Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 13:34:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Църковен брак  (Прочетена 156177 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: август 27, 2007, 16:28:42 »

Извинявайте че ще пиша на 2 пъти, ама то е от предсватбените вълнения smile
Майче радвам се че и ти си на 15-ти. Стискам палци да приключиш скоро с подготовката.
Относно украсата - на мен ми искат и бяло платно, на което ще стъпим ние, кумовете и шаферите. А платното ще бъде посипано с цветя каквито си донеса. Вижадала съм това на живо и е хубаво. За чашата нямаше ограничения, казаха че мога да и направя украса но свещениците често я закачали и разливали виното laugh. Препоръчаха чашата да не изцяло матирана или метална, за да не ме е олее кумата. За свещите- препоръчително е да си ги купя от там, защото по тях не трябва да има цветни или лъскави елементи, а аз мога да им донеса държачи, панделка и украса в тон с роклята ми. Свещите, които предлагаха не са лоши.  Обаче за бутилката забравих да питам. Приех правилата им, защото това все пак е църква......
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 27, 2007, 20:56:25 »

ние добре че няма да мислим за украсата за църквата,тя си била украсена за сватби DANCE

Ох аз днес минах да доплащам венчавката...и видях че си имат в църквата стойки в които бяха набучени по 2 стръка бели хризантеми и отчето като ми каза..."о не може да си слагате вие цветя в тях, то те ще са украсени като за сватба ето вижте ги" и аз направо щях да  bad bad bad "вие ако си ностите нещо ще го слагате между тях. аз не мога да ви кажа какви ще са тогава нашите"  girl_impossible hysteric cray
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: август 27, 2007, 21:02:53 »

в нашата църква са някакви тъмно червени,което идеално ни се връзва Wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 27, 2007, 21:08:10 »

в нашата църква са някакви тъмно червени,което идеално ни се връзва Wink
Ейй браво! Супер good
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: август 27, 2007, 21:15:26 »

Дидка, не се ядосвай smile Всичко ще мине наред good Маслинка, ей браво  Bravo Нашата венчавка ще е в градината на нашие ресторант и няма да се притесняваме за украсата smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: август 27, 2007, 22:26:13 »

Диде не се притеснявай мила  give_rose
Маслинче така добре ви се  е получило че думи нямам браво DANCE
а аз да питам за Света Неделя някой да знае как я украсяват разрешават ли с наша си украса и изобщо ако някой има информация или се е женил там или е женил някого там моля нека ми сподели за да съм подготвена от сега good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 27, 2007, 22:28:58 »

Диде не се притеснявай мила  give_rose
Маслинче така добре ви се  е получило че думи нямам браво DANCE
а аз да питам за Света Неделя някой да знае как я украсяват разрешават ли с наша си украса и изобщо ако някой има информация или се е женил там или е женил някого там моля нека ми сподели за да съм подготвена от сега good

 *crazy*Моята венчавка е в Света Неделя сладурче.......
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: август 27, 2007, 22:30:56 »

мила наистина не знаех blush blush blush blush blushкрай потъвам от срам в момента боже как може да съм такава шматка извинявай много мила...ама тук идва и моето притеснение относно това с цветята което са ти казали от там cray а за другите неща знаеш ли нещо извинявай още веднъж че така се издъних give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 27, 2007, 22:44:55 »

мила наистина не знаех blush blush blush blush blushкрай потъвам от срам в момента боже как може да съм такава шматка извинявай много мила...ама тук идва и моето притеснение относно това с цветята което са ти казали от там cray а за другите неща знаеш ли нещо извинявай още веднъж че така се издъних give_rose
ам....кои са другите неща?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: август 27, 2007, 22:47:58 »

ами за чашата как е украсена имат ли претенции че чета тук че в някои църкви не давали украса свещите дали държат да са от там(пак за украсата )и такива неща смисъл дали си питала или занеш само за цветята в църквата ако мога да ги нарека така
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: август 27, 2007, 23:00:13 »

питах за чаша, дали предлагат бокал църковен, обаче ми каза попа че не предлагат! А аз така се надявах да имат...сега и за това трябва да обикалям в последния момент! hysteric Ние трябва да си носим, нят претенции за украса, спомена че сега булките си купували много неудобни за хващане от отчеточаши,... трябва вино да се носи...такива неша, ти като плати не ти ли дадаха едно листче с напечатани какви неша са необходими да се носят?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 27, 2007, 23:02:49 »

дадоха ама аз исках да те питам дали имат претенции кое как е украсено и такива работи аз за чашата знам отдавна че ние трябва да я купим а може ли и един такъв въпрос кой ще ви венчае нашия се казва отец Антон
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 27, 2007, 23:06:38 »

дадоха ама аз исках да те питам дали имат претенции кое как е украсено и такива работи аз за чашата знам отдавна че ние трябва да я купим а може ли и един такъв въпрос кой ще ви венчае нашия се казва отец Антон
Нямат претенци за украсите на нищо, а за отеца...вобще незнам!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 28, 2007, 20:05:15 »

Мира, Диде, вие в коя Църква ще сте?

А за чашите може и една от тези, които сте ползвали в съвета - при нас така беше!!! Wink good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: август 29, 2007, 11:34:15 »

в Света Недлея сме  *THUMBS*на мен не ми се иска да ползвам чаша от съвета нали не трябва да се развръзват не е на хубаво и за това мисля да си купя нещо като бокал ли как му викат @}->--или поне кумата много настоява и мисля че идеята е добра
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines