Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:16:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ, сватба в Русе  (Прочетена 142900 пъти)
 
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: март 29, 2010, 13:31:16 »

мерси за отговорът-ште пратя някой да го провери това с цената за гражданското и ако е така са кожудери :)А относно датата на сватбата на 24 юли ще е.тепърва започваме с организацията.......а за ресторантът-тип механа бих искала да е.А вие каде ще сте....?

Ти имаш време smile Защо не питаш на Лазарета - до родилния дом - цените са много прилични и не е лошо. Ние първо за там мислехме, но младоженеца настоя за мотел Рай и там ще бъдем smile
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: март 29, 2010, 13:34:20 »

И аз си продавам балния костюм, пуснала съм ги из разни сайтове за малки обяви из нета, вече ми писаха две мацки за подробности, но все още чакам да решат smile Опитай и ти, особено сега като наближават баловете е точния момент.
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #452 -: март 29, 2010, 17:35:43 »

мерси йори и аз затова искам да пусна защото сезона започна
ти твоя за колко парички го продаваш
ако можеш напиши някой саит където си пуснала твойто костюмче долу горе да знам smile
Активен
lussii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 46



« Отговор #453 -: март 29, 2010, 20:29:40 »

Ти имаш време smile Защо не питаш на Лазарета - до родилния дом - цените са много прилични и не е лошо. Ние първо за там мислехме, но младоженеца настоя за мотел Рай и там ще бъдем smile
имам време да но сам притеснена  за абсолютно всичко;сигурно и при  вас е било така :)миналата седмица направих една обиколка по магазините за рокля-малко да се ориентирам и от кам цените.с което мисля всички се съобразяваме в тази криза.А за Лазарета задължително ще проверя;а мотел рай ще ни е скапичко маи....
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #454 -: март 30, 2010, 09:40:50 »

SunnyAngel, наистина, дай ми, моля те, координатите на вашите музиканти за извеждане. Много благодаря!!!   yea
Пратих ти координатите им на лични. smile
Момичета хванала ме е някаква предсватбена треска. Много ми е превъзбудено, кипя от енергия, а нямам никакъв апетит.  yahoo Остават малко неща за дооправяне и смятам, че ще ги свършим спокойно до сватбата.
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: март 30, 2010, 10:21:59 »

имам време да но сам притеснена  за абсолютно всичко;сигурно и при  вас е било така :)миналата седмица направих една обиколка по магазините за рокля-малко да се ориентирам и от кам цените.с което мисля всички се съобразяваме в тази криза.А за Лазарета задължително ще проверя;а мотел рай ще ни е скапичко маи....


И аз все си виках, че няма време, но всъщност има smile И честно казано... писна ми вече на който кажа "мотел Рай" и всичките "ооо то там е скъпичко, как така"... ако Кола за 1,30лв и шопска/овчарска/селска салата за 3,40 лв е скъпичко...
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #456 -: март 30, 2010, 10:54:15 »

според мен не е скъпо аз преди работех в едно заведение като сервиторка тогава беше 2008 и аз докато бях колата и изобщо всякакво безалкохолно от 80 ст мина на 1 лев и след това стана 1,20 но след това напуснах и не знам дали има някаква промяна но още 2008 год беше 1,20 така че 1.30 според мен не е скъпо
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #457 -: март 30, 2010, 19:42:23 »

забравих да питам някоя от вас да си е правила вече тези прословути медицински

аз ще ги почвам след 2 седмици и искам да знам актуални цени за да знам колко пари да си отделя
че сме малко зле финансово
ще съм ви много благодарна
Активен
lussii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 46



« Отговор #458 -: март 30, 2010, 20:06:23 »

И аз все си виках, че няма време, но всъщност има smile И честно казано... писна ми вече на който кажа "мотел Рай" и всичките "ооо то там е скъпичко, как така"... ако Кола за 1,30лв и шопска/овчарска/селска салата за 3,40 лв е скъпичко...
извинявай ако сам те засегнала.....но просто имам лимит(трябва да намерим нещо по евтиничко и на двамата майките ни не работят-абе  наистина криза)Сега ще ходим да проверяваме с един приятел на Ханчето-дано ни направят отстапка(малко стана като на пазара ама...... smile....)
Активен
lussii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 46



« Отговор #459 -: март 30, 2010, 20:09:30 »

И аз все си виках, че няма време, но всъщност има smile И честно казано... писна ми вече на който кажа "мотел Рай" и всичките "ооо то там е скъпичко, как така"... ако Кола за 1,30лв и шопска/овчарска/селска салата за 3,40 лв е скъпичко...
А забравих да попитам-как се товаря тук вав форума без да използвам цитат  smile
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #460 -: март 30, 2010, 20:15:30 »

А забравих да попитам-как се товаря тук вав форума без да използвам цитат  smile
В края на темата има бутон "Отговор". Натискаш го и пишеш. smile
забравих да питам някоя от вас да си е правила вече тези прословути медицински

аз ще ги почвам след 2 седмици и искам да знам актуални цени за да знам колко пари да си отделя
че сме малко зле финансово
ще съм ви много благодарна
Ами ние вече го свършихме това. Първо си вземете медицински от някоя книжарница. Отивате в психото. Там не се плаща нищо. След това вървете в транспортна болница за другите неща. На нас ни взеха по 18 лв. на човек. Дано съм била полезна.  Wink

Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #461 -: март 30, 2010, 20:45:32 »

SunnyAngel мерси за инфото мила надявам се и ние да нямаме проблеми и на нас да ни вземат по толкова че много зле положението

това което казваш за психото че нищо не сте платили чак ми е странно малко макар че на мен като ми искаха бележка от психото за уни-то не платих нищо ама някак си в тея времена чак ми е странно
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: март 30, 2010, 22:43:36 »

извинявай ако сам те засегнала.....но просто имам лимит(трябва да намерим нещо по евтиничко и на двамата майките ни не работят-абе  наистина криза)Сега ще ходим да проверяваме с един приятел на Ханчето-дано ни направят отстапка(малко стана като на пазара ама...... smile....)

Не си ме засегнала, просто споделих, че всеобщото мнение за скъпотията на Рая
Ние сами си плащаме сватбата, така че също сме си наложили някакъв лимит  pardon Но не мисли, че на Ханчето ще ти излезе по-малко... сигурно ще бъде същата работа като на Рая smile Все пак успех  good
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: март 30, 2010, 22:45:49 »

 Offtopic LoveAndLove на теб защо са ти искали медицинско от психото за уни че ми стана любопитно smile На мен не са ми искали нищо  huhhuh.gif Да не изляза на края на третата година, че съм нелегитимна хахаха  blum  Wink
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #464 -: март 31, 2010, 08:27:04 »

ами то по принцип да ти кажа всеки университет си има различни док аз където кандидатствах на повечето места се изискваше това медицински но специално за русенския не искат сори за оффтопик
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines