Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 16:21:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 143148 пъти)
 
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: декември 10, 2008, 13:52:23 »

Да и е Честито На Яна да и е лека бременносттаи лесно раждане smile Първите винаги са първи smile , но и тези адреналинки не лъжат според мен
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: декември 11, 2008, 14:17:56 »

Вчера гледах "Господари на ефира" на тази Яна много и личи, аз не се бях заглеждала до сега
еми какво да се прави ще става мама  pardon pardon pardon
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: декември 12, 2008, 17:38:30 »

Интересно танците не й ли пречат  crazy
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: декември 15, 2008, 14:15:48 »

всъщност и аз си зададох този въпрос докато гледах предаването... мисля че не е много редно  crazy Oh my ...
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: декември 15, 2008, 14:18:12 »

Защо да е нередно като се чувства добре и енергична невиждам защо да и пречи
Някой през цялата бременност спортуват и правят упражнения всепак не ссе натоварват
пък и я е много в началото още smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: декември 15, 2008, 20:04:48 »

И аз мисля че няма проблем, даже е желателно раздвижването, щом се чувства добре. Аз не се спрях през цялата бременност, а няколко дни преди да родя тичах на горе и на долу по стълбите на Спортната палата. И сега ако ми се случи се моля да нямам медицински препоръки за почивка, защото иначе ще полудея ...
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: декември 19, 2008, 11:42:33 »

е добре де, може и да сте прави, аз не ги разбирам още тези неща...   good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: декември 22, 2008, 13:59:26 »

Галена ще вдига сватба, вече избира булчинска рокля
22 декември 2008 /
Фолк звездата Галена ходи на тайни проби в булчински магазин.
Изпълнителката на “Пайнер” бе уловена от светската журналистка Нина Никол в известен булчински бутик. След като бе хваната на “местопрестъплението”, Галена даде ексклузивно интервю, което излезе в последния брой на списание ОК! Тъмнокосата красавица разкри, че е избрала топлите месеци за сватбата, която си представя много диво и щуро, обградена с добри приятели. “За първи се виждам облечена като булка – с всички подробности и аксесоари, няма да е и за последен. Избрала съм си този златист корсет с кристали Сваровски, но като дойде определения ден, ще има още изненади. Полата ще е на Валентино или Мануел Мота, които слава богу вече се предлагат и в България” – каза Галена пред журналистката. Певицата разкри, че довършват и нова къща, която строят с Галин във Велико Търново, едновременно с това обзавеждат апартамент в София. За сега не планират деца, но дори и да стане – “ще са много желани и обичани.”

http://life.dir.bg/2008/12/22/news3772606.html
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: декември 22, 2008, 14:35:17 »

ей, аз тази тема чаксега я виждам ...

Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: декември 22, 2008, 14:49:20 »

Аз да си кажа за адреналинката че е хубаво да се движи по време на бременността -хубаво е! Ама чак пък така да го мандахерца това бебе, чак толкова енергично не мисля че е много редно. Ама все пак тя си знае, но наистина много и личи коремчето  good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: декември 22, 2008, 14:51:21 »

Намериха заместничка на адреналинката Яна
Вече е ясно кое момиче ще замести русокосата адреналинка Яна, която обяви, че е бременна в третия месец, съобщиха наскоро от "Монитор".
"Не е вярна информацията, че ще има кастинг за адреналинки за този сезон. Не сме планирали нищо такова. Просто едно момиче, което съм си харесал, ще замести Яна, но още е твърде рано да ви кажа коя е тя. Не е много известна, но сигурно знаете това-онова за нея. Ще има кастинг за адреналинки, но ще е за следващия сезон на предаването. Записванията ще започнат през март, а ще ги избираме чак през лятото. Аз тези дни заминавам за Италия, за да се срещна с шефовете на тамошните "Господари", на които сме лицензианти. Ще уточним кога ще ни гостуват италианските водещи", обясни пред "Монитор" продуцентът на хитовото шоу Джуди Халваджиян. Той категорично отрече информацията, че скоро започва кастинг за адреналинки. Още известно време дългокраката Яна ще ни радва от малкия екран. Бъдещата майка е бременна в третия месец, а бащата е приятелят й - дизайнерът Ивайло.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: декември 22, 2008, 15:16:36 »

Голяма изненада! Да и е честито! Аз също не ги харесвам, защото не могат да танцуват. Теди и Ени бяха доста по-добри.

и аз така мисля;

не гледам толкова редовно предаването, но аз от поне 2 седмици абелязах, че е бременна адашката;

и точно се чудех, дали не е вредно за бебето, но ми направи впечатление, че танците са доста по-малко енергични;

а по въпроса за Максим - според мен трябваше да получи доживотна за момчето и доживотна за момичето - умишлено се е качил пиян и съответно си е предумишлено убийство;

я какво направиха жената от Перник, която също уби (ако не се лъжа собственото си дете), карала пияна....

ама то в БГ .....
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: декември 22, 2008, 16:08:01 »

Само аз ли харесвам новите адреналинки, в смисъл сегашните харесвам повече от предишните  pleasantry Мног о са ми благи, особенно черничката  girl_wink  Но виж за водещите немога да кажа същото, от лоши на по-лоши отиват....въобще вече не го гледам!
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: декември 23, 2008, 09:29:23 »

Галена ще вдига сватба, вече избира булчинска рокля
22 декември 2008 /
Фолк звездата Галена ходи на тайни проби в булчински магазин.
Изпълнителката на “Пайнер” бе уловена от светската журналистка Нина Никол в известен булчински бутик. След като бе хваната на “местопрестъплението”, Галена даде ексклузивно интервю, което излезе в последния брой на списание ОК! Тъмнокосата красавица разкри, че е избрала топлите месеци за сватбата, която си представя много диво и щуро, обградена с добри приятели. “За първи се виждам облечена като булка – с всички подробности и аксесоари, няма да е и за последен. Избрала съм си този златист корсет с кристали Сваровски, но като дойде определения ден, ще има още изненади. Полата ще е на Валентино или Мануел Мота, които слава богу вече се предлагат и в България” – каза Галена пред журналистката. Певицата разкри, че довършват и нова къща, която строят с Галин във Велико Търново, едновременно с това обзавеждат апартамент в София. За сега не планират деца, но дори и да стане – “ще са много желани и обичани.”

http://life.dir.bg/2008/12/22/news3772606.html


Аха, Галин е бившия на Деси Слава. Аз така им се дразня на тия момиченца дето само си сменят мъжете. Това е същата работа като Митко- Пайнера двете му женички Анелия и Нелина мисля че имаше още една, но си и спомням името. Разиграват се сериали та знае ли се...  bad "Ще са много желани и обичани"- хайде ще видим колко...  crazy
Ха, това за адреналинките не го знаех, но го очаквах smile и аз мисля като гостенка_82 че Теди и Ени бяха най- добри.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: декември 24, 2008, 01:31:53 »

Като стана на въпрос че си разменят мъжете какво да кажем за Анелия, Нелина и Емилия .  Oh my ... И трите със деца от един мъж ! То бива ,бива но чак толкова не бива !
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines