Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 08:27:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 143046 пъти)
 
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 17, 2008, 09:39:12 »

Незнам ,ама въпреки лошите коментари по адрес на Мария от медиите,мен винаги ми е харесвала  *db*сладуранка е и моньонче,винаги съм уважавала дребните жени blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 17, 2008, 10:32:20 »

Мария,нали е благоевградска снаха и знам от тук,че новата рода много си я обичали и й се радвали pardon На мен ми е много сладка blush Но си е още бременна,за сега термина й е 15-ти август blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 17, 2008, 13:19:20 »

Скандала със Софи Маринова: http://www.vbox7.com/play:7d2b31e2 a тук може да видите бременната Мария http://www.vbox7.com/play:5b0c303c
« Последна редакция: май 17, 2008, 13:40:02 от наденцето™ » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 17, 2008, 15:29:30 »

Аз не разбирам какъв е проблема че Софи-то е пращала СМС-и за себе си????Еми то по тая логика не пращат ли роднините на участниците във всяко такова шоу?!!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #154 -: май 17, 2008, 15:55:45 »

Ами то по-скоро проблемът беше не, че е пращала за себе си (то това е ясно), а че е писала 2 за Десислава и че не било колегиално. Друг е въпросът обаче дали и другите участници не го правят, но без никой да ги заснеме. За мен наистина е тъпо да правиш мръсно на колегите си, а и те трябва да с достатъчно самочувствие, за да не се притесняват от нечия конкуренция  pardon Лично мое мнение
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 19, 2008, 14:55:20 »

Проблема не е в смс,а в това че го е направила зад сцената,да го направи в гримьорната,в тях,а не зад кулисите където има камери и да се подхилва  angry Не,че другите не го правят-правят го,но знаят как да го направят tease.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 21, 2008, 14:47:21 »

Maрия бременна и пуши  shok

и новите звезди,не остават по назад от старите в бранша blum
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #157 -: май 21, 2008, 15:36:49 »

А русата мацка я гледах по телевизията, тази рокля и беше много неудобна, по-скоро бих казала оскъдна и тя през цялото време си оправяше лентите, котио са на бюста. Ама наистина през цялото време!!!

А това за пушенето, просто  diablo crazy
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 21, 2008, 19:36:48 »

Мария не пуши ами се прави на интересна!!!! good
Вижте как неестествено и седи и държи цигарата!Всеки страстен пушач ще ви каже че това е просто поза!! *THUMBS*Бас държа че не гълта ами просто се лиготи!!!Вярно е че е смешно и грозно с корема и цигарата!!
А тая кифла Андреа не я понасям!!!!Това момиче е на 19 години }:->А за роклята думи нямам то всички и видяха изкуствената цица /с извинене/май цензурата ще ме отсее
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 22, 2008, 08:16:27 »

Защо обръщате такова внимание че Мария е бременна и пуши ами все пак това си е нейното тяло и нейното бебе в корема и тя да си прави каквото си иска,а между другото лично съм виждала Мария че пуши седяла съм до нея близо 1 час даже май пушеше Muratti  pardon това беше преди 2 години ама да се оправя нали нейна си работа girl_wink дано не съм засегнала някои  Girl_hide
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 23, 2008, 13:22:50 »

Обсъждаме я защото е публична личност tease то ако става на въпрос и Емилия до 7 месец ходеше на участия в задимени помещения,но в същото време дават интервюта как се хранели здравословно и мислели за бебчета си,еми не си личи да е така,не казвам да се затворятвкющи ,но колко от бременните тук са били всек ден на дискотека blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 26, 2008, 16:34:25 »

Явно аз съм най-голяма клюкарка,ама все пак:
http://info.rozali.com/novini/p7841.html
какво ще кажете?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #162 -: май 26, 2008, 17:08:26 »

Интелигентно момче е и е добре, че се дистанцира от Слави. Шоуто му от повече от година е пълна отврат ... поне за мен. Особено неприятна гледка е като започне да се кара с който и да било от екипа си и то в предаването си. Вкъщи телевизора обикновено работи за фон и като му хвърлим по един поглед, се чудим как наистина го гледат хората .... не случайно му пада рейтингана предаването, сами си го смъкват  pleasantry ... та успех на младежа с каквото и да се захване  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 26, 2008, 17:15:02 »

Aма то има ли изобщо рейтинг...и аз вече не го гледам и ми беше чудно Р.Петров какво прави там,като е интелигентно момче и може да се занимава с много по стойностни неща,явно му е дошъл акъла в главата и с право се е отдръпнал.
Иначе и мен ме дразни Слави като почне да се прави на велик и на лош и да вика по екипа си,ами може да е всякакъв ,но без екипа е кръгла нула blush
и нова клюка:
Андрей<'Сблъсък'> се е сгодил и очаква бебенце Baby
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 26, 2008, 17:20:47 »

Росен Петров и оня другия кретен Иван Кулеков не мога да ги понасям!!!!!!!!!!Отвратително противни са ми!А щоуто на Слави не го гледам изобщо good
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines