Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:18:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 135007 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 16, 2009, 12:42:31 »

sarcastic тялото е 6+,ама в лицето  sad И не ви ли изглежда на повече от 24 crazy Открийте разликата ,ако я снимат така е   sad ,но когато я снимат отгоре е добре
« Последна редакция: март 16, 2009, 13:18:14 от little.miss™ » Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: март 16, 2009, 13:08:08 »

Абе найстина ми прилича на повечко от 24г. НА към 28-30 даже. Ама не ме кефи като кон е влице
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 16, 2009, 14:02:20 »

Малко тъп въпрос, но тази наистина ли е спечелила конкурса Мис България и ще ни представя на международния конкурс. И на мен грам не ми харесва. И тялото и не ми харесва  nea За лицето няма да коментирам изобщо...
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #393 -: март 16, 2009, 14:19:58 »

Както казва Гаврош "Квой туй!?!?!?" Ама каква е тази преоценена третокласна крокозавърка!!!!  shok  Oh my ...  shok Знаех си, че има причина да не гледам телевизия, спестила съм си и това мъчение.

Извинете ме за силните думи, но не можах да се сдържа! Това, все пак, трябва да е конкурс за красота. Все едно, аз да ида и да кажа, ама изберете ме, знайте ли колко съм хубава и красива, чак огледалото се чупи кат` мъ погледне.

Като се кандидатират, не се ли поглеждат в огледалото. Самата дума "мис" на мен поне винаги ми е навявала асоциации с момиче, което излъчва, младост, свежест, здраве, изящество ... Тази нито изглежда млада, нито свежа, а излъчването й на снимката горе е  werewolf .

Лошото е, че като гледам, вече е тунингована и следователно, това е максимумът на възможностите на пластичната хирургия.

И като си мисля, че до днес винаги съм твърдяла, че жените са по - красивата част от човечеството...май ще трябва да си преосмислям твърдението сега.
« Последна редакция: март 16, 2009, 14:25:03 от Su_to » Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 16, 2009, 14:29:57 »

мдаааа,май ако бяха избрали един кон,6те6е да е по-добре......
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: март 16, 2009, 14:41:16 »

Да не говорим, че като я дадоха във визитката без грим приличаше на 40 годишна - с една съсухрана кожа и бръчки... за момент си помислих, че гледам конкурса Мисис България, въпреки, че и там са по-свежи, макар и омъжени с деца... И постоянно повтаря колко била ЕнтЕлегентна и имала две висши, учила в Москва, кой я знае каква екскурзия си е направила до Москва и разправя, че е умила там...
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 16, 2009, 14:44:36 »

вижда се че е толкова интелигентна колкото и красива......
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 16, 2009, 15:42:46 »

Оффф ми то в тая България само корупция, а я вижте и първата снимка дето Неадето е сложила - ми тя има целулит - вижте и коляното  crazy , а на снимката със старата Мис - ми те си приличат по грозота...... Girl_hide и мен да ме нааквацат така и да ме тунинговат и аз ще стана Мис  pardon
« Последна редакция: март 16, 2009, 15:44:21 от fiamaa » Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 17, 2009, 14:15:45 »

Избраха възможно най-зле изглеждащата сред кандидатките. Имаше толкова сладки момиченца, свежи и будни. Тази госпожа наистина ме отблъсна още с визитката си, а да не говорим за участието и при Милен Цветков, където отказа да отговаря на въпроси, под предтест, че са прекаленно елементарни:) Сигурна съм, че не знаеше кога БГ е приета в Европейския съюз. Ох, какво ли ще видим още... Жалко за хубавите момиченца..да ни представя тази госпожа със силикон и липса на елементарно възпитание, с непремерено самочувствие и застоял поглед-дори с лещи беше ..разочарование. Някъде бях прочела "кон със силикон".
Не е чак за това определение, но не би могла да бъде символ и на българската красота. Като Гергана Кочанова ми е  bad
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 17, 2009, 14:19:40 »

А гледахте ли я при Милен Цветков като беше и не можа на един елементарен въпрос да отговори??? Аз няма да пиша относно това как изглежда, че ще повторя всички момичета назад писали, ама това "момиче" се бие в гърдите че имала незнам си колко виши, че учила незнам къде си, а незнае България кога е приета в ЕС! СРАМ СРАМ СРАМ  girl_impossible
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: март 18, 2009, 11:33:51 »

Ох, незнма като гледам снимките, които Надето е сложила, ами те подгласничките й 200 пъти по-хубави. Този път кой ли е платил титлата?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: март 18, 2009, 12:42:17 »

То на снимките поне е направена, ами вчера като я видях във ВИП Брадър лошо ми стана.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: март 18, 2009, 12:44:02 »

Страшилище оцъклено  bad bad bad bad bad
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 18, 2009, 12:51:35 »

ей хорааа много се смях като разбрах че това е мис незнам какво си  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
както мъжът ми се изрази и то много правилно- "долнопробна пернишка ....." и както Дидето казва "страшилище оцъклено"
ужас някой дядо от перник и е сложил силикона а тя твърди че няма... пикла


* a_f7328.jpg (19.58 KB, 350x523 - видяно 179 пъти.)
« Последна редакция: март 18, 2009, 13:04:32 от сиси_петрова » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 18, 2009, 16:45:29 »

Как да няма силикон тая бе, моята колежка си сложи скоро и има същите като неините, то се вижда от самолет и си личи кога е естествено и кога не bad
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines