Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:15:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕШЕНИЕ ЗА КОЛИКИТЕ  (Прочетена 149065 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 04, 2009, 19:21:54 »

На нас засега Колийф ни действат, но явно са им трябвали около два дни за да започнат да действат. Засега сме спокойни нямаме колики, но аз всеки ден се притеснявам да не започнат. Лошото е, че първото ни шишенце свърши за 6 дена, а струват 30 лева, но предпочитам да ги давам и бебка да е спокойна
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 07, 2009, 13:55:17 »


Ама явно има  angry , дали можеш да погледнеш къде са прозиведени тези, които си поръчала от сайта?
пише uk.
Активен
Дилия
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


сем.Иванови


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 07, 2009, 14:27:24 »

моята майка ми прашташе от Гърция едни капки казват си Нопар сега сам и поръчала да прати за комшииката.даже и аз ги пия като ме боли корема.и съм давала по 3-4капки и те коликите са 1 на ден той е на 9м и имам още.ако имаш познати помоли ги да ти изпратят good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #93 -: септември 26, 2009, 12:27:36 »

Мами, нашия проблем с коликите и напъването се облекчи много чувствително с капки dimetikon (това е активната съставка). Има такова лекарство и за възрастни против метероизъм (газове в червата), мисля, че се различава само по дозировката.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 26, 2009, 14:02:09 »

При нас май най-много помага сешоарът, колкото и да е странно и от лекарствата Саб Симплекс /пак с активна съставка симетикон/.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 26, 2009, 16:39:54 »

аз да питам колко време могат да се дават капките crazy
ние даваме саб симплекс от 10тия ден скоро ще станат 3месеца и това по 5-6 пъти на ден girl_impossible и се чудим дали да не ги спрем,то ние без тах незнаем какво е,ох много ми е объркано
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #96 -: септември 27, 2009, 10:02:04 »

maslinka, ние утре сме на консултация и ще питам колко време могат да се дават. Ние използваме диметикон от 2 седмици, но и аз се чудя колко време можем да продължим с него.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 29, 2009, 07:26:37 »

А някой ползвал ли е немските Лефакс? Те са на спрей, някои мами казват, че са много ефективни.
И ние сме на Саб Симплекс, не знам действат ли или не, май се запича от тях освен това.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 29, 2009, 08:42:26 »

Аз спрях да давам на Толия вече Колийфа от една седмица, защото няма колики. Аз дадох общо 7 опаковки и така или иначе не знам дали е дейставл или тя не е имала изобщо колики. По форумите много ги хвалят тия Лефакс, не знам аз не съм ползвала, но може да пробваш, ако вашите продължават
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #99 -: септември 29, 2009, 11:02:16 »

no4ko, като погледнеш в нета, и в Lefax активната съставка е симетикон. Продава се само в Германия, Чехия и България (не че има някакво значение).

maslinka, аз забравих да попитам на консултацията за капките, но говорих с една приятелка-докторка и тя каза, че може да се дава толкова дълго, колкото бебето има нужда. Тя самата е давала такива капки на бебето си от втория до петия месец.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 29, 2009, 20:45:12 »

no4ko, като погледнеш в нета, и в Lefax активната съставка е симетикон. Продава се само в Германия, Чехия и България (не че има някакво значение).


Мисля, че в България ги няма  huhhuh.gif
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #101 -: септември 29, 2009, 20:56:18 »


Мисля, че в България ги няма  huhhuh.gif


Може и да ги няма, поста ми се обусноваваше на тази страница

http://www.drugs.com/international/lefax.html
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 12, 2010, 00:01:59 »

Aйде малко да посъбудя тая тема  blum
Въпроса ми е някоя от вас има ли капки Лефакс?
И другия ми въпрос е за капките БиоГайа? Някой поллзвал ли е такова чудо. Чета хубави отзиви за Инфакола, при нас като че ли въобще не действа, не знам този който е по българските аптеки различен ли е от другия, но определено не действа. Колийфа горе доло облекчава положението ама слабичко  pardon
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 12, 2010, 09:44:50 »

Aйде малко да посъбудя тая тема  blum
Въпроса ми е някоя от вас има ли капки Лефакс?
И другия ми въпрос е за капките БиоГайа? Някой поллзвал ли е такова чудо. Чета хубави отзиви за Инфакола, при нас като че ли въобще не действа, не знам този който е по българските аптеки различен ли е от другия, но определено не действа. Колийфа горе доло облекчава положението ама слабичко  pardon

Гери, аз имам Лефакс, обаче не съм ги ползвала - донесоха ми ги от Германия с голямо закъснение - Еленчето беше на 5 месеца почти, сега ги пазя за захранването, че пак й се връщат коликите от някои храни. Биогайата е по-скоро за чревната флора май, за разстройство чувам, че била добро средство. И нея сме я ползвали, нямаше ефект. Но то при нас от нищо нямаше ефект - Саб Симплекс, Инфакол, Колийф, сешоар, какво друго...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 12, 2010, 10:01:48 »

Гери, аз имам Лефакс, обаче не съм ги ползвала - донесоха ми ги от Германия с голямо закъснение - Еленчето беше на 5 месеца почти, сега ги пазя за захранването, че пак й се връщат коликите от някои храни. Биогайата е по-скоро за чревната флора май, за разстройство чувам, че била добро средство. И нея сме я ползвали, нямаше ефект. Но то при нас от нищо нямаше ефект - Саб Симплекс, Инфакол, Колийф, сешоар, какво друго...

Една опаковчица ли ти е Лефакса, че аз търся да си купя  blush
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines