Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:50:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За шефовете с „любов“  (Прочетена 25531 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 01, 2006, 14:15:31 »

На/за шефовете с „любов“, с мноооооого „любов“! beating beating beating

Егати хората са! Уфффф!

Някой се чудята за какво да се заядат, вместо да ти кажат, че искат да напшуснеш!!!
На мен днес ми се обади по тел. да ме пита как можело да си сложа картинка? Oh my ... от кличния ми живот на Служебния РС, без позволение, неговото!!!  cray

Аз аз съм си сложила снимка на мен и мъжа ми от сватбата с колата, портретна и усмихата..., какво лошо има!!! blush cray Снимката, която е и тук под ника ми! pardon
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #16 -: ноември 01, 2006, 14:41:33 »


Има си и хора дето като ги погледнеш едни такива добрички, възпитани и културни. Но само да попаднеш под тяхна "власт" - леле мале стой та гледай  look
Не съм съгласен с това твърдение. Гадния човек си личи от светлинни години разстояние. Взискателният също. Като отивате на интервю за нова работа трябва да разчетете правилно най-малкия жест, всяка интонация. Човек не може да прикрие своят характер. Колкото и да му се иска.

А ако искате да ви олекне. Подсетете се за предаването "Улицата" и фразата "Г*З Голям си фешееееееее" На мен така ми олекваше. СЕга нямам проблеми...  Пожелавам го на всеки.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #17 -: ноември 01, 2006, 15:19:20 »

Моля, моля. И аз говорех единствено за шефовете, които съм имала аз. А иначе е много по-лесно да се разбереш с един мъж. Бил той шеф, колега, приятел, познат. Те май са доста по-непринудени и в повечето случаи: Право куме в очи!

Но съм съгласна с теорията за първите седем години! Има ли съгласни?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 01, 2006, 20:34:41 »

И моята шефка е една,постоянно ти идва да  beating.И ни измисля някакви задачки от рода на ;"Премести ето тия камъни от тази камара на другата и после обратно".И един измислен вътрешен ред имаме,не ми се говори!
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #19 -: ноември 02, 2006, 08:36:00 »

Малко грубо, но вземете й жигуло на вашата шефка за една нощ.

Със сигурност ще се поуспокой.  pardon Blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 02, 2006, 11:01:08 »

Малко грубо, но вземете й жигуло на вашата шефка за една нощ.

Със сигурност ще се поуспокой.  pardon Blush


Жиголото е мъжът й.По-големия шеф.Куку и Пипи са!И той е такъв.Явно се надъхват взаимно.То господ ги събира такива хора! Wink
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #21 -: ноември 06, 2006, 15:54:31 »

Ще ми се да ви пратя нашия Правилник за вътрешния ред, но нещо не мога да го открия, милия.
Да ви позабавлявам малко  yahoo.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 01, 2006, 16:40:10 »

Имате нова работа и шефа ви се стори много добър. В този случай има една приказка.
"От добър шеф и малко прасе, не се знае каква свиня ще излезе."

Имайте това в предвид, много помага при бъдещи разочарования.


« Последна редакция: декември 01, 2006, 17:22:22 от Teo » Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #23 -: декември 02, 2006, 12:20:50 »


"От добър шеф и малко прасе, не се знае каква свиня ще излезе."

Много точна приказка!  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 02, 2006, 16:01:12 »


"От добър шеф и малко прасе, не се знае каква свиня ще излезе."

Много точна приказка!  good

Така си е!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 02, 2006, 20:16:03 »

Имате нова работа и шефа ви се стори много добър. В този случай има една приказка.
"От добър шеф и малко прасе, не се знае каква свиня ще излезе."

Имайте това в предвид, много помага при бъдещи разочарования.




Абсолютно вярно!Сега сърбам попарката на един такъв привидно добъър шеф!
Активен
beauty_blondi©
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 02, 2006, 21:34:26 »

 Аз сега съм болнични защото съм бременна и имах проблеми, а работата ми е свързана с нерви и непосилен труд-понякога.Никой не знаеше че съм бременна във фирмата и направо пратих първия болнични и казах да ми търсат заместник.А работата ми е такава-свързана с непрекъснат процес на обслужване на клиенти-магазини на дребноа и някой др.склад.Ако няма кой да те замести те замества упоритата конкуренция,която сринах отдавна.И която ще се възроди.По принцип ме замества шефката ,от която не мога да се оплача,ама жената си дала на другия ден молба за напускане-Шефът който е над нея се чудеше къде се намира.Та господина се изказал ,че ако не съм забременяла щял да ме уволни.....И то да не падне по гръб
Горкия получил е ортикарии....Само ходи и разпитва колежките ми да не са бременни и казал че ще им пуска противозачатъчни в кафетата lol lol lol ROFL ROFL ROFL ROFL
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 04, 2006, 13:55:30 »

Момичета предстои ми да стана шеф и не искам да съм лоша , но трябва да си строг и справедлив няма как!
Давайте съвети!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 04, 2006, 17:24:39 »

... но трябва да си строг и справедлив няма как!
Така да! good Това е много важно!  hiphip Но и понякога границата е много тънка, почнти незабележима!!!

Но има и една фраза: "Когато щефа се спъне падам аз!", това е ужасно! Или шефа спал на криво и като вдигне телефона или дойде и целия свят му е крив!!! beating

Просто, според мен, трябва да си трезва в преценката си з ахората да не се ръководиш ор лични неща и проблеми, работата в офиса, а нещата от къщи в къщи!!! Сигурна съм, че ще се справяш чудесно!!! Успех, стискам ти палци!!! good good good
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #29 -: декември 06, 2006, 11:50:36 »

Аз сега съм болнични защото съм бременна и имах проблеми, а работата ми е свързана с нерви и непосилен труд-понякога.Никой не знаеше че съм бременна във фирмата и направо пратих първия болнични и казах да ми търсат заместник.А работата ми е такава-свързана с непрекъснат процес на обслужване на клиенти-магазини на дребноа и някой др.склад.Ако няма кой да те замести те замества упоритата конкуренция,която сринах отдавна.И която ще се възроди.По принцип ме замества шефката ,от която не мога да се оплача,ама жената си дала на другия ден молба за напускане-Шефът който е над нея се чудеше къде се намира.Та господина се изказал ,че ако не съм забременяла щял да ме уволни.....И то да не падне по гръб
Горкия получил е ортикарии....Само ходи и разпитва колежките ми да не са бременни и казал че ще им пуска противозачатъчни в кафетата lol lol lol ROFL ROFL ROFL ROFL
Егати шефа!!! Неговата съпруга не е ли била бременна?!?! Голямо изказване е направил! Много ме е яд на такива-вместо да се зарадват за теб ти стъжняват живота!! Изроди!! beating boxing
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines