Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:49:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моят домашен любимец!  (Прочетена 198136 пъти)
 
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« -: октомври 31, 2006, 16:33:45 »

Понеже темата за котетата си остава само за тях, реших да направя друга за всякакви други домашни любимци.

Започвам първа.

Нека ви представя моят домашен любимец. Той е куче / аз обаче смятам, че е кръстоска между куче, коте,защото мърка и прасе, защото грухти. Породата му е Мопс. Казва се Мопси-Грей /  казваме му Мопси, Джонко, а мъжът ми - Кратун/. Мопси е на 1 година, 2 месеца и 11 дни. Изключително палав и адски сладък.Много обича да целува, особено по устата, голямо пазене пада.
Винаги е център на вниманието / дори е ходил да гласува за президент/.

А ето го и първа писта на сватбата
http://snimka.bg/album.php?album_id=64620&photo=2

Голям зор беше докато се намърда в кринолина
http://snimka.bg/album.php?album_id=64620&photo=213

и единствен с папийонка
http://snimka.bg/album.php?album_id=64620&photo=18

парола 16092006
« Последна редакция: ноември 01, 2006, 10:41:02 от Ali » Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #1 -: октомври 31, 2006, 18:43:31 »

Али, миличка, искат ми парола .... sad а много бих искала да го видя тоя сладур! Описанието му ме впечатли много!  blush
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #2 -: октомври 31, 2006, 20:41:58 »

Али, миличка, искат ми парола .... sad а много бих искала да го видя тоя сладур! Описанието му ме впечатли много!  blush
Паролата е 16092006

Утре ще кача още снимки. Wink
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #3 -: октомври 31, 2006, 21:00:32 »

Али, голям сладур. Много обичам кучета и даже си имам Лизи, която родителите ми гледат в София, но за съжаление в моята сграда не дават кучета. Затова преди година, си взехме папагали от породата lovebird. Бяха още бебета, и едното умря горкичкото, но другото си е живичко и прави всевъзможни щуротии из къщи. Има афинитет към всякакви гумени изделия - изяде ми четките за зъби, копчетата за дистанционните, няколко джапанки е наченала и най-странното - гумичката от самобръсначката!!! Иначе е супер забавна и много обича да я целуват (като и кажеш киси киси и идва веднага). Ние не я държим в клетка и лети из къщи с бясна скорост, сама решава кога да си легне (под една кърпа, висяща на вратата) и кога да яде.
Да ви представя - Джосчо - моята малка душичка (50гр) - малко смешни филмчета

http://www.youtube.com/watch?v=DEOxwNuqU7E (ядем диня)

http://www.youtube.com/watch?v=j3c-A1YIJdY  (...правим се на заболекар)



* Our Bird.JPG (20.03 KB, 240x320 - видяно 911 пъти.)

* DSC04047 (Large).JPG (61.44 KB, 1024x768 - видяно 1048 пъти.)
« Последна редакция: октомври 31, 2006, 21:03:50 от silverarrow » Активен
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #4 -: октомври 31, 2006, 22:19:50 »

много е готин и сладък вашия домашен любимец! hiphip *YAHOO*определено не Ви е скучно! ROFL
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #5 -: ноември 01, 2006, 09:44:02 »

Много сладка Джосчо. Напомня ми за папалгалчетата, които вуйчо и вуйна гледат в Южна Африка. Определено не ви е скучно.

По повод на белите, забравих да ви спомена, че едва ли не вечерта преди сватбата трябваше да сменяме тапетите у нас, защото Мопсчо много обича с нокътче да си забелва крайчетата и да си тегли. Той тегли, ние лепим, много ни е весело yahoo
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 01, 2006, 09:52:57 »

Папагалчето е много сладко. Много ги харесвам.
Събужда ли ви сутринта с песен  lol
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 01, 2006, 16:55:36 »

Имах вълнисти папагалчета, казваха се Алфонсо и Алфонсина  LOVING Алфонсина почина от старост, а той умря същата вечер от мъка и от любов, за един ден просто се стопи, спря да се храни, да пие вода и само седеше тъжен....много плаках тогава... girl_cray3
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #8 -: ноември 02, 2006, 11:49:12 »

Али, благодаря ти! Много добре изглеждате всички! А снимката с кринолина е много сладка!  girl_in_love
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #9 -: ноември 17, 2006, 13:58:17 »

Когато живеех при родителите си имахме котка. Като се събрахме с милото да живеем заедно в началото имахме куче , после си взехме и коте , но след време занесохме Бобо (кучето) на село ,защото беше остарял , а и нямаше кой да го разхожда през деня. А Манчо (котарака) ,милото го занесе на работа , там колегите се грижат за него и го хранят. След време си взехме рибки и червеноуха костенурка , но и тях раздадохме , понеже ни казаха ,че не е хубаво да има аквариум когато има  Baby_G бебе или малко дете. Колкото и да му е тъжно на мъжо  cray  вече се сбогува с тях. Занесохме ги в кумовете ни ,те също имат рибки и тъкмо "си попълниха колекцията". girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 11, 2007, 19:26:17 »

Нашето зайче е такова!!! girl_in_love

Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #11 -: февруари 12, 2007, 02:51:57 »

Моят бъдещ съпруг си има от детството кокер шпаньол "Buffy", която е много сладка, но и много стара, така че тя ще си стои при родителите му, а ние сме си избрали йоркширски териер-тъкмо е мъничко и е много добре за апартамента, а и мога да си го обличам в кучешки дрешки.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #12 -: февруари 12, 2007, 12:29:36 »

Алииииииииииииииииииииииии  yahoo много готин Мопсииииииииииииииииииииииии Bravo
Адски ги обичам с тези сладки муцунки .... идва ми да ги разцелувам целите  pleasantry
Аз имах 14 годишна пекинезка (любима моя порода) ... но почина на 30.12.2006 ... от старост. Нея я гледахме в къщи, докато имаме сега още 4 големи песа - 3 БОК (Българско овчарско куче) и 1 немска овчарка  pardon Чеките да ви пусна някоя и друга снимка на бокчетата като малки  blum
Невероятни кучета са като характери - родени пазачи и в същото време толкова любвеобвилни същества  girl_in_love
Че и най-голямата Бора лови и мишки  biggrin като си нямаме коте .... то и няма къде да вирее при тези зверчета  biggrin


* Arda i Boran.JPG (43.79 KB, 480x360 - видяно 989 пъти.)

* Arda sega.JPG (44.9 KB, 480x360 - видяно 936 пъти.)

* Burq.JPG (50.64 KB, 560x420 - видяно 951 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 12, 2007, 12:50:28 »

DIVAааа,, много готини кучета!!! girl_in_love
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #14 -: февруари 13, 2007, 10:41:03 »

Какво си говориш, Таню  Bravo
Ако знаеш какви дунапренчета са  biggrin
Така си ги мачкаме pleasantry
А най-якото в случая е, че майката е бременна и краяна февруари ше се напълним пак с няколко топчета, които ше се чудим как да сбираме от поляната и да прибираме в клетката при майката  biggrin
Но са си емоция от всякъде  biggrin
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines