Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 14:48:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 134502 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 22, 2008, 16:55:10 »

Да ви кажа,в събота бях на дискотека и Емилия имаше участие там...абслютно луда жена-първо,че дойде в 2 часа чак,в тоя дим,това бумтене,обградили я отвсякъде тинейджъри на няма и крачка от нея,а тя крещи,врещи,вре се в хората.......направо не знам с кой акъл си го позволява,бременна в шести месец...то мен ме е страх от грипове и ми текоха сълзи от очите от дима-ужасна дискотека,няма да повторя diablo ....иначе беше с много сладка рокличка и сладко коремче
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 22, 2008, 16:56:28 »

Да ви кажа,в събота бях на дискотека и Емилия имаше участие там...абслютно луда жена-първо,че дойде в 2 часа чак,в тоя дим,това бумтене,обградили я отвсякъде тинейджъри на няма и крачка от нея,а тя крещи,врещи,вре се в хората.......направо не знам с кой акъл си го позволява,бременна в шести месец...то мен ме е страх от грипове и ми текоха сълзи от очите от дима-ужасна дискотека,няма да повторя diablo ....иначе беше с много сладка рокличка и сладко коремче

ами тя нали в горещо каза, че трябва да спира .... но и е малко трудно !!!! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 22, 2008, 16:58:17 »

ее парите трябва да текат а славата да не затихва според мен кога ако не сега да се покаже!!добре че милото не е нзаел иначе щеше по пижама да хукне да я гледа!!тя е сладка ама за нас дето мислим първо за себе си и бебчетата си поведението и е непонятно  blush поне за мен!!но щом я влече....
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 22, 2008, 22:39:07 »

Според мен се чувства горда от това, че ще става майка и все пак на нея й е за първи път, а пък  и като прибавим това, че родните певици са пристрастени към славата и популярността....
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #19 -: януари 23, 2008, 03:38:41 »

Те всъщност са пристрастени към този начин на живот,май дори не е толкова заради славата  pardon Когато някой е свикнал от 14 годишен да е нон стоп по купони,дискотеки,всичките му познати и приятели за това говорят и накрая си го е превърнал в професия,той много трудно може да се откаже от нощния живот  pardon Не лесно да обърнеш абсолютно нова страница.Но има неща (най-важните в живота),които искат всичко да жертваш,просто така трябва и така е нормално.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 23, 2008, 11:12:39 »

и според мен е пристрастена,не е за парите...новият й мъж ги има в изобилие pleasantry pleasantry *db*просто тя не може без да е център на внимание diablo луд човек,дано като се роди малкото и дойде акъла в главата,иначе от познати съм стигнала до мнението,че не всички осъзнават,че ще имат бебе и някой го приемат чак като родят-тогава почват да го обичат и т.н. blush
гледайте в събота или неделя от 15ч. по Нова -Максим Ставийски,ще говори за катастрофата  blush

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 23, 2008, 13:58:14 »

В "Горещо" ли? Честно казано не искам да го слушам. Много съм разочарована и от него и Албена. Как може такова поведение и то от хора, които са лице на кампания "Спаси живот". Някои хора казват, че като е популярен и като е публична личност трябва наказанието да е по-малко, но аз смятам, че именно за назидание на всички хора процесът трябва да е максимално прозрачен и ако не друго трябва да плати огромни обезщетения на семействата на загиналото момче и на момичето, което все още е в кома.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 23, 2008, 14:10:56 »

а видяхте ли колко е напълял  girl_impossible girl_impossible :girl_impossible:тоя ако не се друса името да не ми е както ми е  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 23, 2008, 14:17:12 »

Хм.. хората,които се друсат най-често стават невероятно кльощави, особено от хероин и кокаин. Със сигурност не му е леко, но в този живот все някак си трябва се поема отговорност , независимо дали е популярен или не. Иначе по скоро убива депресията с храна и затова е напълнял.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 23, 2008, 14:30:17 »

от кокаина и качествената дрога като цяло се пълнее!!!аз лично познавам хора които са напълняли именно заради това!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 23, 2008, 14:34:11 »

не,няма да е в горещо а в др.предаване,но не знам дали в събота от 15 ч. или в неделя pardon
иначе,може да се тъпче с успокоителни и от това да е толкова напълнял pleasantry
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 23, 2008, 14:39:41 »

Оф тия катастрофи са страшно нещо и няма застраховани. На всеки може да се случи да убие човек при катастрофа. Преди три месеца загината две момичета на наши приятелски семейства. Шофьорката нито е пила, нито нищо, но просто се случва. Не искам да знами и не искам да ми се случва такова нещо, но една такава трагедия те осакътява психически за цял живот. Максим никога няма да е същия човек, но също е направил и много за нашата страна. Но закона си е закон за всички
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 23, 2008, 14:43:21 »

Хийт Леджър е намерен мъртъв в Ню Йорк  shok
 cray
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 23, 2008, 14:44:22 »

тоя максим е направо нямам думи nea как не го е срам да участва в такава кампания и да кара пиян girl_impossible
ние миналата година след тая катастрофа ходихм групата от университета на море в приморско и вечер патувахме за дискотека до созопол,завоите там са ужасни  girl_impossible а тоя да кара с превишена скорост и пиян ама много съм ядосана на такива шофюри angry  
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 23, 2008, 14:46:41 »

на тея завои пролетта когато милото ми предложи за малко да катастрофираме и ние!!!на това място един приятел на милото е катастрофирал беше много тежко добре че е жив и здрав сега!таман един друг ни обясняваше "ето тук на тея завои..."и заминахме в дерето така да се каже за малко ни се размина  cray cray cray cray :'(много е страшно и без да си пил та камо ли ако ис и с този голям джип като неговия не ми се мисли
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines