Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 18:36:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 143218 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: януари 05, 2009, 12:58:43 »

Първо не се знае ще ги лежи ли и колко точно ще лежи. Второ ,ако това е начина един човек да се осъзнае и да не сяда повече пил-о'к,иначе ако иска и 20 години да лежи все тая. Тук не става въпрос за това ще се върне ли човека или не.  Offtopic И мен са ме блъскали ,но не съм си търсила правата,нито аз,нито родителите ми-по-важното тогава беше аз да се оправя.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: януари 06, 2009, 15:51:17 »

То е ясно, че никого няма да върнат от онзи свят! Но това, че е известен не го прави по-малко виновен и е редно да получи присъда  каквато би получил обикновен човек  ако беше на неговото място.Съжалявам, Максим ми е симпатичен, но всички трябва да сме равни пред Закона!!!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: януари 06, 2009, 16:10:45 »

Има вече бебе на 2009!!! yahoo

 baby_girl

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=123991

Първото бебе за 2009 година у нас се казва Веселина, родена в МБАЛ Бургас в 00.01 ч. на 1 януари, с тегло 3,160 кг. и ръст 51 см. Веселина е кръстена на лекаря, който е водил раждането й, заяви главният редактор на списание "9 месеца" д-р Антония Григорова.
« Последна редакция: януари 06, 2009, 16:17:35 от eli_m » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: януари 06, 2009, 19:22:13 »

То е ясно, че никого няма да върнат от онзи свят! Но това, че е известен не го прави по-малко виновен и е редно да получи присъда  каквато би получил обикновен човек  ако беше на неговото място.Съжалявам, Максим ми е симпатичен, но всички трябва да сме равни пред Закона!!!
Ама защо си мислите,че не са го осъдили правилно ,по закон за такова 'престъпление' условно е присъдата,независимо известен ,неизвестен-това всеки запознат със закона може да ви го потвърди. Сега му дадоха затвор,защото доколкото знам не могат пак да произнесат условно<в това не съм на 100% сигурна>. И аз не бях съгласна с условното-но то си беше напълно реална присъда blush за това за което е обвинен.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: януари 06, 2009, 19:53:02 »

Има вече бебе на 2009!!! yahoo

 baby_girl

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=123991

Първото бебе за 2009 година у нас се казва Веселина, родена в МБАЛ Бургас в 00.01 ч. на 1 януари, с тегло 3,160 кг. и ръст 51 см. Веселина е кръстена на лекаря, който е водил раждането й, заяви главният редактор на списание "9 месеца" д-р Антония Григорова.

Супееееееееер  yahoo yahoo yahoo, да е жива и здрава малката! Ето в такива моменти ми е кеф, че съм от Бургас!  tease
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: януари 07, 2009, 14:55:34 »

Пламик може пък бебе на 2010-та да стане твоето бебе  danceg
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: януари 07, 2009, 16:28:41 »

Пламик може пък бебе на 2010-та да стане твоето бебе  danceg
От твойта уста в Божийте уши! 
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: януари 08, 2009, 20:02:46 »

момичета, като стана въпрос за бебе на 2009 година, вие гледахте ли репортажа на Мартин Карбовски за бебе на 21 век?  shok аз незнаех за него, за детето на 2000 година... то е на 9 годинки, и живее в неизмазана къща, без баня и само в 1 стая заедно с родителите си и за капак на всичко точно срещу гробището на едно пловдивско село. Когато се е родило, му обещали много  и все хубави неща. Накрая  кметовета на селото обещал на родителите че ще му подарят земя, за строеж на къща. Но уви...  Oh my ... оказва се, че това е просто измислица, само и само да си вдигнел рейтинга- рейтинга на кмет. Идвали от списания но само 1 месец подарили му легло и столче за хранене и бебешка храна. Сега никой не се сеща за тях, никой не се сеща за бебе на 21 век. Но защо, защото сме в България и защото детето по неволя на съдбата се оказва от ромски произход. То сега заедно с родителите си тънат в мизерия. Може би се раждаме като богове, живеем  нечовешки  и накрая умираме като кучета.
Това дете дори не ходи на училище, но може много малко да чете. Жалко за него, жалко че едно ромско дете е имало шанса да се роди като бебе на 21 век. Дали пък не живеем още в 18- ти? Защо се някой тръби около нещо само за да си направи реклама. Семейството и до ден днешен не е видяло нищо добро от държавата ни. Сега вече пораснал, той мечтае за компютър, може би по този начин поне малко ще се почуства като бебе на 21 век.
Извинявайте за дългия пост, поразчуствах се малко но е наистина жестоко, държавата ни да постъпва така с хора, които заслужават по неволя, нещо добро, нещо малко макар и от сърце... cray
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: януари 08, 2009, 20:12:46 »

Мен не ме трогна,все пак какво очакват тези хора,че като са родили дете на 01.01 и всичко отгоре ще им пада. Дали съм им доста неща-легло,памперси,храна-това не е малко. И да им бяха дали земя-все тая те тяхната къща не са могли да си оправят,та нова ли да построят. Детето им не ходи на училище и защо? -не е заради това,че нямат пари,познавам хора изучили в години на криза,когато не са имали пари-така,че за мен те нямат оправдание,че детето им не ходи на училище.
Не мога да разбера тези хора какво са очаквали и с какво те са повече от останалите ,че да чакат държавата да направи нещо именнона тях,като те не го правят за благото на себе си. А Карбовски хубаво иска да се покаже и докаже нещо,ама нужно ли беше да обижда семейството и детето diablo не пада ли и той на равнището на тези които обвинява-прави си предаването за тяхна сметка,както хората са си направили реклама за тяхна сметка през 2000г. Yes
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: януари 09, 2009, 08:37:28 »

Наде подкрепям напълно казаното от теб  good
Неможе някой си да очаква нещо просто ей така nea Те ромите да не кажа сега по-обидна дума(ман***)че хич не съм им фен,все това чакат.Ебаси на тях всичко им плащата,помагат...а на нас българските дечица,какво ....едно голямо нищо .... nea ее мерси
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: януари 09, 2009, 09:20:59 »

сиси_петрова: никой не бива да се надява на някакво такова случайно събитие, за да си подреди живота. Аз като не съм бебе на еди-коя-си година пак съм живяла добре; на сестра ми детето също живее добре. Всеки трябва да може сам да се оправя в живота; всичко останало е бонус -ако го има добре, ако го няма -не е голяма загуба!

little_miss и Данитка - тези хора нищо не са искали и за нищо не са претендирали. Някой е решил, че ще си вдигне рейтинга като обещае нещо - ама ако нямаш намерение да даваш по-добре не обещавай! Отишли са два пъти да си потърсят обещаното - не са им го дали и не са се занимавали повече.
Колкото до Мартин Карбовски - и това му предаване е прекомерна експлоатация на дадена ситуация. Има интересни теми, но прекалява с натиска и измислените символики. Никой в къщата не можел да говори български (особено децата) - ами на мен ми се стори, че пред камерата си говореха на български - при това правилно! Детето не ходело на училище - аз останах с друго впечатление, но дори и да не ходи наистина на училище, то майка му се е постарала да го научи да чете и да пише - което е повече отколкото други майки правят за децата си.
Това, че някой е с по-тъмна кожа и живее на село в неизмазана къща не го прави втора ръка човек!

Като цяло съм против такива предавания с измислени провокации - основното, което Карбовски ще постигне с това си предаване, конкретно, е да настрои голяма хора така, както се е изказала Данитка по-горе (а случая далеч не е такъв). Кому е нужно?
« Последна редакция: януари 09, 2009, 09:46:33 от Alucinado » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: януари 13, 2009, 17:25:24 »

Alucinado по принсип е така, но аз все си мисля, че ако беше някъде другаде, в друга държава, нещата нямаше да изглеждат по този начин и тук цитирам:
"тези хора нищо не са искали и за нищо не са претендирали. Някой е решил, че ще си вдигне рейтинга като обещае нещо - ама ако нямаш намерение да даваш по-добре не обещавай! Отишли са два пъти да си потърсят обещаното - не са им го дали и не са се занимавали повече." и тук съм много съгласна много добре си го казала.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 14, 2009, 10:12:14 »

Видяхте ли новата адреналинка?!  bad
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: януари 14, 2009, 10:33:04 »

Видяхте ли новата адреналинка?!  bad
funnytooth laugh sarcastic определено и аз не съм очарована емииииии неможе всички да сме хубави girl_wink
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: януари 14, 2009, 10:35:45 »

На мен пък ми харесва.... не е лошо момичето, има визия, има какво да показва.... blum
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines