стоп?а ние имаме само една тераса която зимата не се използва даже защото снегът вали право в дрехите angry :angry:а за бебешките дрешки не е добре ще са ни нужни и ще трябва бързо да съхнат  *THUMBS*така че въпросът е дали да си купим дали няма да е вредно за бебчето и колко място ще ни заеме *THUMBS*благодаря предварително
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #11 -: януари 23, 2008, 10:22:47 »

Аз имам, ползвам я за сушене на вълнени дрехи, тъй като сушилнята много ги мачка. Малко е шумна, но като е в другата стая не се чува. Ток не знам дали харчи много. Ако те интересува нещто конкретно...

Ти имаш сушилня  от типа на пералните и тази на ТОП ШОП ли? Тя шумна ли е изобщо как точно работи? Колко дрехи може да суши и за колко време, става ли за чаршафи и по голями неща или е само за дрехи? Ако действително имаш точно такава сушилня, от колко време я използваш, има ли някаква гранция както ел. уредите?
Благодаря предварително за отговора ти и се надявам и на другите да бъдем полезни с информацията.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 23, 2008, 14:03:45 »

pbizart да имам и двете. Да шумна е, на този линк е показано как работи и колко е голяма http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&pid=23517&c=1575
Аз само вълнени дрехи суша в нея, 4-5 пуловера събира, за други дрехи не съм я ползвала и не знам. Мисля че лятото няма да ти е удобна тъй като затопля стаята. Най-добре да си купиш истинска сушилня, а тази на топшоп да си я вземеш допълнително.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 23, 2008, 15:34:02 »

И аз много съм се замислила за сушилня smile но все още не мога да преценя дали си заслужава , но през зимата е голямо удобство . Препоръчйте ми някоя марка smile
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 23, 2008, 15:54:21 »

ние с милото нали чакаме бебоче  blushта въпросът ми е дали да вземем сушилня  *crazy*пералнята ни е в мокрото но там е и фризера!колко място заема сушилнята?удобна ли е за бебешки дрешки след като ще се пере нон стоп?а ние имаме само една тераса която зимата не се използва даже защото снегът вали право в дрехите angry :angry:а за бебешките дрешки не е добре ще са ни нужни и ще трябва бързо да съхнат  *THUMBS*така че въпросът е дали да си купим дали няма да е вредно за бебчето и колко място ще ни заеме *THUMBS*благодаря предварително
kleo_20  защо да бъде вредно за бебчо бе мила blum
относно размерите- те са стандартни като другите уреди 80 високи и 60 широки... може даже да се сложи върху пералнята
ще ти бъде много удобно и нужно с бебчо вярвай ми... говоря за истинсктаа не като таз на Топ шоп... моето мнение е че едвали върши същата работа тази на Топ шоп
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 23, 2008, 15:58:01 »

благодаря ти аз сериозно се замислих  *THUMBS*ама няма как да е върху пералнята защото тя се отваря от горе  *THUMBS*ще видим къде ще я сложим
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines