Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 09:16:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 136386 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #165 -: май 26, 2008, 21:23:39 »

Клео,как така не го разбираш,това е шоу,скечове и гост /ако има такъв,че напоследък рядко има гости/
Аз лично не понасям Слави,но мисля ,че към този момент шоу като неговото няма аналог .Снощи с мъжа ми си говорихе точно за това,че ако не е желязната дисциплина ,за която главна заслуга има Слави като шеф,отдавна да сме ги забравили .И друго ми идва на ум,Слави направи много артисти и певци популярни,но колко от тях след като напуснаха направиха нещо дълготрайно и стойностно.Дори и Л.Нейков ужасно затъпя с Комиците.А иначе арогантността и агресията на Слави ужасно ме отблъсква и аз гледам шоуто само в случай,че наистина няма какво да гледам,дразни ме и злобните подмятания по адрес на някой който е отказал да му гостува,или просто има различно мнение от неговото.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 12, 2008, 15:12:30 »

Eхо кажете някоя нова клюка blum
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 23, 2008, 16:37:10 »

Цяла нощ продължи сватбата на Николай Бареков

Събитието уважиха 150 приятели на младото семейство от цялата страна и от Германия.
 
Сватбата продължи до сутринта. Настроението поддържаха гръцката звезда Кети Гарби, сръбската звезда Весна Змианац, Графа, а оркестър "Канарите" бяха с гостите през цялото време. Сватбата уважиха 150 приятели на двамата от цялата страна и от Германия, дошли специално за събитието.

Водещият на "Тази сутрин" Николай Бареков и съпругата му Евгения се венчаха вчера в Пловдив. Църковната церемония беше извършена от пловдивския митрополит Николай, две години след като двамата сключиха граждански брак.
 ncnvnk
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 23, 2008, 16:47:58 »

Въпросният Бареков ми е доста антипатичен - някъде имаше статия за него, че си е изцяло поръчков журналист приближен на бившия вътрешен министър... и на разни други политици. Едва ли със заплатата от БТВ може да си позволи да си купува поръчкови джипове, къщи в луксозните квартали на София и т.н. Отделно никак не е обективен журналист - постоянно изразява личното си мнение в репортажите и ефира, което никак не ми се струва професионално.
Иначе дано му е здрав и сплотен брака.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #169 -: юни 23, 2008, 17:10:40 »

Въпросният Бареков ми е доста антипатичен - някъде имаше статия за него, че си е изцяло поръчков журналист приближен на бившия вътрешен министър... и на разни други политици. Едва ли със заплатата от БТВ може да си позволи да си купува поръчкови джипове, къщи в луксозните квартали на София и т.н.

Той не може ,но жена му е от доста богата фамилия.Аз пък го харесвам интервютата който прави са доста живописни ,а иначе не бих казала ,че Бареков е върха на журналистиката ,но е факт че сутрешният блок всички го гледата заради Бареков
« Последна редакция: юли 17, 2008, 09:18:51 от maria_lakova » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #170 -: юли 01, 2008, 23:02:06 »

Ето една нова клюка Мадонна си има нов любим казва се  Alexander Emmanuel Rodriguez и е новата звезда в баскетбола,той е женен с две деца и е играч на New York Yankees  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 01, 2008, 23:22:38 »

То не е клюка,за съжаление,а е една тъжна истина cray cray cray cray
В неделя почина Дими от Сленг
Цитат на: агенция "Блиц"
В неделя по обед 38-годишният Димитър Екимов отива на магистрала “Хемус” да изпробва 1000-кубиковото си "Сузуки". Натиска педала “до дупка”. Когато вдига към 250 в района на гара Яна, губи контрол над мотора и се удря в мантинелата. Очевидци разказват, че Дими излетял на около 30 метра в стръмен скат и паднал в дерето. Според лекарите е загинал на място. При експертизата в кръвта на бившия солист на „Сленг” не са открити опиати или алкохол. От жестокия удар

тялото му е било потрошено и обезобразено,

разказаха пред “Блиц” очевидци. Свидетели на зловещия инцидент станали десетки шофьори, които в този момент също били на магистралата. Те веднага извикали полиция и Бърза помощ. На място пристигналата линейка само установила смъртта на Дими. Дълго време полицаите не успели да разпознаят дори марката на мотора, който бил смазан до неузнаваемост. Близо час никой не събрал смелост да се обади на съпругата му Ива Екимова, за да й съобщи жестоката вест. Най-накрая един от полицаите “изтеглил късата клечка” и й телефонирал.
Близки на почерненото семейство разкриват, че това не е първият страшен автоинцидент с негово участие. Преди няколко години Дими

се отървава на косъм от смъртта при зверска катастрофа край Созопол.

Другият пострадал тогава е неговият добър приятел Любо от “Те”. Най-страшното е, че певецът често возел на мотора си и малката Дара. “Слава Богу, че този път не я е взел със себе си”, коментират негови приятели. Те споделят, че певецът много искал 6-годишната сладурана да го наследи във всичките му “лудости” – моторите, кайтсърфа, скоковете с бънджи и т.н. Близки на светската двойка споделят също, че съпругата му Ива много се страхувала от страстта му към екстремни занимания, но нямало как да го спре. “Когато Дими решеше нещо, никой не бе в състояние да го откаже”, казват приятели на загиналия певец. “Беше луда глава. Дими не беше лесен човек. И не искаше да бъде лесен. Краен човек. И заради тази крайност плати висока цена”, описа го и неговият колега от “Сленг” Петър Главанов в сутрешния блок на Нова телевизия, а водещата Лора Крумова не можеше да сдържи сълзите си.

Две версии за катастрофата плъзнаха след трагедията.

Според едната виновна за смъртта на Дими е лудата скорост, с която е карал. Специалисти твърдят, че е чисто самоубийство да натискаш толкова газта на нов, неразработен мотор.
“Блиц” обаче се добра до още една версия и тя е за липсваща част на возилото, за която Дими е знаел и въпреки това е поел риска. Часове след трагичния инцидент в рокерските форуми се появи информацията, че докато моторът му е бил на "отговорно пазене" в КАТ до оправяне на документите,

Дими се ядосвал, че са му откраднали демпфера.

Според спецове именно това е била причината за вероятното поднасяне - несигурното "стоене" на пътя на този модел без въпросната част. Във форума на "МотоЗона.БГ" рокери пишат: "Тоя тъп ТЛ без демпфер не стои на пътя, най-гадният мотор, измислян някога. Очевидец на катастрофата твърди, че моторът както си е вървял, без видима причина се е отклонил вдясно и се е ударил в мантинелата, а мотористът изхвърчал. Ужас! Единственото обяснение, е че моторът е бил без демпфер и е изпаднал в резонанс, както стана с Марто миналата година на Диканите."
“Блиц” научи, че в последните седмици преди смъртта си Дими често е обикалял магазинчетата на “столичната Мека на авточастите” – “Солунска”, да си търси части за мотора. Навярно фаталния демпфер...

Ралица ХАДЖИСОТИРОВА,
Емил БРАТАНОВ

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 01, 2008, 23:22:54 »

Цитат на: агенция "Блиц"
Вдовицата Ива Екимова: ВИНАГИ СЪМ БИЛА ПРОТИВ  ЗАНИМАНИЯТА МУ С МОТОРИ,  НЕ ИСКАХ И ДА МЕ ВОЗИ!

Ден след трагичната кончина на Дими репортер на “Блиц” се свърза с вдовицата му Ива Екимова. Хващаме я в движение по улицата - урежда формалностите около бъдещото погребение.

- Ива, приемете нашите съболезнования от името на целия екип на “Блиц”. Знам, че моменът не е подходящ, но като журналист съм длъжна да ви задам някои неизбежни въпроси. Казаха ли ви от полицията каква е конкретната причина за катастрофата - по-точно какво е накарало Дими да завие надясно и да се забие в мантинелата?
- Знам, че е карал с прекалено висока скорост и това е причината. За друго не знам поне на тоя етап. Не съм се и интересувала. Не ми е до това. Разберете, зле съм...
- Дъщеричката ви Дара научи ли вече за трагедията с баща й?
- Не. Не искам да коментирам нищо за детето. Този въпрос не се коментира сега. Стига...
- Добре, извинете ни. Но Дими винаги ли така бързо е карал моторите си?
- Винаги съм била против заниманията му с мотори. Така и не се разбрахме по тоя въпрос с него. Не исках и да ме вози.
- Говори се, че редовно е участвал в ралита с мотори?
- Не е вярно. Не ми е споделял.


Не знам... Ако имаше такова нещо, отдавна да се е разшумяло. Щяха да го надушат, да се пише... Как да се скрие - нали участват и други хора?!
- Разбрахте ли с кои приятели са се надбягвали във фаталния ден?
- Сам е бил. По вестниците може и да пише друго. Аз знам, че е бил сам. Сам излезе заради новия мотор. Уж да го раздвижва...
- Чух, че липсвала някаква част от машината. Ходел да я търси по магазините...
- Не знам, не ми е казвал. Пък и не разбирам.

Едно интервю на Анелия ПОПОВА
ДОСИЕ
- Димитър Екимов е роден на 6 януари 1970 г. в София в учителско семейство. Близките му го описват като изключително буйно и контактно дете. Още в началното училище е състезател по плуване, ски и тенис. Тренирал е и почти всички останали спортове - гимнастика, скално катерене, лека атлетика, картинг, хандбал и др. От 16-годишен се занимава и с фитнес.
- Средното си образование завършва в Националната природо-математическа гимназия в София през 1988 г. със специалност "Химия". През 1996 г. завършва Медицинска академия в София - специалност "Медицина". От края на 1998г. Дими е специализант по акушерство и гинекология във II ОРБолница (където е и роден).
- С музика започва да се занимава активно от 14-годишна възраст. Свири на китара и пее в няколко квартални групи. През 1992 г. създава групата Cats In A Trunk, която изпълнява изцяло авторска музика. 1995 г. започва да пее в „Сателит”, а през пролетта на 1997 г. създава група „Сленг”, с която става национално популярен. Групата работи и заедно с Васил Найденов по клубни участия и големи концерти, като създават няколко великолепни кавъра от прочути хитове на Кеца.
Женен е за бившата тв-водеща Ива Екимова, има и малка дъщеричка - Дара, която се роди през 2002 година. Именно Дими изражда бебето, чието име означава, пак по ирония на съдбата, “Повелителка на стихиите”.
- Ива и Дими се срещнали за първи път в телевизионното предаване "Любов в нощта" на ММ, на което прелестната блондинка бе автор и водещ. "Бяхме се харесали задочно. В предаването тя беше много притеснена, защото на мен ми се носи славата на труден човек. Но и аз не бях по-малко притеснен", призна преди време секссимволът на попа. Определяха ги като “едно от най-имиджовите семейства в България”. “Ние наистина сме ужасно щастливи! И причината, поради която малко се поотдръпнахме от общественото внимание, е, че се чувстваме щастливи просто да сме заедно, а не да демонстрираме това”, сподели преди време Ива, на която явно й беше писнало до болка разни жълти вестници да я “развеждат” и да я изкарват жертва на домашно насилие.
Певецът в едно от последните си интервюта:
АГРЕСИВЕН СЪМ И ИМАМ НУЖДА ОТ МНОГО АДРЕНАЛИН

В едно от последните си интервюта Дими разкрива своята пагубна страст по високия адреналин:

- По коя жена си падаш веднага?
- Рядко си падам веднага. Най-често ме грабват открити и интелигентни жени, които знаят какво са и какво искат. Опира до излъчване, не може да се обясни.
- А по коя – завинаги?
- По тази, която умее да балансира моята съзидателност и агресивност. Имам нужда от човек, който да ме мотивира да съм добър и спокоен. Първото качество е доброта, второто – интелигентност, третото – любов.
- Какво е лицето на скуката?
- Не зная. От дете не скучая. Животът ми е изпълнен със събития, срещи, лица, много адреналин – неразумно много понякога…
http://www.blitz.bg/article/5688

Мир на праха му..... cray cray cray
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 02, 2008, 07:56:46 »

днес е погребението !!!! наистина много гадно,

почивай в мир Дими !!!!!  give_rose
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 02, 2008, 18:53:56 »

Мир на праха му  cray give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 03, 2008, 16:03:12 »

В събота по Горещо ще дават дома на Емилия и бебето й blum
Лили Иванова ще 'пише' автобиография този или другият месец -това за сега е 100% сигурно blum
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #176 -: юли 03, 2008, 16:10:53 »

Аз ще съм на сватба в събота, но вие гледайте внимателно, че после да разказвате подробно blush
А за Лили Иванова - просто беше въпрос на време и тя да се реши на тази стъпка. То сега всички се засилиха да пишат автобиографии, дори и доста млади популярни личности  crazy
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #177 -: юли 03, 2008, 16:34:37 »

А ето една много яка новина - Вече е сигурно - "Приятели" също ще има широкоекранна версия. Проектът е получил одобрение, повлиян от успеха на "Сексът и градът", който до този момент е натрупал печалба от 300 млн. долара в целия свят.
А за съжаление до скоро в замунда имаше качен филма секса и града, но без субтитри ,а сега го няма има само сериала а така искам да го намеря
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 03, 2008, 17:00:47 »

А ето една много яка новина - Вече е сигурно - "Приятели" също ще има широкоекранна версия. Проектът е получил одобрение, повлиян от успеха на "Сексът и градът", който до този момент е натрупал печалба от 300 млн. долара в целия свят.
А за съжаление до скоро в замунда имаше качен филма секса и града, но без субтитри ,а сега го няма има само сериала а така искам да го намеря
ами ще те разочаровам,но май и няма й да го качат пак,нещо с авторски права бил проблема blush иначе за 'Приятели' е супер danceg danceg danceg :danceg:новината
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #179 -: юли 03, 2008, 21:00:30 »

Не мога да повярвам  girl_impossible !Не знаех,че Дими от Сленг е починал!!!Мир на праха му  cray Аз съм много чувствителна на тема мотори,защото имам приятели мотористи.Не е безумие да караш мотор,това е страст,като любов от пръв поглед е,веднъж опиташ ли,няма спиране.Но нетолерантните шофьори,ниската култура на движение у нас си казва думата....Горкото момче,толкова ми стана мъчно  cray

А за екранната версия на Приятели много ще се радвам да има такава,но ако е направена добре.Иначе само ще ми развали картинката от сериала.Да му мислят сценаристите  GRUMPY
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines