Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:47:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За шефовете с „любов“  (Прочетена 25528 пъти)
 
Zori M
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62


Любовта е лудост!


Моят сватбен албум

« -: октомври 31, 2006, 11:44:18 »

Тези мръсни, гадни, долни същества, вече не ги трая hysteric. Кажете ми защо трябва ние да понасяме техните неуспехи, вместо да си влезе в кабинета и да си блъсне глава няколко пъти в стената и да разбере, че проблема е в него. diablo Пристига на бюрото с бързината на търчащ глиган по малка пътечка в гората, спира се, сумти и души, гледа и се чуди с онази ехидна усмивка look от коя муха да направи слон. Когато обаче стане дума за отпуска, започва едно мръщене, мусене, ама сега не може, после, другият месец. Работата ми е добре платена, супер колеги, на всички ни харесва това, което правим, естествено има и такива които обичат да ближат задници, но те са малко. Обаче цялото удоволствие от работа се нарушава от шефчето. Иде ми да се запиша на карате и да му сритам задника след работа. Толкова нерви имам от него, че няма на къде. Плачещо момиче
амин!



Благодаря за вниманието  good
« Последна редакция: октомври 31, 2006, 11:56:29 от ZiZi » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 31, 2006, 11:54:56 »

Съгласна съм с теб! И при нас е така!!!
А шефа като е спал на криво и като ни вдигне телефона и ни уволнява на поразия!!! Oh my ...
И така, после даже не се и опитва да се извини...

А нервите ми... и  cray На никой не му пука!! После като се прибера и съм  tease cray sad cray

Иде ми да се запиша на карате и да му сритам задника след работа. Толкова нерви имам от него, че няма на къде. Плачещо момиче амин!
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #2 -: октомври 31, 2006, 12:08:20 »

Обаче цялото удоволствие от работа се нарушава от шефчето.
Толкова нерви имам от него, че няма на къде.

Искрено ти съчувствам, защото този проблем ми е до болка познат. Дори в последно време получих нервен стомах от моя шеф. Добре, че пряката ми шефка се върна / беше известно време болнични/ и вече не се налага да имам чести контакти с него.
Близките ми се бяха притеснили сериозно за здравето ми и само ми се караха, че се ядосвам толкова много. Надявам се това вече да е зад гърба ми.
Стискам палци и при теб нещата да се оправят kiss.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 31, 2006, 12:21:25 »

Доста често срещано явление  bad
Една книга има по темата, видях я в книжарницата преди много време и ми направи впечатление със заглавието си Мразя шефа си! Как да оцелееш и да продължиш напред   kezz
Активен
Zori M
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62


Любовта е лудост!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 31, 2006, 12:36:51 »

Доста често срещано явление  bad
Една книга има по темата, видях я в книжарницата преди много време и ми направи впечатление със заглавието си Мразя шефа си! Как да оцелееш и да продължиш напред   kezz

Ще я купя и ще му я прата тайно в къщи.  pardon

То да се прави на интересен, но на мен ми струва здравето. Добре, че след работа има кой да ме успокоява, че току виж го очертаят с тебешир на асфалта пред блока му  pardon.
Тия дни ще му кажа, то вече не се издържа. Пък да става каквото ще... blum
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 31, 2006, 12:48:17 »

 Blush


* 1162192047_ofis.jpg (35.37 KB, 450x353 - видяно 389 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 31, 2006, 12:48:45 »

Ето, до къде се стига от много работа...
 hysteric
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #7 -: октомври 31, 2006, 13:20:27 »

А с тая "любов", която си насъбрала смяташ ли, че имаш нужда от уроци по карате?

Защо ли вярвам, че фантазията ти е достатъчно богата, за да вложиш цялото си желание и да .... яхуууу! diablo Yes

Аз като мъдър човек с голям опит да кажа, че навсякъде е така. Никъде няма да намерим идеалното място. Има ли съгласни? look
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 31, 2006, 14:41:02 »

Разбира се, че има!! Аз съм абсолютно съгласна с теб!  good hiphip
В нашата фирма работата е също много натоварена и има много изисквания и критерии, които трябва да се спазват  girl_impossible
Шефовете откачат достатъчно често, в много случай неоснователно, но и клиентите понякога ни вадят от равновесие  hysteric
От скоро в Briefing залата при нас си имаме мини боксова круша за намаляване на стреса  tease Не съм я използвала още, но какво ли си представя всеки, който я цапардоса...  secret  yahoo dance
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 31, 2006, 14:45:59 »

Цитат
От скоро в Briefing залата при нас си имаме мини боксова круша за намаляване на стреса  tease Не съм я използвала още, но какво ли си представя всеки, който я цапардоса...  secret  yahoo dance

Предлагам да предложите на шефовете си да оставят по една снимка на копирната машина.
Който има яд tuktuk, минава прави едно копие отива и я залепя на крушата с тиксо   aggressive boxing boxing
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 31, 2006, 14:48:21 »

За оплаквания ползвайте следният адрес http://www.bgrabotodatel.com/home.php
Много забавен
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #11 -: ноември 01, 2006, 12:04:55 »

Преди години работех в една готина маркетинг агенция. Още бях начинаеща, а шефа беше много земен човек. Беше си купил дартс, обесил го в кухнята. Освен него никой не го ползваше. Докато не се появих аз. Една сутрин влязох за поредната серия стрелички, и какво да видя: снимката на шефа във формат А4 обесена на мишената. Ех, че кеф! Оказа се, че сам шефа я обесил там. Girl_hide От този ден имаше много желаещи за мишенката....!

В сегашната фирма също съм закупила дартс. Ако знаете какъв смях настава като правим петъчни слетобедни турнири помежду водките.... Шефа е най-ентусиазиран! Ама е лесно с мъж-шеф drinks drinks drinks drinks drinks
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #12 -: ноември 01, 2006, 12:20:59 »

Ама е лесно с мъж-шеф drinks drinks drinks drinks drinks
Sheila, с това определено не съм съгласна. Ние си имаме мъж-шеф и е някакъв кошмар. Толкова дребнав, злопаметен човек и такъв интригант не съм виждала. diablo
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 01, 2006, 12:53:45 »

Sheila, с това определено не съм съгласна. Ние си имаме мъж-шеф и е някакъв кошмар. Толкова дребнав, злопаметен човек и такъв интригант не съм виждала. diablo

А пък аз не съм съгласен с теб Ali. Няма значение мъж ли е, жена ли е. Като липсват първите 7 години възпитание ще си е все едно и също го**до. Има си и хора дето като ги погледнеш едни такива добрички, възпитани и културни. Но само да попаднеш под тяхна "власт" - леле мале стой та гледай  look
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #14 -: ноември 01, 2006, 13:35:19 »

Sheila, с това определено не съм съгласна. Ние си имаме мъж-шеф и е някакъв кошмар. Толкова дребнав, злопаметен човек и такъв интригант не съм виждала. diablo

А пък аз не съм съгласен с теб Ali. Няма значение мъж ли е, жена ли е. Като липсват първите 7 години възпитание ще си е все едно и също го**до. Има си и хора дето като ги погледнеш едни такива добрички, възпитани и културни. Но само да попаднеш под тяхна "власт" - леле мале стой та гледай  look

Аз имах предвид конкретно моя шеф. Не съм коментирала мъжете и жените като цяло.  smile
« Последна редакция: ноември 01, 2006, 13:41:54 от Ali » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines