Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 20, 2024, 07:30:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 143376 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: февруари 21, 2009, 14:33:31 »

Имаше един футболист с подобно име който вкарвал много голове на Левски а Тишо е заклет цесекар и май от там идва идеята му за име на бебока :PЖив и здрав да им е те вече трябва да са си в къщи.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: февруари 24, 2009, 22:37:51 »

Гледахте ли наградите на телевизия "Планета"?Ей,тази Преслава заслужено си получи приз "певица на годината",няма нито една слаба песен тая жена.Възхищавам се на такива жени,честно да ви кажа.Само,че много се учудих,че Джена беше номинирана за певица на годината ,а Галена дето направи 100 пъто по-хубави песни я нямаше,чудна работа huhhuh.gif
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 24, 2009, 22:52:59 »

Гледах ги на 30%-Галена е със страхотна фигура,за бременна в 4-5 месец  good Хареса ми тоалета на Райна и прическата на Соня Немска,както и на Преслава-много беше мило,че си подели наградата с Галена и направи страхотно шоу-подкрепям,че няма слаба песен-и това си говорим с приятелки,една Глория дето е примата на фолка,напоследък една хубава песен няма,а Преслава която е от няколко години-няма слаба песен crazy. Особено 'Силните мъже'-там на места гласа и прилича много на този на Лили Иванова,а на новата и песен-малко като гласа на Анелия в началото го докарва. И като казах Анелия-тоалета и както винаги беше  sad а втората и реч<май две награди е взела,аз доколкото разбрах втората гледах>-еми нямаше никаква логика в това което говори и много натъртва на 'я'-то когато е последна буква в думата smile Общо взето тези гледах,а и Камелия и Миро ги гледах. Камелия както винаги беше 'уау',но не ми хареса тоалета,а Миро-ами откакто е без Галка е страхотен певец<както казва милото> good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: февруари 25, 2009, 10:23:30 »

"Губя контрол когато теб те няма...."  singer Blush Dancer
Аууу много го харесвам Миро  danceg

Аз не съм гледала наградите, но ще ги потърся някъде да ги гледам, а кой стана певец на годината?!
И подкрепям мнението за Преслава, няма лоша песен мацката, да не говорим че до ден днешен си пускам старите и парчета, песената й "Ангел не съм" е песен която мога да си я въртя по всяко време на денонощието  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: февруари 25, 2009, 10:26:55 »

Мисля,че Миро-ама не съм на 100% сигурна защото пусках само за по минута-две от време на време и го хванах като му даваха награда pleasantry
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 25, 2009, 10:54:45 »

Аз също много харесвам Преслава ноооо само песните и гласа pardon
Гледах наградите ама ми се струваше че беше опиянена с нещо дъжа се като алкохоличка
Като цяло не бях очарована от тоалетите на повечето  nea
А за Коцето да не говоря bad
Аз нали съм почитател на Анелия и си я харесах най много blush
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: февруари 25, 2009, 11:07:41 »

Бунт срещу българската песен за Евровизия
Композиторът Найден Андреев призова Красимир Аврамов, който спечели конкурса за българската песен за “Евровизия“, да се оттегли незабавно.
Андреев е поредният музикант, който се обяви против песента “Illusion“, предаде Дарик. В събота вечер песента събра повече от 55% от зрителските гласове. Категоричната победа се стори съмнителна за мнозина и те обявиха конкурса за нагласен.
В отворено писмо до медиите Найден Андреев пише:“Краси, в твой интерес е да се оттеглиш сам. Българската публика категорично изказва неодобрение и не приема изпълнението ти. Не ни карай да се срамуваме, че сме българи. Оттегли се сам!“.
Междувременно стана ясно, че във вторник ще има протест пред сградата на БНТ срещу победата на Аврамов, който трябва да ни представи на “Евровизия“ в Москва. Протестиращите се събират в 13.30 часа пред БНТ. Малко по-късно те ще внесат протестната онлайн подписка, в която до момента са се записали близо 3000 души.

аз незнаех за какво става въпрос и колежката ми я пусна да я чуя...  crazy
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: февруари 25, 2009, 11:11:51 »

Ми то си е за бунт бе тези хора луди ли са да да си дадът гласа за този болния
Пак ще се излагаме маааму стара
На мен ми беше фаворит песента на Графа
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: февруари 25, 2009, 12:25:26 »

Тая година излаганията ще е пълна,до сега поне изпълнителите и песните не ни излагаха,макар и малко нагласен да беше избора,ама тази година певеца е  bad
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: февруари 25, 2009, 12:28:02 »

Мале да не съм му на мястото на тоя човек, аз ако съм ще потъна в земята от срам, а никъде ли няма интервю с него? Да видим той какво мисли по въпроса  pleasantry

Абе някъде из нета прочетох че Преслава е бременна, ама коя Преслава....??? И вярно ли е въобще  crazy
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: февруари 25, 2009, 12:30:17 »

Този младеж не знам кой се е изгаврил с него да му пусне мухата за Евровизия, обаче бая се е измайтапил....Това със натъпкано сирене в ушите сигурно щеше да звучи фалшиво, на клипа не звучи толкова зле, обаче на живо.... bad трагедия....ама ако идеята е да се излагаме и просто аз съм останала с впечатлението, че би трябвало да покажем нещо ДОБРО, значи - добър избор....с този ако не се изложим качествено, не знам с кой  Bravo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: февруари 25, 2009, 19:18:24 »

като цяло мисля, че тази година, за разлика от много други, имахме доста добри парчета  good В тази група, обаче, не влиза " виелицата" на "човека - глас"  bad Няма такава боза!!! Песните на Марияна Попова, Lady B и на Сахара бяха къде-къде по-добри  pardon мое мнение  blum
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: февруари 27, 2009, 18:51:08 »

 Глория е в по-напреднала бременност от Галена?
http://www.slava.bg/news/10729.html
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: февруари 27, 2009, 19:05:35 »

Малко не ми се вярва,но може и да е истина,обаче Галена<която между другото днес в Нощен труд пише,че ще има момче> е в около 5 месец мисля,Глория трябва да е в по-напреднала а миналия месец<ако не и този> на сватбата на Гуркова си е все така слаба и без корем,което за бременна в 6 месец колкото и да е слаба,не може да има плосък корем blush Интересното е кой ли е бащата pleasantry
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: февруари 27, 2009, 19:22:52 »

Момичета, с риск да обидя някого ще кажа и моето мнение за песните ни на Евровизия. Според мен най-хубавата представила ни на Евровизия песен, много българска, е "Вода" на Елица и Стунджи. Друг наш участник с когото съм се гордяла е Мариана Попова. Страхотен глас, страхотно излъчване.

Що се отнася до това дали харесвам песента на Краси Аврамов ще се въздрържа от коментар, от професионална гледна точка. Моята работа е не да коментирам, а да търся истината.

За Герганчето специално едно интервю с Красимир Аврамов. - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=333109

Милички, преди няколко дни прочетох информация, че Райна и Константин се били разделили - http://life.dir.bg/2009/02/26/news4059517.html

Днес прочетох това http://life.dir.bg/2009/02/27/news4065247.html

Кое според вас е истината и попадали ли сте на тази новина на друго място?
« Последна редакция: февруари 27, 2009, 19:54:05 от Рени » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines