Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 20, 2024, 01:54:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 143349 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: февруари 27, 2009, 22:05:12 »

Значи този дето ще ни представи днес го даваха по БТВ-оправда се със звука,но в думите му няма логика -щом признава,че е пял 'ужасно' и фалшиво,то тогава как ще може да каже,че 50%+ са го харесали как си е изпял песента,като дори на него не му харесва. И защо само неговата бесен звучеше толкова ужасно crazy
Иначе за 'пилетата',четох в Нощен труд,че на концерта на Планета са били заедно -така,че вярвам им,не че ме интересува,а и за никого не е тайна,че на Райна отдавна са и сложили и й слагат рогца pleasantry така,че на дали едва след 4-5 години се е сетила да му бие шута NO
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: март 14, 2009, 01:20:51 »

една клюка от мен
Майкъл Джексън приключва кариерата си с 45 концерта в Лондон smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: март 14, 2009, 23:04:47 »

По-рано обсъждахте Евровизията тази година, та да кажа и аз една клюка.

Току що швеция избра и нейната песен за Евровизия. http://www.youtube.com/watch?v=swPY8P1VGzM

Тази година май  "човека - глас" ще има жестока конкуренция с тия опери smile

Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: март 15, 2009, 22:32:14 »

Е и после някой да ми каже,че конкурса "Мис България" не е нагласен,преди 2 дена в един жълт вестник пишеше,че тази грозотия ще стане новата Мис България и О,изненада точно тя стана! bad bad bad
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 15, 2009, 22:38:03 »

Аз бях за Надежда , която остана трета sad
Това момиче което спечели......... е може ли да е толкова грозна crazy със смс или без май е... му е майката nea
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: март 16, 2009, 09:23:17 »

Ооо и аз не останах възхитена от новата  *db*Мис България pleasantry.Исках да спечели това момиче с черната рокля,не й знам името как беше....
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: март 16, 2009, 09:27:57 »

Аз в интерес на истината предполагах, че нея ще изберат. Като тяло наистина нямаше равна, но в лице е просто вълк. Такива красиви момичета има в БГ,а като цяло подбора беше много зле.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: март 16, 2009, 09:29:40 »

Имам въпрос не е ли забранено Мис-ките да са се подлагали на някакъв вид пластична хирургия, който да коригира тялото.Визирам новата Мис която има силикон в гърдите?
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: март 16, 2009, 10:14:22 »

И аз съм много разочарована  bad Ако това е вече идеалът за красота...... nea
А Жени Калканджиева повтаряше непрекъснато в интервюта, че щяло да се държи на естествената красота и се търсели момичета без пластични корекции, без ноктопластика и изкуствена коса и т.н. Явно парите са си казали думата.......
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: март 16, 2009, 10:57:47 »

И аз съм на мнение, че така наречената Мис България  pleasantry  е отново нагласена  NO ...... а и е великото самочувствие, вижте как нагло се държи  http://vbox7.com/play:6a0aeb86   beating  beating  beating  имала съм удоволствието  pleasantry  да я познавам и да не казвам за какъв крокозъбел говорим. Подкрепям dgudge, че мн по-красива беше третата подгласничка - имаше нещо екзотично и чаровно в нея  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 16, 2009, 11:04:04 »

По принцип трябва да са естествени,но много миски от други страни имат корекции и ги допускат до финала good
Избраната е  bad нямам думи просто-тяло и -супер,ама в лицето  bad А държанието и е без коментар. И днес пак я питаха какво учи-забележете какво учи,а не какво е учила-и тя дежурния отговор-завършила съм МИО и паралелно уча Право sarcastic sarcastic ама не я питат това.Тя май друго не знае,знае само какво е учила laugh

И аз съм на мнение, че така наречената Мис България  pleasantry  е отново нагласена  NO ...... а и е великото самочувствие, вижте как нагло се държи  http://vbox7.com/play:6a0aeb86   beating  beating  beating  имала съм удоволствието  pleasantry  да я познавам и да не казвам за какъв крокозъбел говорим. Подкрепям dgudge, че мн по-красива беше третата подгласничка - имаше нещо екзотично и чаровно в нея  good
И аз бях за третата tease За представянето и при Милен нямам думи bad при положение,че знае че ще я питат не знам какво се прави на интересна,ама Милен сега ще и го върне в къщата на вип брадър sarcastic sarcastic
« Последна редакция: март 16, 2009, 13:19:11 от little.miss™ » Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: март 16, 2009, 11:19:38 »

АУУУУУУУУУУУУУУУУ азне знех че тази са я избрали тя беше най груба като черти на лице и всичко много противна, имаше каде каде по хубави млади момичета. Ама това е БГ нормално и сега какво ще я гледаме и в ВИП Брадър
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: март 16, 2009, 11:23:37 »

Да-а-а ще влезе в къщата,днес беше при Миленчо,обаче не хванах началото и не разбрах защо той не участва в разговора(само Лора и Мондъо бяха) и на тръгване се разминаха с Милен и той и каза нещо подобно 'чао,ще се видим в къщата' LAUGHTER
« Последна редакция: март 16, 2009, 13:19:31 от little.miss™ » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: март 16, 2009, 11:27:27 »

Оххх чакам го с нетърпение да почне и да и покаже къде и е мястото на тази коза  diablo
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: март 16, 2009, 11:33:44 »

Ейййй пак ги нагласиха гласовете значи ужасни са
Ми тя е като кон бе и на всичкото отгоре руса със сини очи силикон абеееееее nea nea nea nea nea nea nea
Споредмен трябва да си личи че е Българка поне тъмна коса тъмни очи да се отличаваме от другите
Да покажем хубоста на Българките Сумати бозави ще има на мис Свят че и нашта и тя да е такава
Абееее........................
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines