Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:39:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моят домашен любимец!  (Прочетена 198126 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 13, 2007, 18:49:01 »

Какво си говориш, Таню  Bravo
Ако знаеш какви дунапренчета са  biggrin
Така си ги мачкаме pleasantry
А най-якото в случая е, че майката е бременна и краяна февруари ше се напълним пак с няколко топчета, които ше се чудим как да сбираме от поляната и да прибираме в клетката при майката  biggrin
Но са си емоция от всякъде  biggrin
Ехааааа, веселба ще пада!!! Да покажеш снимкииииии!!! hysteric
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #16 -: февруари 14, 2007, 13:31:54 »

Непременно  pleasantry
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 14, 2007, 14:00:15 »

котките ни:сузи и монти:)


* кот.jpg (12.8 KB, 190x140 - видяно 798 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 14, 2007, 14:00:56 »

и заек а:bunny:)


* заек.jpg (5.83 KB, 110x110 - видяно 4956 пъти.)

* зая.jpg (6.45 KB, 110x110 - видяно 4982 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 14, 2007, 14:44:22 »

РОДИТЕЛИТЕ МИ ИМАТ ПИНЧЕРКА,  С КОЯТО ИЗРАСНАХ! ГОРКАТА В МОМЕНТА НЕ Е МНОГО ДО БРЕ !!!

С МОЕТО МИЛО ИСКАМЕ ДА СИ ВЗЕМЕМ ПЕРСИЙЧЕ !!! НО СЕГА ПРАВИМ РЕМОНТ И СЛЕД РЕМОНТА ТОВА ПЕРСИЙЧЕ КАКВО ЛИ ЩЕ НА ПРАВИ И СЕ ЧУДИМ ЗА СЕГА !!! smile
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #20 -: февруари 14, 2007, 16:59:44 »

Лелеееее.... след ремонта ли ше го земате персийчето.....  shok ами то пак е коте...... горко ви с пердета, дамаски, дървения.... като тръгне да фучи из къщи, като тръгне да остри и чеше ноктенца ..... малииииииииииииииииииии shok pleasantry
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #21 -: февруари 14, 2007, 17:56:51 »

Дива, тези твои кученца са просто НЕВЕРОЯТНИ - как ги обичам такива големи и вълнени  girl_in_love

Булечка и други девойки зайце-притежатели - през зимната ваканция ми оставиха да гледам един заек (Шлюпчо) и той доизяде малкото кабели, които моята Джоска  heart не беше още наченала. Двамата бяха супер странна двойка, Джосчо  heart си мислеше, че заека и е приятел и само тичаше по земята след него (тя обикновено лети), защото си мислеше, че така трябва, след като и той така прави. Ето малко снимчици от съвместния им живот 


* IMG_0010 (Small).jpg (39.49 KB, 640x480 - видяно 757 пъти.)

* IMG_0044 (Small).jpg (66.83 KB, 640x480 - видяно 755 пъти.)

* IMG_0036 (Small).jpg (37.73 KB, 640x480 - видяно 726 пъти.)
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #22 -: февруари 14, 2007, 17:59:25 »

Оле, много сладки снимки, silverarrow!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 15, 2007, 09:22:31 »

Лелеееее.... след ремонта ли ше го земате персийчето.....  shok ами то пак е коте...... горко ви с пердета, дамаски, дървения.... като тръгне да фучи из къщи, като тръгне да остри и чеше ноктенца ..... малииииииииииииииииииии shok pleasantry

ами именно за това се мислим с милото и се опитвам да го разубедя !!!! аз също много искам малко сладко пуфкаво котенце, но все пак...... !!! а и планираме след около година да си направим бебче / дай боже / ще трябва да махаме котенцето и тогава ще ме е жал !!!! много обичам животни !!! smile
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #24 -: февруари 15, 2007, 09:59:23 »

Ооо, Ели, не дей така. Това, че планирате бебче в никакъв случай не трябва да ви притеснява. Аз да ви кажа съм ЗА отглеждането на бебе с някакво животинче. Израснала съм с такива, а и всеобщо мнение е, че израстне ли детето в компанията на животинки става по-внимателно, по-мило човече, няма място за егоизъм и т.н. Иначе ние също планираме бебе и освен зверовете отвън искам един пекинез да си вземем за в къщи за вътре, че са ми любими  girl_in_love ама ... половинката се дърпа нещо... beating Ше видим. Така, че бебо не бива да ви спира smile Обаче това, което знам или мисля, че знам е, че котките са леко по-ревниви и правят мръсотийки.  crazy Докато едно куче, според мен, ще е по-добра компания за бебче.... е, това са поне мои разбирания .... нали кучетата са ми слабост  pleasantry
Silverarrow,  biggrin много готина тази Джоси, бе..... а третата снимка, качена на заека е просто трепач  biggrin
И аз съм имала заек, беше голяма емоция ....
Иначе да ви кажа за папагал много се замислям, понеже сестра ми има рожден ден на 24 февруари .... а от години папагал, та папагал й е в устата .... че и говорящ  Blush И сега съм в една голяма дилема....
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 15, 2007, 10:05:01 »

е да но има страшно много алергиии DIVA , специално от котетата !!!!!!!!!!!! smile
аз винаги съм била с животинка вкъщи и  много искам да си имам и в новия апартамент !!!

сега като сме в бъдещата свекърва, те имат пекинезка / смеска между хин и пекинез / и е много сладка , но и много лоша !!!! винаги съм живяла с някакво животно !!!!!

но напр. съседите имаха две ловни кучета и като забременя съседката,  ги махнаха, макар че много им беше тъжно , сега имат папагал, за съжаление не е говорящ ! но малката е на 1 г. и много му се кефи !!!:)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 16, 2007, 13:51:18 »

Оле, много сладки снимки, silverarrow!

Прекрасни са!!! girl_wink

Същото се получава и при наще, при тях е зайчето и папагалите, много са забани!!! girl_wink
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #27 -: февруари 16, 2007, 14:17:15 »

При бременни котета наистина не са препоръчителни, заради риск от токсикоплазмоза, която е ужасна болест-имам предвид, че уврежда плода, а пък видимо котето си е здраво и нищо му няма. Аз затова никакви котета не пипам последно време, иначе ужасно много ги обичам  LOVING Имала съм и куче и папагалчета и рибки и костенурки-2 вида, ама котките са ми любими. Сега в момента нямаме нищо, но си мисля детето като стане на няколко годинки (живот и здраве) да му вземем нещо гризачесто-само такова не съм имала-зайче или мини-хамстер или чинчила-ще видим!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 16, 2007, 14:34:02 »

При бременни котета наистина не са препоръчителни, заради риск от токсикоплазмоза, която е ужасна болест-имам предвид, че уврежда плода, а пък видимо котето си е здраво и нищо му няма. Аз затова никакви котета не пипам последно време, иначе ужасно много ги обичам  LOVING Имала съм и куче и папагалчета и рибки и костенурки-2 вида, ама котките са ми любими. Сега в момента нямаме нищо, но си мисля детето като стане на няколко годинки (живот и здраве) да му вземем нещо гризачесто-само такова не съм имала-зайче или мини-хамстер или чинчила-ще видим!

Хамстерите живеят само 2 години и после...  cray!!! Зайчетата са много сладкии живеят около 10 години! girl_wink
« Последна редакция: февруари 16, 2007, 15:22:07 от Bulechka_TS » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 16, 2007, 15:02:16 »

сладки са животинчета от рода на зайчета, хамстера, морски свинчета и др. , но не са като котето и кучето, те тазбират всичко и са по мили и се гушкат !!!!! за това предпочитам само коте или куче, не искам други животни !!! smile dog dog cat cat
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines