Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:08:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 134534 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« -: януари 19, 2008, 22:01:11 »

ако темата не е за тук,моля за извинение Offtopic
тази тема е породена от темата за бебетата на известните личности,там отклонявайки се от темата започнахме да нищим живота на така наречените Бг Вип персони...така,че който иска можем тук да коментираме родни и световни Вип-ве tease tease
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 19, 2008, 23:17:42 »

Усещам как тази тема ще ми стане любима danceg pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 19, 2008, 23:47:49 »

и на мен така
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 20, 2008, 00:05:23 »

Гледахте ли Кики и Андрей в "Горещо"?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 20, 2008, 11:48:12 »

Цитат
АНДРЕЙ СМЕНЯ ОСТРОВА СЪС "СЪРВАЙВЪР"

Две разделени двойки, няколко флирта и три оцелели връзки - това е равносметката три месеца след снимките на "Островът на изкушението", които протекоха през септември.Снощи бе излъчен и последният епизод от риалити сериала, в който пет влюбени двойки и 22-ма изкусители бяха събрани в мексиканската Ривиера, за да проверят дали връзките им ще устоят на лукса и провокациите.

Двама от партньорите се възползваха от екзотичния декор да си кажат отдавна очакваното "Сбогом" - Антоанет и Александър отидоха на острова уж да изгладят отношенията си, но в момента всеки от тях е с нова половинка. Цвети пък заряза гаджето си Росен заради изкусителя Сашо, но само месец след връщането от Мексико се върна при него и двамата дори си взеха нов апартамент. Сега твърдят, че са по-щастливи от всякога, а животът на острова ги провокирал да правят планове за чужбина.

Без сътресения оцеля връзката на Юли и Меги, но далеч не е така с Филип и Милена. Веднага след като той завъртя флирт с изкусителката Златка, момичето обяви, че напуска апартамента, в който двамата живеят заедно. В момента той прави отчаяни опити да си я върне. Кики и Андрей, чиито отношения претърпяха няколко обрата, в крайна сметка решиха през септември да се върнат на острова и да изровят годежния пръстен, който той зарови в пристъп на гняв по време на снимките, след като му показаха кадри, на които любимата му се целува с изкусителя Дани. Оказа се, че Андрей го носел още от България и планирал да го поднесе на Кики в подходяща обстановка, но тя "прецакала декора".

Въпреки това двамата продължават да бъдат заедно и се надяват това да продължи поне още пет месеца, докато настъпи годишнината от заравянето на прословутия пръстен. Преди това обаче Андрей си подал документите за участие и в "Сървайвър" въпреки несъгласието на Кики. "След толкова глезотии и лукс е време и за малко лишения - още повече че мястото е пак Мексико", каза той.

:offtopic:взето от тук:
http://kliuki.net/view-article.php?t=4794
иначе ги гледах,бяха ми смешни,но си личи че са един за друг и явно това да се карат и спорят им харесва blush
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 20, 2008, 12:02:38 »

А мен пък много ме изнерви Кики снощи в " Горещо ".Аз по принцип не харесвам Андрей защото ми е арогантен , но снощи Кики направо ме изнерви и започвам да го оправдавам затова, че иска да излиза сам поне един ден в седмицата.Тя не спря да му говори на въпреки.Дори когато той й прави комплимент тя пак започва с нейното " НЕ ама еди какво си........".Горката толкова иска да се покаже като пичка, че дори незнае какво иска  slap  beating
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 21, 2008, 16:11:16 »

много са зле милите,аз лично докато бях минала седмица в Бг ги гледах в едно предаване Кики наистина не спря да му говори на въпреки,но най-интерсното беше че като пуснаха зрителите в ефир всеки ги одобряваше :girl_impossible:направо стояхме с милото и невярвахме колко хора в Бг били със същите връзки или отношения,и им даваха съвети как точно и какво да правели.Страшничко е като се замисли човек. crazy
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 21, 2008, 16:24:30 »

оф и аз го изтървах в събота горещото angry
ето малко откъсче
http://www.vbox7.com/play:f1db89e7
тая кикимора не е добре май crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 21, 2008, 21:13:07 »

мен ако питате,ама и да не питате ще си кажа...един за друг са си,страшно много се допълват,нищо че постоянно спорят....един за друг са си tease tease tease
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 22, 2008, 09:56:43 »

оф и аз го изтървах в събота горещото angry
ето малко откъсче
http://www.vbox7.com/play:f1db89e7
тая кикимора не е добре май crazy

И аз сега го гледах. Според мен двамата си се обичат, обаче тя е прекалено несигурна в себе си и личните си качества и не е сигурна че ще успее да го задържи. А той много се страхува да не го обявят за женен мъж или недай си Боже мъж под чехъл и за това се прави на отворен. Но и на двамата им личи че държат един на друг. Лично мнение  blum
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 22, 2008, 10:10:33 »

И според мен са си един за друг и си се обичат...Та те направо не могат да са заедно,ако не спорят постоянно,та даже и пред хората!Аз съм имала подобна връзка като ученичка и момчето беше точно такова-все се правеше пред хората,а после ми сваляше звезди като бяхме насаме и приятелките ми не можеха да ме разберат как го търпя...Ама иначе евала,че не й изневери като Фильо :PА Кики в "Горещо" беше много смешна като обясняваше как всичко било монтаж  и той не бил говорел за нея такива неща,а наслагвали от предишни разговори за други хора да изглежда, че уж че ги казал за нея ohmyЕ тя съвсем балама тая tease
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 22, 2008, 12:19:40 »

абе да ви кажа,то на това предаване не може да му се има на 100% доверие,ама и Кики си е бая заблудена crazy
гледахте ли Милена и Филип сутринта по Нова blush май не са заедно,но той продължавал да и звъни pleasantry
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 22, 2008, 13:05:46 »

абе да ви кажа,то на това предаване не може да му се има на 100% доверие,ама и Кики си е бая заблудена crazy
гледахте ли Милена и Филип сутринта по Нова blush май не са заедно,но той продължавал да и звъни pleasantry


http://reality.tialoto.bg/article.php?id=5926

тук също има интервю !!!! много ми е гаден този филип !!!!!  bad bad bad
а много се възхищавам на Милена !!!! smile
а доколкото разбрах, нали съм от града на фолкпевиците, май другата певица, която е бременна е Мария smile
« Последна редакция: януари 22, 2008, 16:48:44 от Ели . » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 22, 2008, 16:47:06 »

ей ама тук си говорим изцяло за Островът на изкушението а нали имаме такава тема вече  pardon
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 22, 2008, 16:49:05 »

ей ама тук си говорим изцяло за Островът на изкушението а нали имаме такава тема вече  pardon

иииии за други неща си говорим !!!! smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines