Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:42:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕШЕНИЕ ЗА КОЛИКИТЕ  (Прочетена 149068 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 24, 2008, 14:00:19 »

мила знам нещо от моята майка която както се изрази "аз си спях по цяла нощ баща ти се занимаваше с това tease"значи топли кърпи- гладите с ютията и слагате на коремчето имат чуден ефект-както всичко топло!!!може да го пробвате ако не сте до сега @}->--аз съм имала много проблеми с коликите и само това ми е помагало живот и здраве и на моето бебе ще му топля кърпи/дано не се налага разбира се  но знае ли се/
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 24, 2008, 14:07:07 »

virgin , на нас Инфакол много ни помогна, но пък и Косьо не е имал много колики - аз внимавах какво ям Wink!!! Дано и при вас е така!!!
« Последна редакция: март 24, 2008, 14:09:09 от Bulechka » Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 26, 2008, 12:35:10 »

Bulechka, беба се храни с АМ. За съжаление имам много малко кърма. sad Откъде ги намирате тези капки Инфакол? Аз ги поръчах на една позната от Гърция, но в аптеката й казали, че няма такива капки. crazy Питала и за Инфаколик (уж така се казвали там), но и такива нямало. Oh my ... Сега се чудя дали да не взема Колийф, щом ги няма Инфакол. huhhuh.gif
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 26, 2008, 12:45:11 »

Bulechka, беба се храни с АМ. За съжаление имам много малко кърма. sad Откъде ги намирате тези капки Инфакол? Аз ги поръчах на една позната от Гърция, но в аптеката й казали, че няма такива капки. crazy Питала и за Инфаколик (уж така се казвали там), но и такива нямало. Oh my ... Сега се чудя дали да не взема Колийф, щом ги няма Инфакол. huhhuh.gif

На мен също ми ги донесоха от Гърция - трудно се намирали, струваха 4,5 евро миналото лято - казват се Инфаколик, да!!!
Аз имам 1 или 2 опаковки не пипвани, защото се попрезапасих малко, а бебо почти нямаше колики, ако искаш пиши ми на лични Wink good
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 26, 2008, 16:03:49 »

Криси е сравнително добре и не я мъчат много колики. Има моменти обаче в които са доста силни. Аз и давам Еспумизан Ел, по 20капки на всяко хранене. Мисля, че вършат работа.
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 26, 2008, 16:10:58 »

и аз давам на вики по 15капки еспумизан на всяко хранене но се притеснявам да не и е много това все пак са си по 6- 7 пъти на денонощие
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 27, 2008, 10:52:59 »

Ами да ви кажа,аз давах само вечер на яденето в 9 часа,защото тогава бяха най-силни.В момента сме ги спряли вече от няколко дена-порастваме  Wink
Аз да си кажа пак,че Инфакол,Еспумизан,Саб симплекс са на една и съща основа,не се заблуждавайте да вземате хиляда вида капки  good Всички съдържат Симетикон
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #22 -: март 29, 2008, 09:51:08 »

ние почнахме да даваме инфакол и има ефект, обаче ще ни свърши шишенцето така като гледам.

ако някой има в повече, плс хелп!
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 29, 2008, 18:28:26 »

При нас има ефект от махлемчето за коремче и то само за кратко. Днес намерихме капките Колийф и ще пробваме с тях. Ако има ефект ще ви пиша. Стискайте палци да вършат работа. Victory
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 29, 2008, 18:31:29 »

ние почнахме да даваме инфакол и има ефект, обаче ще ни свърши шишенцето така като гледам.

ако някой има в повече, плс хелп!

Ники, аз имам 2 опаковки!!! good

Е, ние вече се разбрахме!!! Wink
« Последна редакция: март 29, 2008, 18:57:47 от Bulechka » Активен
Stenin
Професор
****
Публикации: 353



« Отговор #25 -: март 30, 2008, 14:07:22 »

И ние сме с Еспумизан Ел, но 3 пъти по 5 капки - така ни ги е предписала педиатърката и това е обяснила на нашия тати, който я свърши тази работа с набавянето на капките. Струва ми се, че имат ефект. Малката почти няма колики, а аз дори последните дни не й ги давам по три пъти. По 15-20 капки на всяко хранене не са ли наистина много?! crazy
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 30, 2008, 16:22:18 »

Мамчета аз четох, че тези вибриращи шезлонзи на Fisher Price много помагали за коликите и си мисля дали е вярно. Имате ли някакви наблюдения.
Активен
Stenin
Професор
****
Публикации: 353



« Отговор #27 -: март 31, 2008, 15:34:13 »

virgin , на нас Инфакол много ни помогна, но пък и Косьо не е имал много колики - аз внимавах какво ям Wink!!! Дано и при вас е така!!!
Bulechka, кажи нещо повече за това с храната, че ние с таткото четохме какви ли не неща... от какво си се ограничавала, с какво си се хранила, за какво си внимавала. Много ще съм ти благодарна да споделиш - друго си е от практика да се знае give_rose а не само от четене smile
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 31, 2008, 16:37:55 »

да наистина Bulechka,сподели своя опит за храненето по време на кърмене много ще сме благодарни give_rose
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 09, 2008, 13:23:49 »

На нас засега ни помага Колийф (да чукна на дърво). Значително по-малко се гърчи, плаче и напъва. Само дето капките са доста скъпички и ми стигат само за седмица. angry
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines