Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 19:41:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Църковен брак  (Прочетена 163613 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 02, 2007, 22:02:41 »

по принцип във всяка церква(источноправославна)разполага с хор,но той е скрит някъде отзад докато в катедралата във варна е зад поповете и е от повече хора :girl_wink:с такова впечатление съм останала,че всяка църква си има хор good
Не всяка църква има хор.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 03, 2007, 07:05:23 »

аз не можах да разбера това на аншата сватба хор ли беше или не crazy? имаше някакви отгоре де то се чуваха от време на времме,ама на мен повече ми приличаха на говорещи,отколкото на пеещи crazy
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 03, 2007, 11:24:07 »

Момичета има ли някой който е платил църковен брак в Света Неделя? Защото в един друг форум, бъдеща булка сподели че са и се обадили от въпросната църква да и кажат че таксата от 160лв се е вдигнала на 220лв и да го имат в предвид защото трябва да доплатят!!!Тя в началото на февруари си платила нейната дата. Безобразие! Аз също съм капарирала тази църква, но не съм получила подобно обаждане досега....нищо чудно и мен скоро да ме "зарадват" с новината.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 03, 2007, 12:17:49 »

Няма да се учудя, ако скоро ти се обадят, Little_Sweet_Didka! Като гледам и на другите как им се обаждат от църквите да казват, че таксата се е увеличила  crazy но 60лв си е голямо увеличение според мен, а като помислиш какво толкова влагат  ohah
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 03, 2007, 13:01:53 »

Няма да се учудя, ако скоро ти се обадят, Little_Sweet_Didka! Като гледам и на другите как им се обаждат от църквите да казват, че таксата се е увеличила  crazy но 60лв си е голямо увеличение според мен, а като помислиш какво толкова влагат  ohah
И колко сватби правят на месец? Всяка по 220лв...не искам да смятам! Според мен не е правилно!Ако сега са им се вдигнали цените да си корегират цифрите за записващите се от тук нататък. Все пак ти си отишъл в началото на годината, дал си капаро или си платил цялата сума и сега ти казват дай още! То до датата на сватбата могат да ти поискат още 4 пъти по толкова! А ако решиш да се откажеш не вярвам да ти върнат парите!
Аз все още се надявам да ме пропуснат с обаждането..... ,но пък гаранция няма че в деня на сватбата ще ни ги поискат...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 03, 2007, 13:13:21 »

По-добре е сега да ви се обадят, отколкото в деня на сватбата да ти кажат - Дай още пари!  crazy
Много гадно ще се получи  angry
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #141 -: април 03, 2007, 13:45:00 »

ейййййййййй! :(много кофти тая работа с църквата.според мен вие не трябва да доплащате ,защото сте дали капарото,когато още цените не са били такива.вие сте на миналата тарифа,защо да доплащате!?
по тая логика,тези които вече са се венчали по миналата тарифа,сега трябва да ги викат един по един да си доплащат
много тъпо GROAN
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #142 -: април 03, 2007, 17:00:44 »

Момичета има ли някой който е платил църковен брак в Света Неделя? Защото в един друг форум, бъдеща булка сподели че са и се обадили от въпросната църква да и кажат че таксата от 160лв се е вдигнала на 220лв и да го имат в предвид защото трябва да доплатят!!!Тя в началото на февруари си платила нейната дата. Безобразие! Аз също съм капарирала тази църква, но не съм получила подобно обаждане досега....нищо чудно и мен скоро да ме "зарадват" с новината.

Още не са се обадили, но е неизбежно...

Като говорим за хор, в Света Неделя има ли такъв, или трябва да се доплати за целта? Знаете ли?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 03, 2007, 21:38:12 »

По-добре е сега да ви се обадят, отколкото в деня на сватбата да ти кажат - Дай още пари!  crazy
Много гадно ще се получи  angry
Момичета не се ли плаща на края на церемонията?При нас така беше.......а и бяхме дали само 5 лв капаро danceg
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 03, 2007, 21:49:24 »

По-добре е сега да ви се обадят, отколкото в деня на сватбата да ти кажат - Дай още пари!  crazy
Много гадно ще се получи  angry
Момичета не се ли плаща на края на церемонията?При нас така беше.......а и бяхме дали само 5 лв капаро danceg

Аз бях платила всичко предварително, а и те така поискаха май  pardon
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 03, 2007, 23:05:33 »

на нас още никой не ни е званял да ни каже че има увеличение.
това за цяла българия ли е или само за софия?
fiibi_bg 5лв капаро е ......супер капаро good ние сме дали 220 само капаро и после още 110 само да се обадят за още пари и ............ Blush ще леко скандалче crazy
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 03, 2007, 23:13:51 »

на нас още никой не ни е званял да ни каже че има увеличение.
това за цяла българия ли е или само за софия?
fiibi_bg 5лв капаро е ......супер капаро good ние сме дали 220 само капаро и после още 110 само да се обадят за още пари и ............ Blush ще леко скандалче crazy
Ами нашата церемония беше 105 лв и беше с хор -4-ма човека.Във великолепна катедрала и въобще супер беше...........
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 04, 2007, 00:41:53 »

Леле какви са тия цени от по 220 лв, че пък още 110 лв след това  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Какви са тези църкви, направо търговски дружеста, създадени с цел ПЕЧАЛБА!!!!Нашата церемония е безплатна, но ще направим едно дарение от 50 лв, по собствено желание  give_rose
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 04, 2007, 09:20:12 »

Неи също сме дали само капаро-10лв,а иначе цялата такса е 80лв.
maslinka,какви са тези безумни цени?!вярно,че Варна си е Варна,но направо са се побъркали тези хора! crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 04, 2007, 09:56:19 »

ние сме дали 220 само капаро и после още 110 само да се обадят за още пари и ............ Blush ще леко скандалче crazy

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Какви са тези цени, бе хора? Направо ме шокират  shok
На нас ритуала ни струваше 60 лв и още 20, за камера и фото - общо 80лв pardon
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines