Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 16:20:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 143145 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юли 23, 2008, 12:51:12 »

Аз нямам нищо против фолк певачките,но наистина всичките толковааа много си приличат,че няма значение дали е руса или черна,то се виждат само едни циици,гъзове и т.н.  pleasantry
И ако случайно попаднеш на някоя докато я интервюират ще си паднеш от смях,защото хем са глупави пък и то мякане,вякане ли е ?
Абе страшна работа е ....иначе не крия,че слушкам тази музика и се забавлявам  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юли 26, 2008, 14:33:27 »

хайде пак аз като някаква махленска клюкарка съм,но вчера разглеждайки едно списание попаднах на бебето на Емилия и първите ми думи бяха 'леле одрало е кожата на сестра си',след което зачитайки Емилия е споделила същото Oh my ...
Oh my ... все още съм изумена,колко много си приличат децата crazy
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #197 -: юли 26, 2008, 15:37:47 »

Защо си изумена Наде,нали са от 1 баща blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юли 26, 2008, 15:43:07 »

Защо си изумена Наде,нали са от 1 баща blum
но от различни майки,а приликата е голяма,аз и брат ми не си приличаме толкова,да не кажа изобщо а сме от едни родители и близнаци nea а тези две сладурчета са като еднояйчни близнаци blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 26, 2008, 15:48:42 »

Аз не виждам такава прилика!!Не се вижда добре от тези снимки може би!Но дори и да си приличат за мен всички малки деца си приличат!Малки нослета и устички,бузести...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юли 26, 2008, 16:11:21 »

Клео,от снимките е,на Ивон няма кой знае колко снимки в нет-а,особено като бебе,все са от далеч и с лошо качество,но приликата е голяма blush и тук не става въпрос за това че са малки.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #201 -: юли 27, 2008, 12:25:27 »

Според мен Ивон е одрала кожата на майка си ,или така изглежда на снимката ,особено в усмивката и на двете има толкова общо,но прилика м/у двете деца не намирам
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юли 27, 2008, 17:26:36 »

:offtopic:ами снимката на Ивон както мн пъти казах не е сполучлива,ако си я виждала по списания като малка и по телевизията ще я намериш приликата,но аз не мога да изнамеря снимка на Ивон като бебе,хвърлила съм списанията blush
хайде още една клюка ,която прочетох днес в един ежедневник: Цеца Величкович става снаха на Лепа Брена

Цеца Величкович ще става снаха на Лепа Брена! Светлана Ражнятович, както е истинското име на Цеца, се залюбила с 23-годишния Филип Живойнович - доведен син на именитата й колежка. Момъкът е дете на настоящия съпруг на Лепа Брена Боба Живойнович.
Цеца и Филип се харесали още в началото на годината и вече кроели планове за бъдещето. Идилията помрачават обаче съдебните процеси срещу певицата. Величкович в момента е обвиняема за измами с продажбата на футболисти на стойност 11 милиона евро. Според прокуратурата за поне пет от тях имало безспорни доказателства.  http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-07-27&article=241740

Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юли 28, 2008, 16:39:44 »

Фолк певицата Мария роди малко преди 15 ч. днес момиченце, което кръсти на себе си!
Майката и детето са добре. Малката Мария тежи 2,8 кг. Фолкзвездата постъпи в клиниката Св. София на д-р Мазнейкова още миналия четвъртък, но тъй като бебето е било прекалено малко, раждането е задържано до днес. Съпругът на Мария Митко е бил през цялото време с нея в болницата. Фолкдивата е раждала нормално.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #204 -: юли 29, 2008, 09:29:36 »

Да им е живо и здраво детенцето! Но защо ще кръстиш дъщеричката си със собственото си име  crazy
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юли 29, 2008, 09:59:22 »

Да им е живо и здраво детенцето! Но защо ще кръстиш дъщеричката си със собственото си име  crazy

казва се Марая !!!! smile

да им жива и здрава !!! smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #206 -: юли 29, 2008, 10:30:29 »

Аааа, ясно  girl_wink Защото в поста на eli_m пишеше Мария и аз затова..... Не, че разликата е голяма, но поне не е съвсем същото име  blum
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #207 -: юли 29, 2008, 10:38:32 »

 Но защо ще кръстиш дъщеричката си със собственото си име  crazy
[/quote]
 По същата логика по която кръщават синовете на името на бащите ,това си и толкова често срещано явление ,че се чудя защо ти е странно smile blum
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #208 -: юли 30, 2008, 12:20:52 »

Но защо ще кръстиш дъщеричката си със собственото си име  crazy

 По същата логика по която кръщават синовете на името на бащите ,това си и толкова често срещано явление ,че се чудя защо ти е странно smile blum

Даже не е никак лоша идея,кой го ражда това дете в крайна сметка-майката  Wink Пък и така няма да има сърдити роднини  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: август 03, 2008, 22:46:33 »

^много правилно,ако си харесвах името и аз бих го сторила blush да и е живо и здраво бебчето,много ми хареса как изглеждаше на изписването,Емилия изглеждаше много 'по-зле'.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines